Chladnokrevná msta

Chladnokrevná msta https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135402/bmid_chladnokrevna-msta-CyB-135402.jpg 4 230 39

Pendergast série

Nic není takové, jak se zdá. Zvláštní agent Pendergast musí pomstít smrt jeho manželky Helen, která byla zavražděna. Odveta však není jednoduchá. Pronásledování těch, kdo jeho ženu zradili, ho z pustých skotských plání zavede do rušných ulic New Yorku až do nejtemnějších bažinatých ramen v Louisianě. Musí se přinutit podrobněji pátrat v Helenině minulosti. Je ohromen, když zjistí, že Helen dost možná napomáhala své vraždě. Když krok za krokem odhaluje celý podvod, pochopí, že spiknutí je mnohem hlubší, sahá do předchozích generací - a všechno, čemu důvěřoval, v co věřil a co chápal, je možná strašlivá lež.... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , BB art

Cold Vengeance , 2011

Jessie26
Jessie26
06.09.2023 5 z 5

Přečteno jedním dechem.vzdycky když mám pocit, že se nejaka postava blíží k ,,žila stastne až do smrti" nastane zvrat a vyvstane otázka,,cože? A jak to teda bude?" Sérii čtu od začátku, takže všechny postavy jsou mi moc blízké a prostě musím vědět jak to celé jednou dopadne... no nic,dva hroby čekají...

Luigi1
Luigi1
31.08.2023 3 z 5

Pomalý rozjezd který se snažil vskřísit ale bohužel

Jaklová.katka
Jaklová.katka
06.02.2023 3 z 5

Konec trochu překombinovaný, ale další dobrá kniha

ThinThar
ThinThar
16.01.2022 1 z 5

Podobně jako se u Cimrmana pravidelně střídají okamžik očekávání s okamžikem zklamání, zde autoři střídají záživné počtení s nezáživnou vatou, viz třeba postava investigativce z venkovského inzertního plátku. Jenom ten obohatil knihu minimálně o pěkných sto stran ničeho.

Pavlína2019
Pavlína2019
27.06.2021 5 z 5

Opět pecka!! Knihy s tímto hrdinou prostě zbožňuji. Perfektně se čtou, autoři mají nesmírnou fantazii. Výborně vystavěný děj, vše chronologicky podáno, výborné nápady. Prostě knihy zbožňuji! Samozřejmě doporučuji!!

Eicherik
Eicherik
16.05.2021 4 z 5

Chladnokrevná msta je pokračováním Horečnatého snu. Děj se malinko posune a některé věci se vyřeší. Dýka na obalu napovídá, jaká organizace zasáhne do děje. V příběhu se také objeví Corrie Swansonová, kterou si pamatujeme z dílu Zátiší s vránami. Něco se vyřešilo, nějaké nové otázky se vynořily, a tak je potřeba se pustit do dalšího pokračování s názvem Dva hroby.

Jana92
Jana92
05.05.2021 1 z 5

Bohuzel nedocteno,dala jsem tomu sanci do 100.strany,ale i tak me pribeh nechytl.Na me tam bylo moc jmen,ve kterych uz sem se potom ztracela a nevedela "ani hlavu ani patu" o tom co se vlastne resi,moc zapletek najednou,verim,ze se v prubehu rozpletou,ale bohuzel sem se nejak nedonutila cist dal..

Pavlnka
Pavlnka
25.07.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Protože nemám ráda otevřené konce, jdu hned na další díl.

TeaPeter
TeaPeter
30.05.2020 3 z 5

Dobrá kniha ale s divným koncem. Snad to další díl uvede na pravou míru. À propos, kam se v nesmrtelnosti na Pendergasta hrabe Painter Crow a jeho crew!

CharlesWard
CharlesWard
07.04.2020 2 z 5

Bohužel nepřekročilo stín Horečnatého snu. Kniha je mdlá, obě hlavní postavy postupují od ničeho k ničemu a závěrečný pseudozvratek naprosto nedává smysl.

Šnek86
Šnek86
25.09.2019 4 z 5

Tak v tomto pokračování si autoři opravdu vyhráli, zápletky, nečekané a někdy tušené zvraty.Pendergast už má tolik zranění a věcí za sebou, že se divím, že se ještě dokáže hýbat, ale to by nebyl on aby ze všeho nevyvázl.Připletl se i spolek nácků a kniha přímo vybízí pustit se do dalšího dílu.Zajimavý bude i vývoj dějové linie Constance a dítěte a Corrie. Pokračuji v sérii.

HonzaT
HonzaT
12.06.2019 4 z 5

Líbilo.

wlado
wlado
02.12.2018 3 z 5

Prvá časť knihy odohrávajúca sa v bažinách Škótska je veľmi pútavá, no zvyšok neprekročil "klasické" podanie trileru z pera oboch autorov. Dobre sa to číta, no už sa ku knihe nevrátim.

jiri9568
jiri9568
26.10.2018 5 z 5

Jedná se o druhou knihu od daných autorů, kterou jsem četl a tato byla lepší, doporučuji

kyssling
kyssling
08.10.2018 5 z 5

Tak musím tentokrát udělit pět hvězdiček, tentokrát se duo autorů vytáhlo ... Příběh se valí, žádná hluchá místa. Bravo !

tomas3272
tomas3272
19.10.2017 3 z 5

Pokračování děje z předchozí knihy. Bavilo mě to, zajímavě graduje ústřední příběh. Předchozí díly mě ale bohužel zaujaly více.

Romžiry
Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Opět kvalitní počtení.

Kerberos
Kerberos
20.06.2017 4 z 5

Baví mě to jdu na další díl.

Elea
Elea
13.07.2016 4 z 5

Kniha je přece jen horší než první díl, Pendergast až příliš často snadno prohrává.

lampernaqui
lampernaqui
11.11.2015 3 z 5

Chladnokrevná msta trpí syndromem druhých dílů. Pokračuje s původním nápadem a chystá půdu pro závěrečný akt. Jenže tím pádem bývá většinou nejslabší, protože v ní nenajdeme žádné rozuzlení, jen se děj posune někam jinam. Nemůžu říct, že je špatná, ale rozhodně patří k nejslabším Pendergastovkám už jenom proto, že je to pouze spojovací díl. S tím se nedá nic dělat, ale na autory se budu dál těšit. Věřím, že se v dalších knížkách zase vrátí v původní síle.

Autoři knihy

Douglas Preston