Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Probuzené city Probuzené city Katy Evans

Rozhodně se mi víc od této autorky líbí její knihy, tento harlequin byl proti nim slabý odvar. Na druhé straně asi nemůžu od tohoto žánru čekat kdoví co.

19.12.2021 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Souhlasím s názory, že každá kniha si najde svého čtenáře a je důležité být na ni správně naladěn. Tento příběh je čtivý, zábavný, až sladce romantický. Prostě někdy je fajn, že netrnete každou stránku a neočekáváte nějakou nepříjemně dramatickou scénu. :-)

14.12.2021 3 z 5

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

První polovina této knihy byla napínavá a měla spád. Ta druhá už byla horší. Na základě anotace se mi do čtení moc nechtělo, ale stále je zde hodně znát, že je příběh od skvělé autorky, kterou jsem si oblíbila.

20.11.2021 3 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Opět krásný příběh, v němž prožíváte pocity hlavní hrdinky Roanny, s kterou se život rozhodně nemazlil. Tak hlavně jí nezávidíte ty příšerné příbuzné a už vůbec ne ty zvrácené. :-)

14.11.2021 4 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Vtipný, romantický příběh s nesložitou detektivní zápletkou. Pro mě už třetí kniha od této autorky a rozhodně nebude poslední. Líbily se mi i humorné slovní přestřelky hlavních postav Blair a Wyatta.

26.10.2021 4 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Tato autorka je skvělá. Četla jsem všechny její série a každá má něco do sebe. Začátek příběhu Ann a Dannyho vás prostě strhne a ani pokračování děje neztrácí na kvalitě. Zároveň si můžete přečíst, jak je povolání hasičů obdivuhodné, statečné, náročné a hlavně, jak často boj s ohněm nekončí dobře ani pro ně samotné.

17.10.2021 5 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Moc pěkný romantický příběh. V části příběhu, kdy Filip žádá Marii, aby si ho vzala, mi jeho žádost silně připomíná pana Darcyho v románu Pýcha a předsudek.

10.10.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Knihu bych neodsuzovala, ale zařadila mezi harlequiny. Jednoduché letní romantické čtení.

15.08.2021 3 z 5

Chci tě zpátky! Chci tě zpátky! Katy Evans

O něco zajímavější příběh a asi i hlavní postavy než v prvním díle, ale určitě bych dala přednost sérii V ringu., která je od této autorky skvělá!

19.12.2021 3 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Laura Lee Guhrke

Po přečtení série Girl-bachelor jsem si tuto nemohla nechat ujít. První díl nebyl špatný, hodnotila bych tak 3.5*. Ona hrdá, nezávislá a on vévoda věrný svému šlechtickému titulu. Oba cítí zodpovědnost za členy svých rodin. No a prostě skončí spolu! :-) Mužské postavy od této autorky jsou hodně podobné typu pana Darcyho, jen je v tom cítit trochu modernější pojetí. Rozhodně si další díly přečtu!

29.11.2021 3 z 5

Pod ochranou noci Pod ochranou noci Linda S. Howington

Tentokrát se mi příběh od mé oblíbené autorky zdál slabší. Měla jsem pocit, že některé pasáže jsou až zbytečně vleklé. Námět, přestože méně uvěřitelný, nebyl špatný, ani hlavní postavy nebyly marné, bohužel těm autorka nedala v knize moc prostoru. Hodně zde popisuje akce a pocity vedlejších postav, což na mě celkově působí zmateně.

10.11.2021 3 z 5

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Kniha byla moc krásná. Příběh Annie než potkala Alexe byl velmi emotivní a smutný. Ovšem u pasáže, kdy Alex s Maddy vysvětlují Annie, že je těhotná, jsem se bavila. :-)

13.06.2021 4 z 5

Čekat na slunce Čekat na slunce Krista Ritchie

V této knize je toho tak nějak moc! Moc bohatí, moc závislí, moc traumat a nenávisti a zároveň strašně moc lásky a oběti. Bylo to asi znát i v prvním díle, ale tam byl za mě větší náboj mezi hlavními postavami.

09.12.2021 3 z 5

V náruči snů V náruči snů Linda S. Howington

V tomto románu mi nějak nesedly ty paranormální schopnosti, ale ne že bych je hlavní hrdince nezáviděla:-). Jinak si i tento příběh LH drží svůj standard mezi romantickými detektivkami.

17.11.2021 4 z 5

Lady Susan Lady Susan Jane Austen

Lady Susan je román psaný formou dopisů. Přesto je román čtivý a do poslední chvilky jsem byla napjatá, jak skončí. Lady Susan je koketa, příšerná matka a manipulátorka a snad každý soucítí s její dcerou. Ovšem neuvěřitelně umí svou krásou a šarmem ovládat lidi ve svém okolí a hlavně muže. Závěr knihy by si určitě zasloužil větší prostor.

23.10.2021

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

Určitě mě autorka této série mile překvapila. A rozhodně si přečtu její další tvorbu. Poslední díl byl pravda trochu zdlouhavější a dá se říct, že už tolik nepřekvapil. Nicméně věčný optimismus a upřímnost hlavní hrdinky Daisy? To byl prostě skvělý čtenářský zážitek, který pobaví.

11.10.2021 4 z 5

Nesnáze s láskou Nesnáze s láskou Laura Lee Guhrke

Krásné romantické historické čtení. Super pohodová oddechovka. Autorka tyto romány umí psát. V příběhu nejsou dramatické emoční scény. Hlavní postavy jsou sympatické, jejich seznamování je zábavné a hlavně u knihy příjemně zrelaxujete.

04.12.2021 4 z 5