Mnohomluvná smrt

Mnohomluvná smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145266/mnohomluvna-smrt-145266.jpg 4 35 14

Detektiv Berka série

Třetí příběh bývalého kapitána brněnské kriminálky, nyní soukromého detektiva Stanislava Berky, začíná opět na Berkově milované Brněnské přehradě. Berka je zde na výletě lodí s přítelkyní Lucií. Výlet však končí neočekávaně...

pepa4081
19.03.2023 4 z 5

Nemám rád politiku, ale zde je podaná poměrně s nadhledem. Pěkná detektivka.
Velmi uspokojivé.

Iki1
28.08.2021 3 z 5

Zajímavě pojatý děj české detektivky s názvuky politikaření je vcelku čtivý a na poměry českých detektivek této edice i dobře zpracovaný. Klasická oddychovka.

kolacky
04.06.2021 3 z 5

Skutečně mnohomluvná. Tak ukecanou knížku jsem dlouho v ruce neměla.

rafan65
20.04.2021 4 z 5

Třetí příběh soukromého detektiva Stanislava Berky není špatný ale jeho rozuzlení jsem zvládl po přečtení slabé poloviny knihy. Potom mě děj už nebavil.

ivoiro
15.02.2019 4 z 5

Přečten další díl knihy, která mi připadala velice zajímavá. Jde o nenáročné čtení.

daudurhundur
20.11.2018 1 z 5

Tohle dočíst bylo pro mě spíš utrpení. Nebýt čtenářské výzvy, tak bych to odložil po čtvrtině. České detektivky mám rád, ale tohle mi nějak nesedlo :(

čef
21.05.2018 4 z 5

Děj detektivky probíhá až na jednu scénu hodně poklidně a nevím, jestli je to pro tento druh literatury pochvala. Avšak vyprávění soukromého detektiva se čte docela příjemně, nikde není nic násilně vymyšleno, vše je uvěřitelné a obrázky politického pinožení na našem politickém dvorečku jsou podle mne velmi dobře odpozorované. Není to tedy sice žádná bomba, ale mezi našimi detektivkami slušná úroveň.

ilčidlo
11.05.2018 2 z 5

Oddychová detektivka

Havrnka
25.04.2018 2 z 5

Takové lehké čtení.

Ajrad1981
22.04.2015 3 z 5

Četla se celkem dobře, příběh není špatný, věřila bych i tomu, že se to u nás fakt může stát, ale nedokázalo mě to strhnout. Na můj vkus moc málo akční :-)

kika 13
09.12.2014 3 z 5

Mám pocit,že tohle se mohlo stát přímo u nás v naší české politice.

Keddie
16.11.2013 3 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem četl už 3 knihy ze série o soukromém detektivovi Stanislavovi Berkovi, mohl jsem určité pasáže knihy přeskakovat, neboť autor prakticky stejnými popisoval postavy, které se v sérii již objevili. Zápletka nebyla moc zapletená, takže jsem se při čtení chvílemi nudil. Snad jen závěr jsem si přečetl se zájmem. Takový slabší průměr.

Macek58
05.06.2013 4 z 5

I v Brně se píší výborné detektivky.

vitavita
29.01.2013 5 z 5

Detektiv Berka se dostane do uměleckých, politických a podnikatelských kruhů - a není to vůbec žádná procházka růžovým sadem ...