Jana92 Jana92 komentáře u knih

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Jako i prvni dil knizky tak i druhy dil nezklamal :) Super pocteni,dej vas tak vtahne,ze proste musite cist stranku za strankou aby jste se dozvedeli jak to vsechno dopadne :)

02.05.2020 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Tuto knizku jsem dostala jako darek,osobne bych si sci-fi nikdy nekoupila.Tim pro me bylo vetsi prekvapeni ze me dej uplne pohltil a cetl se jednim dechem.Nebylo tam zbytecne moc postav a knizka se nedala odlozit dokud jsem nezjistila jak to skoncilo..Pribeh mi necim silne pripominal dnesni neprijemnou situaci s Koronavirem,mozna i to prispelo k tomu,i presto ze je to sci-fi,me knizka nadchla a prijemne prekvapila :)

28.04.2020 4 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Ze zacatku jsem myslela ze to ani nedoctu,nejak jsem se do deje nemohla zacist,ovsem po par stranach me dej pohltil a nedokazala jsem prestat cist dokud jsem se nedozvedela co se stalo :) Za me davam plus ze tam nebylo moc postav,takze jsem se v deji neztracela v zaplave jmen :)

17.04.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Super knizka ktera je napinava az do uplneho konce..Dobre se cetla,jako ostatne i dalsi 2 autorciny knihy..Skvele zpracovani deje ktery vas pohlti od zacatku az do konce :)

03.04.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Vyborna kniha,napeti od prvni do posledni stranky,cetlo se jednim dechem a nedalo se odtrhnout :)

29.03.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Knihu jsem zacala cist na doporuceni,ale bohuzel jsem knihu musela odlozit nedoctenou.Na me tam bylo moc jmen ve kterych jsem se zacala ztracet a po case jsem zjistila ze jen ctu text,ale pribeh vubec nevnimam...

28.03.2020 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha dobra,poutava,precetla jsem jednim dechem,ale nesplnila moje ocekavani..Slysela a cetla jsem na ni spoustu vynikajicich recenzi,ale me az tak moc neoslovila.Asi jsem zvykla z klasickych detektivek a thrilleru ze ta "hlavni" smrt je hned na zacatku a ne az skoro na konci knihy..

21.03.2020 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Basnicky nejsou zrovna moje silna stranka,ale kvuli vyzve jsem se prekonala :) Ale i tak je to hezka,ceska,stara klasika :)

13.03.2020 3 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Opet velmi zdarila knizka,cetla se jednim dechem,nemohla jsem se odtrhnout.Spokojenost i hlavne diky kratkym kapitolam,nevim cim toje,ale knizka se mi tak cte lip :)

12.03.2020 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Prvnich 100 stran super,pak dalsich 100 jsem se ztracela v pribehu,ale to bude asi autoruv styl psani,to stejne se mi stalo i pri knizce Stalker,zbytek uz zase nemel chybu,melo to spad ze jsem knihu jen nerada odkladala a to jen v nejnutnejsich pripadech :) Akorat me mrzi,ze ten konec zustal takovy otevreny,to na knihach nemam rada :)

10.03.2020 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Naprosto uzasna kniha plna necekanych zvratu,knizka se nedala odlozit :)

17.02.2020 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Ze byla kniha psana formou dopisu druhe sestre mi nevadilo,prvnich asi 100 stran me pribeh uplne pohltil a nemohla jsem se odtrhnout,ale potom uz to bylo horsi,dej pro me nejak ztratil jiskru a prislo mi to cele zdlouhave,zamotane,obcas jsem se v pribehu ztracela a u konce uz sem si rekla ze seberu vsechny sily a doctu to,jen abych se dozvedela co se vlastne stalo.Ale i tak po precteni nemam v sobe takovy ten pocit WOW jako u nekterych jinych krimi..Tezko rict jestli se k tehle spisovatelce jeste vratim,i kdyz dalsi knihy muzou byt "lepsi".. :) :)

13.02.2020 2 z 5

Amnestie, která rozpoutala peklo Amnestie, která rozpoutala peklo Radovan Dunaj

Bohuzel mi to dalo opravdu hodne prace se do knihy zacist coz me mrzi vzhledem k tomu ze je to "pribeh" inspirovany skutecnymi udalostmi..Mozna ze film bude lepsi..

24.01.2020 2 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Ma prvni kniha tohoto autora a musim rict ze velke prekvapeni :) Dej super,zpracovani super a nejlepsi jsou ty necekane konce :) Knihu se nedalo odlozit dokud jsem nebyla na posledni strane,urcite to nebyla posledni kterou si prectu..

05.01.2020 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Jako vzdy jsem se od knihy nemohla odtrhnout,super pribeh plny napeti,zvratu,romantiky a samozrejme jako vzdy necekane zakonceni :)

02.01.2020 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Super knizka,jak jsem se zacetla tak nebylo snadne se odtrhnout :) Urcite se k autorovi jeste vratim..

25.08.2019 5 z 5

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Krasna oddechova knizka od ktere se nedalo odtrhnout..Jako vzdy,i kdyz po delsi dobe,me pani Steelova nezklamala :)

08.08.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Jednim slovem WOW :) Ze zacatku jsem se prvnich par stranek ztracela ale potom uz precteno jednim dechem,jen nerada jsem knizku zavirala... :) A ten konec..Hodne prekvapivy a necekany :)

04.08.2019 4 z 5

Stopy v písku Stopy v písku James Patterson

Jednim slovem BOMBA :) Napinave az do konce a konecne rozuzleni pro me bylo velkym prekvapenim..Urcite to nebyla moje posledni kniha od tohoto autora :)

09.03.2019 5 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

Super knížka,přečtená jedním dechem,za 4 hodinky už jsem neměla co dělat :) Mistrně napsaný děj který čtenáře donutí číst dál a dál dokud se nedozví jak to dopadne.Konečné rozuzlení případu pro mě bylo velkým překvapením :)

19.01.2019 5 z 5