JajaAP JajaAP komentáře u knih

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Hezký příběh a musím se přiznat, že nic podobného jsem zatím nečetla. Jen jsem se občas neorientovala v tom zmatku co, při cestování časem hlavní hrdinové nadělali, ale jinak to bylo fajn.

19.01.2014 4 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Moc hezký příběh, až mě mrzí, že si musím počkat na pokračování. Ani nedokážu říct, co se mi na knize tak líbilo, ale nemohla jsem se odtrhnout, dokud jsem jí celou nepřečetla a rozhodně jsem jí nečetla naposledy.

14.01.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Wouuu, další skvělá kniha. Souhlasím ze všemi komentáři ke knize, co jsem tu četla. Knížka byla skvělá a rozhodně si jí ještě přečtu a jenohlasně doporučuji. Lukas byl opravdu k sežrání. :-)

31.12.2013 5 z 5

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Rozhodně zajímavý příběh, až jsem se divila proč se v poměrně krátké knize autorka tak zabývá různými postavami, ale nakonec se ukáže, že všechny postavy jsou propletené. Na můj vkus tam šlo víc o vypočítavost než o lásku a proto jen tři hvězdičky, ale knížka to není špatná.

21.12.2013 3 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Naprosto skvělé pokračování. Jen nerada jsem knihu odkládala. Už se moc těším na třetí díl. Ráda bych si přečetla ještě příběh Ashe.

02.12.2013 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

(Předem se omlouvám za spoilery)
Právě jsem dočetla Gabrielovo inferno a musím říct, tahle kniha klame obalem. Po přečtení děje na přebalu jsem měla pocit, že se bude jednat spíš o trošku fantasy a po otevření na mě vyskočil prolog a epilog z roku 1283. Historickým románům moc nefandím, takže jsem bala dost zvědavá. Nakonec příběh ze součastnosti plný vášně a jen ztěží bych tu knihu nazvala erotickým románem když si musíte přečíst více než 500 stránek než k něčemu dojde. Už jsem se červenala ze semotného plánování toho aktu. Ale bavila jsem se od první stránky po poslední a jsem upravdu zvědavá, co bude dál, když autor celou knihu více než uspokojivě ukončil i bez známek nějakého dramatu, jako tomu obvykle bývá. Ale pro ty co nečetli tak jen do toho. Nebyl to ztracený čas. :-)

15.11.2013 4 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Celá série byla skvělá a rozhodně jsem jí nečetla naposledy. Řekla bych, že více emocí už nemohla autorka do knihy nacpat. Knihu jsem četla jedním dechem a jen těžce jí odkládala. :-)

25.10.2013 5 z 5

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Dochází mi slova chvály. Naprosto skvěle napsané pokračování, pro mě velmi zajímavého příběhu. Obdivuji autorčinu fantazii, protože je neuvěřitelné, čím vším si už Cat a Bones prošli a nenapadá mě moc věcí, co by ještě mohli prožít, ale autorka mě vždy mile překvapí. A další věc, která se mi na těchto knížkách líbí, je že jsou nějakým způsobem ukončené. Není to jako u většiny knih na pokračování, kdy v tom nejlepším je konec a musíte čekat pár měsíců na pokračování. Pro mě jsou noční lovci jednou z mých nejoblíbenějších knih a všechny díly mají čestné místo v mojí knihovně. Sice nevím jestli bude ještě pokračování, ale pokud ano rozhodně si je přečtu.

23.08.2013 5 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Jedním slovem úžasné. Není nic, co by se mi na knize nelíbilo. Od první do poslední stránky čtená jedním dechem, nešlo jí odložit. Byla neuvěžitelně napínavá, až jsem si říkala, jestli nemůže mít Cat a Bones aspoň trošku klidu a jedna část knihy byla velmi smutná. Už se těším na pokračování.

21.08.2013 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Hezké pokračování. Měla jsem trošku obavy z toho, že příběh vypráví Ethan, ale vůbec to nebylo špatné. To jediné co mi na knize vadí je její délka. A ikdyž je o pár desítek stran delší než první díl, tak mi přišlo, že tam nebyl skoro žádný děj. Třetí díl si rozhodně přečtu, ale mě osobně se víc líbil první díl než tento.

