Hankah265 Hankah265 komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Už nějaký čas nejsem cílová skupina této literatury, ale to mě od čtení neodradilo a jsem ráda. Pokud hledáte nenáročné čtení, trochu romantiky, vtipu, prostě oddech, mohu doporučit, jako i celou sérii. Vrátila jsem se při čtení o pár let zpátky. :)

20.12.2018 5 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Do čtení jsem se musela nutit, snad 3x jsem ji odložila. Zajímavý nápad, ale nesedl mi styl psaní. Bylo to utahané, nudné...

19.12.2018 1 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Knihu jsem dostala jako dárek a hned jsem se do ní pustila v domnění, že jde o další z řady detektivek. Ze začátku jsem byla zklamaná, že nebude žádné další pokračování Jonna Linny, ale kniha se mi nakonec moc líbila. Zajímavý nápad, hezky napsáno, jen konec mi přišel trochu zdlouhavý a hlavní postavy jaksi nesmrtelné, proto 4 hvězdičky. Ale určitě doporučuji.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tato kniha mě opět nadchla, stejně krásná jako Hana. Knihy od A. Mornštajnové se čtou prostě samy. Už se těším na další... :)

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásná kniha, ale četla jsem ji jako poslední (po Haně a Slepé mapě) a musím říct, že se mi líbila nejméně. Možná je to tím, že mi žádná postava nepřirostla k srdci. Ale 5 hvězdiček si určitě zaslouží.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Hezká oddechová kniha, místy veselá, místy smutná, prostě o životě. Nelituji, že jsem ji četla, ale znovu bych číst nemusela.

19.12.2018 4 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Moje srdcová kniha. Od té doby, co jsem ji četla poprvé, nejsou Vánoce, kdy bych ji nevzala do ruky. Už se těším, až děti trochu povyrostou a budeme číst spolu.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tato kniha se mi od p. Hartla líbila asi nejvíc. Zajímavý pohled očima obou sourozenců. Hezká oddechovka, mohu doporučit.

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Obal této knihy mi padl do oka v knihkupectví. Po přečtení mnoha severských detektivek, které mě už nijak zvlášť nebavily, jsem chtěla změnu. A nestačila jsem se divit, na jaký poklad jsem narazila. Ze začátku knihy (možná do půlky) jsem vůbec nevěděla, která bije, ale nějak jsem nemohla knihu odložit a pak už to jelo a knihu jsem dočetla na jeden "zátah". Když chtějí přátelé doporučit něco trochu jiného (z tohoto žánru), sáhnu po této knížce a většinou je doporučována dál. 5 hvězdiček si jistě zaslouží.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejlepší kniha, jakou jsem v poslední době četla. Toto téma není můj šálek kávy a dlouho jsem otálela, než jsem knihu otevřela, ale pak už jsem ji nezavřela. Krásně napsané, čtivé, se silným příběhem.

13.11.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Přečetla jsem všechny knihy od R. Třeštíkové a tato se mi zdá nejslabší. Děj mě nijak zvlášť neoslovil, do čtení jsem se musela místy nutit. Znovu již knihu do ruky určitě nevezmu.

13.11.2018 1 z 5