Havrnka Havrnka komentáře u knih

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Tuto knihu jsem již četla po třetí a vždy mne vtáhne do děje. Knihy Tess Gerritsenové mám ráda, mají náboj a spád. Jsem ráda, že podle jejích knih vznikl seriál ...vraždy na pitevně. I když hlavní hrdinka Rizzoliová je v knize popisována jinak než jaká je v seriálu, mě se líbí v obou podobách

30.07.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tato kniha lepší než autorova prvotina. Děj měl spád a knihu jsem přečetla jedním dechem

22.07.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Ne tak jedinečné jako Malý pražský erotikon, ale dobře čtivé

22.07.2018 4 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Kniha se mi líbila. Měla spád a dobře se četla

03.07.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Takto dobrou knihu jsem již dlouho nečetla. Hodně jsem se pobavila. Děkuji pane Hartle!

09.06.2018

Mstitelky Mstitelky Fern Michaels (p)

Kniha se mi četla dobře. Dalo by se říct, že jsem ji přečetla jedním dechem, ale je to taková pohádka pro dospělé.

09.06.2018

Smrt expremiérky Smrt expremiérky Stanislav Češka

Tak tato kniha se moc nepovedla.

25.04.2018 2 z 5

Mnohomluvná smrt Mnohomluvná smrt Stanislav Češka

Takové lehké čtení.

25.04.2018 2 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Přestože fejeton nepatří mezi mé oblíbené žánry, knihu P.S. jsem přečetla s lehkostí. Jak již někdo napsal přede mnou, je to takové povídání o běžném životě, ve kterém se občas najdete. Nejvíc se mi líbilo povídání o dětech. Zcela souhlasím s tím, že dítě vás plně pohltí. Slovy paní Geislerové "..Mít dítě znamená, že dítě má vás.." A já dodávám : je jedno, jestli mu je jen pár dní nebo už čtyřicet !!!!

25.04.2018 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Robin Pilcher

Lehce oddychové čtení.

05.04.2018 3 z 5

Manželská hra Manželská hra Fern Michaels (p)

Mě se kniha líbila. Příběh nasazený, ale dal se číst.

30.03.2018 4 z 5

Hledači mušlí Hledači mušlí Rosamunde Pilcher

Kniha mne velmi překvapila. R.Pilcher mám spojenou s romantickými příběhy, ale v této knize hlavní hrdinka vzpomíná na svůj život. Pro mne strhující a velmi krásný příběh.

30.03.2018 5 z 5

Nefalšovaná kočka Nefalšovaná kočka Terry Pratchett

Knížka se mi líbila. Takový pohled do kočičí povahy a života. Při čtení mi před očima definovala celá řada koček, které prošly mým životem - kočka mojí maminky, moje vlastní i kočky dcer. Každou jsem v této knize našla. Doporučuji všem k přečtení.

15.03.2018 4 z 5

Vlaková souprava pro třetí tisíciletí Vlaková souprava pro třetí tisíciletí Miloslav Šimek

Jako vždy humor pana Šimka nezklamal. Celou dobu jsem se dobře bavila. Doporučuji!!!

13.03.2018 5 z 5

Jarní vánice Jarní vánice Rosamunde Pilcher

Pohodová oddechová kniha. Moje první od této autorky

11.03.2018 4 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Čtivý příběh ze života, kdy si hlavní hrdinka přehodnotí priority v životě. Doporučuji k přečtení

09.03.2018 5 z 5

Smrt byla mým řemeslem Smrt byla mým řemeslem Karel Fořt

Skutečné kriminální příběhy ze Šumavy. Zajímavé čtení.
V závěru některých příběhů autor poukazuje jak hodně se na stavu společnosti odrazila "naše demokracie". Souhlasím s ním!!!!!

06.03.2018 4 z 5

Navždy Navždy Kathleen E. Woodiwiss

Sladce romantické oddechové čtení.

05.03.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Přečetla jsem knihu během dvou dnů, ale jsem z ní trochu rozpačitá.

05.03.2018 3 z 5

Doktor Živago Doktor Živago Boris Leonidovič Pasternak

Těžké čtení, ale výzva je výzva.

14.02.2018