JajaAP JajaAP komentáře u knih

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Moc pěkné, zhltla jsem to jedním dechem. Pro mě hodně osobní téma tak i nějaká slza ukápla.

09.06.2015 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Úžasná kniha. :-) Už se těším na další díly.

23.05.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Tohle bude asi první kniha kde bych věřila tomu, že filmové zpracování bude lepší jak kniha. Vůbec se mi nelíbila forma jakou byla napsána. Jen emaily, dopisy a chat. Vážně? Měla jsem celou dobu pocit, jako by všechno bylo zprostředkované a vzdálené a vůbec mě to nevtáhlo do děje. Když se dělo něco zajímavého tak se o tom dozvíte jako zmínku v nějakém dopise a tu scénu vůbec neprožijete. A to ani nemluvím o tom jak se celý život jen míjí. Příběh dobrý, ale tohle zpracování nic pro mě. :-(

05.03.2015 2 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Bavila jsem se od začátku do konce. Takže za mě další skvělá kniha od těchto autorek. :-)

17.02.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Skvělá kniha tahle série je díl od dílu lepší. :-)

09.01.2015 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Krásné pokračování úžasného příběhu, ale na první díl to nemělo.

31.12.2014 4 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Líbila se mi více než kniha On. :-)

22.12.2014 4 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Moc pěkné, emocemi nabité pokračování a ukončení příběhu Sophe a Mattea. Byla jsem unešena od začátku do konce,

04.12.2014 5 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Moc hezký příběh, ale nezapomenutelná se mi líbila víc.

01.12.2014 4 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Moc pěkná adulka.

01.12.2014 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Velmi pohodové čtení. Sice se nedočkáte ničeho dramatického ani napínavého, ale i tak mě to moc bavilo.

22.11.2014 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Naprosto úžasné a smutné. Slzy mi tekly proudem, Tahle autorka je naprosto neskutečná. Doufám, že se brzo dočkáme další knihy přeložené do češtiny. Jediné co bych jí mohla vytknout je, že by mohla být delší. Moc nerada jsem se loučila s Willem a Lake. Ale rozhodně jsem to nečetla naposledy. :-)

04.11.2014 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Mám z té knihy zvláštní pocit. Námět skvělý. Moc se mi líbilo, soužití svérázné holky s bandou rozdílných kluků, kteří se o sebe starají jako rodina. Ale celý příběh byl jen o soužití a nic moc zajímavého se nedělo. Řekla bych, že mladším čtenářům se bude líbit, ale na mě to bylo trošku jednoduché, ikdyž to konec trošku vylepšil.

03.11.2014 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha byla vtipná, svižná a moc mě bavila, ale ke konci jsem si říkala, že to ti hrdinové měli až moc jednoduché, žádné překážky, neshody a podobně. Zato ke konci to vzalo až moc rychlý spád. Během pár stránek se vše zhroutí a ikdyž to asi dopadne dobře já se s tím koncem nemohla srovnat. Nejsem si jistá jestli to mělo takhle skončit. No rozhodně to zanechalo stopu v mojí hlavě a rozhodně by prospělo přidat pár desítek stránek, ale jinak moc pěkná kniha. Ikdyž to jsem věděla od začátku. Tuhle autorku prostě miluju. :-)

19.10.2014 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Musím přiznat, že to bylo zajímavé. Způsob jakým byla kniha psaná byl osvěžující a originální. Celou knihu hlavní hrdina vypráví vám. A jeho postřehy a názory mě občas popudily a občas pobavily. Jinak trošku podoba s Božským bastardem, ale bavila jsem se. :-)

02.10.2014 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Úžasné. Jiné slovo mě ani nenapadá. Oba díly přečteny jedním dechem. Moc pěkný příběh rozhodně stojí za přečtení.

29.09.2014 5 z 5

On On Carey Heywood

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. A pak jsem si uvědomila to, že mě strašně ovlivňuje to množství přečtených knih. Moc srovnávám, protože bych těď našla mnoho knih, které se mi líbili víc, ale pokud bych tuhle knihu četla tak o dva roky dříve zřejmě bych z ní byla nadšená. Jinak kniha je sladký příběh první lásky a hloupého nedorozumění, které jim jako jediné stojí v cestě za štěstím. Prostě klasika - neurazí, ale ani moc nenadchne, ale hezky se to čte. :-)

25.09.2014 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Moc povedené pokračování. Originální námět a tak trošku detektivní zápletka, dodali ději zajímavý a osvěžující spád. Moc se těším na závěrečný díl. :-)

25.09.2014 4 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Tak ani nevím jaký mám názor. Je to dobrá trilogie a konec se mi líbil, ale celá kniha mě moc nechytla a trvalo mi než jsem jí dočetla. Podobných sérií je hodně a tahle pro mě nebyla ničím výjimečná.

15.09.2014 3 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Moc pěkná adulka. S trochu drsným začátkem a spoustou romantiky. Jen jsem dopředu odhadla jak to dopadne a to mě připravilo o ten šok ze zvratu děje. Ale jinak super kniha. :-)

09.09.2014 4 z 5