Hvězdinka Hvězdinka komentáře u knih

Ententýky Ententýky M. J. Arlidge

Ctive, napinave az do konce. Za me spokojenost, precteno jednim dechem.

27.03.2017 4 z 5

Sorry Sorry Zoran Drvenkar

Temná a ponurá kniha. Zajímavý námět, originální. Líbil se mi velmi jazyk autora. Kniha stojí za přečtení, je to něco jiného.

24.03.2017 3 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Slabota, takové nepropracované, kniha mě nezaujala.

17.03.2017 1 z 5

Stíny v srdci Stíny v srdci Katherine Webb

Krasny pribeh, zajimave propletene osudy, napinave. Moc se mi kniha libila.

16.03.2017 4 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Tak jak je u Cobena zvykem - velmi ctive, napinave, zajimave. Jsem opet velmi spokojena!

13.03.2017 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Napínavý příběh od začátku do konce, velmi čtivé. Za mě spokojenost. Tento autor mě baví!

11.03.2017 4 z 5

Následky Následky Koethi Zan

Ctive, kniha ma spad, zajimavy namet.

10.03.2017 3 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Ctive, napinave a napadite az do konce. Za me spokojenost!

06.03.2017 4 z 5

Zápisky z bunkru Zápisky z bunkru Kevin Brooks

Kniha urcena pro mladez, ale klidne je vhodna i pro dospeleho, mozna je i vhodnejsi pro dospeleho. Pribeh je ctivy, ponury, pesimisticky, ... A zaver? Ten je primo kruty, sokujici. Jeste pul roku po precteni vzpominam na posledni vety knihy, brrr...

06.03.2017 4 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Tak ja budu totalne vybocovat z rady. Mne se kniha proste nelibila... Jedine plus byly kratke kapitoly. Cele mi to ale prislo takove uspechane, osudy osob rychle vylicene, nemluve o samotne katastrofe, ta zabrala minimum. Proste mi tato kniha nesedla.

01.03.2017 1 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Zklamani... Snaha pojmout mnoho zavaznych temat znamenala ve vysledku pouze lehky naznak od kazdeho...

24.02.2017 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Ctive. Ale ta propletenost osudu mi prisla tak prekombinovana, ze celkovy dojem je spise negativni.

23.02.2017 2 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Po Hypnotizerovi, Svedkyni ohne a Pisecnem muzi nejslabsi kniha. Pro me prilis politiky, nebavila me.

15.02.2017 1 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Pro me nejpovedenejsi kniha od Keplera. Ma spad a i pres vysoky pocet stranek precteno za dva dny, velmi ctive. Doporucuji!

15.02.2017 4 z 5

Všichni jsme z toho úplně na větvi Všichni jsme z toho úplně na větvi Karen Joy Fowler

Tak ja nemohu hodnotit kladne, pro me nuda od zacatku do konce. Jedine vytrzeni bylo zjisteni, kdo je Fern. Jinak ztrata casu.

15.02.2017 1 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Přátelství na život a na smrt ... Tak smutné, tak kruté...

11.02.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Silny pribeh, ktery ve mne zanechal velmi hlubokou stopu. Poeticky jazyk, krasne napsane, na konci dojemne. Doporucuji! Moje srdecni zalezitost.

10.02.2017 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Uzasny a silny pribeh! Cetla jsem jednim dechem a kniha ve mne zanechala stopu na dlouho. Maximalne doporucuji!

07.02.2017 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Cetla jsem Nejsem jako vy a Je to i muj zivot. Tato kniha je neprekonala. Pribeh mi prisel slaby, jakoby to nepsala stejna autorka.

07.02.2017 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Uzasne napsane, prekvapive, pro me sokujici. Pak nasledovaly mraky knih, ktere se Zmizelou ohanely na prebalu, ale zatim jsem necetla zadnou, ktera by se Zmizele vyrovnala. Pro me to byly jen nezdarene kopie, viz. Divka ve vlaku...

05.02.2017 5 z 5