Vlaková souprava pro třetí tisíciletí přehled

Vlaková souprava pro třetí tisíciletí https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109551/vlakova-souprava-pro-treti-tisicileti-109551.jpg 4 45 45

Publikace vydaná u příležitosti 150. výročí zahájení provozu parní železnice na našem území, přináší povídky, hry, dialogy a scénky dvojice Miloslav Šimek a Jiří Krampol.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlaková souprava pro třetí tisíciletí. Přihlašte se a napište ho.

rafan65
21.11.2023 4 z 5

Humor dvojice Šimek & Krampol je celkem vkusné čtení. Určitě nebudu srovnávat knihy které obsahují povídky napsané společně Šimek & Grossmann a knihy napsané spolu ze Sobotou, Krampolem a Bubílkovou. Každé období jeho tvorby má své kouzlo a pokaždé se parádně bavím. Několikrát jsem pana Šimka zažil při jeho vystoupeních naživo a pokaždé jsem plakal smíchem. Teď už bohužel máme jenom jeho knihy, ale pořád díky nim rozdává smích a dobrou náladu. Děkujeme pane Šimku.

Denny456
20.08.2023 3 z 5

Taková jednohubka na upamatování, že Šimek i s jinými kolegy a v jiné době uměl dělat humor a srandičky. A dařilo se.

kamilk
24.06.2023 4 z 5

Retro-humor dôb minulých, avšak nejeden vtip a slovný obrat zvládne svojou nadčasovosťou pobaviť aj dnes. 70%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vlaková souprava pro třetí tisíciletí v seznamech

v Právě čtených2x