Havrnka Havrnka komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Opět skvěle vyobrazená práce kolektivu detektivů vedených Erikou Fosterovou.

04.04.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Pan Brynza opět nezklamal. Kniha se mi líbila víc než předcházející (Noční lov). Měla větší spád a více napětí. Opět za plný počet bodů!!!

04.04.2019 5 z 5

Listopadoví motýli Listopadoví motýli Auður Ava Ólafsdóttir

Uf, konečně dočteno. Ale jen s velkým sebezapřením protože výzva je výzva. Nějak jsem děj nepochopila.

10.03.2019

Hříšný vévoda Hříšný vévoda Adele Ashworth

Krásný romantický příběh s dramatickou zápletkou.

24.02.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Předchozí kniha Dívka v ledu byla více strhující. V této knize se vše odvíjí pomalu a není tak napínavá.

24.02.2019 3 z 5

Čest ničemy Čest ničemy Christi Caldwell

Romantické čtení s nádechem humoru. Až na některé chyby v textu (např.místo zpět je psáno spět) se mi kniha moc líbila. Doporučuji ženám k přečtení.

09.02.2019 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Velmi poutavý příběh. Kniha se mi líbila.

08.02.2019 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Z knihy jsem trochu rozpačitá. Některé pasáže byly humorné, některé odkrývaly narcistické chování hlavního hrdiny.

07.02.2019 2 z 5

Urozená dáma Urozená dáma Catherine Coulter

Romantické, odpočinkové čtení pro ženy. Kniha se dobře četla a opravdu jsem si u ní odpočinula.

21.01.2019 5 z 5

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Patricia Cornwell

Jsem milovnicí detektivního žánru a P.Cornwellová patří k mým oblíbeným autorkám. Mám většinu jejích knih s Kay Scarpettovou. K této knize jsem se ráda vrátila.

17.01.2019 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst. Postupně mě ale vtahovala do strhujícího příběhu. Kniha se mi nakonec moc líbila. Doporučuji k přečtení.

13.01.2019 4 z 5

Babičky: Mrtvý kuchař Babičky: Mrtvý kuchař Minna Lindgren

Velice jednoduché čtení. Můj obdiv mají hlavní hrdinky. A to v tom, že se takto letité stařenky jsou schopné samotné vyjíždět do města a v pořádku se vracet do svého domova Podzimní háj. Jinak nic moc.

31.12.2018 2 z 5

Důvěrnosti z kuchyně Důvěrnosti z kuchyně Anthony Bourdain

Kniha mě překvapila. Byla mi doporučena do knižní výzvy. Čekala jsem stroze popsané prostředí restauračních kuchyní, ale byla celkem vtipná.

22.12.2018

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Pro mne kniha čtivá, napínavá. Doporučuji k přečtení

04.12.2018

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Milá vzpomínka na dětství.

21.10.2018

Sněžná slepota Sněžná slepota Ken Follett

V této knize se odrazila všestrannost pana Folleta. Umí psát nejen o dávné (Pilíře země) či nedávné minulosti (Noční let, Na křídlech orlů), ale i o současnosti. Opravdu dobré čtení.

07.10.2018

Cizinec Cizinec Nora Roberts

Četla jsem hodně knih od Nory Roberts, ale do této jsem se nemohla začíst. Ze začátku byl příběh zdlouhavý. Ale postupně se začal stupňovat. Poté již bylo vyprávění příběhu typické pro Roberts - romantika a napětí.

16.09.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi líbila. Četla se jedním dechem od začátku do konce. Děj
měl spád a byl napínavý až do konce.

25.08.2018 5 z 5

Ostrovy splněných snů Ostrovy splněných snů Nora Roberts

Mám ráda knihy Nory Roberts. Tuto jsem si koupila již před lety a až nyní jsem se dostala k jejímu přečtení. Obě povídky jsou dobře čtivé. Ideální kniha na dovolenou.

20.08.2018 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Mě se kniha líbila. Osobitá, jak je u Moyesové zvykem, čtivá a romantická

05.08.2018 5 z 5