Neodolatelný

Neodolatelný https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206928/bmid_neodolatelny-Em4-206928.jpg 4 238 30

Nezapomenutelná série

< 2. díl

Restaurátorka Callie Burkeová dostane novou zakázku: bude restaurovat vzácný obraz, který právě v dražbě zakoupil bohatý a sexy politik Jack Walker. Protože Jack má k obrazu svého předka osobní vztah, musí se Callie za prací dočasně nastěhovat do jeho sídla – kde se k práci přidají city. V románu, volně navazujícím na knihu Neodolatelná, řeší hrdinové kromě svých milostných problémů také nepříjemná tajemství minulosti, vztahy v rodině a závažné otázky spojené s Jackovou nadcházející politickou kariérou. Poradí si s nimi? Dojde k radikálním změnám v jejich životě? Jedno je jisté – i tentokrát budete číst jedním dechem!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

An Irresistible Bachelor , 2004

georginaa
29.03.2023 5 z 5

Druhý díl byl též velice poutavý a čtivý. Ward patří mezi mé oblíbené autorky a ať píše o upírech nebo romantice je to vždy smyslné.

petraj30
20.07.2022 3 z 5

Je mi to moc líto, ale nezaujalo mě to tolik, jak bych očekávala. Je to proto, že takových příběhů jsem přečetla moře a troufám si říct, že byly i o něco lepší a zajímavější. Teď už zřejmě jen srovnávám.
Hlavní postavy nebyly špatné, ale nedokázala jsem se do nich vžít a jejich příběh prožívat.
V prvním díle byla trocha napětí a tady hluchá místa vyplňovala velmi nepříjemná tchyně. Konec byl jako u prvního dílu zkrácený. Chtělo to ještě dořešit nějaké záležitosti. Řadím mezi příběhy, na které velmi rychle zapomenu.

janina66
08.12.2021 4 z 5

Kniha se četla sama. Příjemný, oddychový romantický příběh. Líbila se mi víc, než jednička.

cukrovka
06.12.2021 4 z 5

Příjemné romantické čtení. Předvídatelné, oddechové, prostě přesně takové jak od tohoto druhu knih očekávám.

petulkapeta
24.11.2021 4 z 5

,,Pamatuješ si, jak ses mě zeptal, jaký typ muže hledám?" Přikývl. „No, chci někoho, kdo se mnou bude jednat jen ohleduplně a s láskou. Kdo si mě bude vážit a šel by pro mě až na kraj světa. Taky chci, abych mu mohla úplně věřit."

Pribeh se mi libil a Cailli byla jako jeji sestra rekla bych skromna a mila a Jackem se skvele doplnovali

havrmoni
08.07.2021 3 z 5

Bylo to o fous lepší. Tohle se dalo nebo jsem na to měla náladu. Fakt je, že oproti fantasy sériím je tam méně lidí a méně rozehraných partií.

johana3160
07.06.2021 3 z 5

Nebylo to spatne, jen mi tam dost veci nesedelo…. Kdyz se nad tim zamyslim, pribeh nebyl spatny, postavy asi taky usly, jen to proste ve me nezanechalo zadny vyrazny dojem…

Karola050716
12.05.2021 3 z 5

Bavilo, odpočinula jsem si a vypla od všeho ostatního. Spokojenost.

MonaLisa42
07.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Pěkná kniha, trochu napínavá se skvělými hrdiny.
Příběh byl moc hezký a lehce se četl. Děj začíná tam, kde předešlý díl končí. Callie i Jack si mě prostě získali. Malé tajemství v obraze děj zpestřilo, ale ne tolik jako vraždy v minulém díle. Ráda jsem se opět setkala s Grace a Rossem. Konec knihy mě překvapil, nečekala jsem, že pro Jacka kandidatura tolik znamená. Docela by mě zajímalo, jak to všechno dokáže stíhat... Callie se ke konci neuvěřitelně změnila a život 'všem na očích' mi k ní nesedí. Epilog je ale skvělý a mohla bych ho číst stále dokola.
V obou knihách bylo mnoho lákavých postav o kterých bych si přála přečíst další příběhy. Děkuji!!!

FairyD.
17.06.2020 5 z 5

Pekný príbeh, čítala som ho viac krát. Opis a charakteristika boli dokonalé ako je už zvykom u tejto autorky. Kniha sa čítala ľahko a dej postupoval plynulo.

Myška43
27.05.2020 5 z 5

Nádhera, tento příběh je také skvělý. Moc jsem si to užila.

Kristy.Seb
30.04.2020 3 z 5

Oproti prvnímu dílu, byl tenhle o dost slabší. Žádná zápletka a dej skoro žádný.

happy19
08.07.2019 5 z 5

Super počtení!Slupnuto za pár hodin;-)
Naprostá spokojenost!Jack 6*

katslana
13.04.2019 3 z 5

Nebylo to špatné. Neurazí Vás ale mě tedy ani nenadchla. Kniha se čte snadno. Žádné velké emoce.

Evka3814
06.04.2019 4 z 5

Od knihy jsem čekala víc vzrůša ,ale i přesto to bylo velmi příjemné a lehké čtení.

LenRan
26.11.2018 3 z 5

Vcelku zajímavé téma, dobře napsané, ale celkově to bylo průměrné. Ani nevím proč, ale první díl se mi líbil víc. Pravděpodobně je to hlavním hrdinou, osobní strážce byl numero uno :)

andrea4865
06.11.2018 2 z 5

hezka prumerná romantická knižka.

misak94
02.05.2018 5 z 5

Moc pěkné dílo. Autorka nezklamala. Pěkně podané, příběh měl spád i zajímavé pasáže. Spokojenost

Mark.
19.03.2018 5 z 5

Taková milá. Jak mi se to líbilo. Zase něco jiného, než obyčejný standart.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

J. R. Ward (p)
americká, 1969