10.08.2013 4 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Tahle kniha mě vážně překvapila. Doporučila mi jí známá v knihovně a po přečtení první kapitoly jsem si říkala tak tohle se mi nebude líbit. S velkým přemáháním jsem pokračovala dál a teď jsem ráda. Kniha je moc pěkná a poutavá. Líbilo se mi to natolik, že si přečtu i další knihy této autorky. Snad to bude stejně dobré.

27.07.2013 4 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Mám ráda tento druh knih, takže se mi kniha líbila. Jen bych dala přednost, kdyby v ní bylo trošku míň sexu a oněco víc příběhu. Jinak se mi líbilo spojení s prvnim dílem a příběhy dvou kamarádů a jejich cesta za láskou.

15.07.2013 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jsem z knihy doslova nadšená. Neuvěřitelně mě zaujala už od prvních stran a neodložila jsem ji dřív, než jsem jí dočetla. Kniha je velmi čtivě napsaná a střídání vyprávění z obou pohledů hlavních hrdinů bylo zajímavým zpestřením.
l

13.07.2013 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Nejsem si jistá svým dojmem z knihy. Moc se mi to líbilo, to jo, ale říct, že je kniha krátká je dost nadsázka. Jakmile mě to vtáhlo do děje, tak byl konec a to jsem jí přečetla za jedno dopoledne. A je to škoda, teď čekat do konce roku na další dva díly. Klidně to mohla být jedna kniha. Ale příběh se mi líbil. Jsem fanda Padesáti odstínů i Crossfire, takže jsem byla spokojená.

27.06.2013 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Tahle kniha se mi moc líbila. Je to velmi čtivě napsaný příběh o lásce. Ikdyž jsem se snažila najít něco, co by mi na knize vadilo, nenašla jsem nic, až na jedinou věc - kniha je velmi krátká. Možná jsem zvyklá ze sérií na mnohem delší čtení, ale i tak si myslím, že by knize 100 stran navíc neuškodilo. Rozhodně bylo o čem psát. Ale jinak moc pěkná knížka a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

24.06.2013 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Opět to nepovažuji za ztracený čas. U hodně sérií si s každou další knihou říkám, jestli mám číst dál? Série sukuba mě zatím s žádným dalším dílem nezklamala. Kniha byla napínavá a čtivá a dokonce plná zvratů. SPOILER: Držím palce Georgině, zajímá mě jestli se ten její sen naplní, a docela mě zajímá kdo bude ten muž. Začínám si myslet že to nebude Seth. Jinak jsem ráda, že konečně po třech předchozích knihách, kdy o tom jen snili se spolu konečně Gergina a Seth vyspali. Uvidíme, co bude dál. Do konce série zbývají dva díly a rozhodně si je přečtu.

24.06.2013 4 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Moc nadšená z knihy nejsem. Často jsem se ztrácela a nebylo mi jasné kdo to mluví a ke komu. Byl v tom zmatek. Celou dobu jsem si myslela, ze jde o upiry, ale duchové, to mě překvapilo. I tak je to jen na tři *

28.05.2013 3 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Musím se přiznat, že jsem od knihy moc nečekala, ale mile mě překvapila. Mám ráda knihy o nadpřirozených bytostech, ale poslední dobou se píšou hlavně knihy o andělech a úpírech, proto mi nápad se sukubou přišel hodně originální. Příběh je taky poutavý a musím uznat, že autorka umí krásně popsat milostné scény. Pokud budou další díly stejně dobré jako první tak už se těším až si je přečtu.

15.05.2013 5 z 5

Záhrobie Záhrobie Alexandra Adornetto

Velmi zajímavé pokračování. Bethany mi už nepřijde tak naivní, možná proto, čemu všemu je v zásvětí vystavena. Zatímco první díl byl jak z červené knihovny, plný romantických chvil Beth a Xaviéra, tak ve druhém díle moc příležitostí být spolu nedostanou a o to zajímavější a intezivnější to je. Já jím tu lásku až za hrob vážně věřila. Konec byl zajímavý, jen mě mrzí, že na zakončení celé série si ještě pár měsíců musíme počkat. Ale jinak doporučuji přečíst.

12.05.2013 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Jsem vážně na rozpacích. Nestává se,že by mě knížka dohnala k slzám, ale tohle je knížka u které jsem opravdu brečela. Velký obdiv skládam autorce,za tak úžasnou knížku,která vás vtáhne do děje tak silně,že cítíte smutek hlavní hrdinky. Kniha se mi moc líbila a doufam,že až vyjde poslední díl, tak se Clara dočká taky štěstí.

02.05.2013 5 z 5