Gallaxy Gallaxy komentáře u knih

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Po dlouhé době kniha, která mě uchvátila natolik, že jsem četla každou volnou chvilku, i u jídla :) A bylo mi líto, že příběh skončil. Poprvé v životě jsem se zamilovala do hlavního hrdiny :) Ač se jedná o romantiku, tak příběh byl docela originální a nepředvídatelný. I když konec se dal od určité části odhadnout.

Jsem opravdu velmi zvědavá jak tahle serie bude pokračovat a čím nás autorka ještě překvapí.

26.06.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Po dlouhe dobe knizka, ktera ve me vyvolala opravdu silne emoce....

08.02.2019 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Po dlouhé době kniha, která mě oparvdu zaujala. Četla jsem všude a pořád. První polovina měla spád. Ale konec byl na můj vkus možná až příliš překombinovaný. Nicméně dávám plný počet a těším se na další knihu této autorky.

06.02.2019 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

velké zklamání. Knihu jsem si pořídila na základě komentářů zde na databází a byla jsem velmi zklamaná. Jedna z nejvtipnějších knih? ANi jednou jsem se nezasmála. Začátek vypadal slibně, ale nakonec kniha přešla do té nejčervenější knihovny, kterou jsem četla. Když už jsem se smířil a s tím, že jde o zamilovaný román přišla zápletka v podobě předstíraného orgasmu. Omlouvám se, ale kniha pro mě neměla žádný nápad ani originální myšlenku. Ale abych autorce jen nekřivdila, píše velmi čtivě. I přes mě zklamání jsem knihu dočetla, aniž bych se do ní musela nutit. Tak třeba příště.

14.10.2014 2 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Rowlingová umí opravdu psát velmi poutavě, kniha se četla sama. Ale ten obsah- tolik smrti a krutosti v pohádce. Opravdu si nemyslím, že je toto knížka vhodná pro děti, i já jsem z ní byla hodně smutná. A ani konec to nezachránil.

31.01.2021 3 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Krásný závěr rodinné trilogie. Pro mě bylo zajímavé nahlédnout na válku zase trochu jiné strany a rodinná historie byla poutavá. Určitě mrknu na další autorčiny knihy.

01.09.2020 5 z 5

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Četla jsem všech 5 dílů po sobě v návaznosti a za mě skvělý zážitek :) Knihy se četli skvěle a děj mě neustále udržoval v pozornosti. Bohužel konec série ve mě zanechal poněkud hořkosladkou příchuť.

05.03.2023 5 z 5

Třetí zahrada Třetí zahrada Sarah Parsley (p)

Kniha do které jsem se začetla hned v průběhu 1. kapitoly. Děj plynul někdy až moc rychle, ale i tak jsem byla zvědavá jak to dopadne a knihu díky tomu přečetla za dny. Těším se na další autorčiny knihy :)

02.01.2022 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Po dlouhé době kniha, která mě okamžitě vtáhla do děje a četla jsem každou volnou chvíli. Výborně promyšlený děj a skvěle napsáno.

21.03.2020 5 z 5

Poslední akt lásky Poslední akt lásky Cathy Rentzenbrink

Neskutečně silná kniha. Pro mě o to více, že já se z komatu probrala a mohla jsem se pokusit prožít si to z druhé strany. Občas autorka k popisu přistupovala velmi stroze, ale ono to asi nejde jinak- vyjádřit všechny své myšlenky. Jednu nebo 2 pasáže jsem přeskočila, protože mi přišly zbytečné.

02.02.2020 3 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Pro mě zatim nejhezčí "kingovka" (zdaleka jsem nepřečetla všechny. Možná by se mi vic libilo, kdyby knizka skoncila ztratou panictvi Deva, ale to by zase nebyl King. Zvlaštní pocit zůstává.

15.12.2018 5 z 5

Novinový článek o tom co by kdyby, tak to na mě působilo. Přečteno hned a zmatečné skákání v čase nám ukýzalo několik možných pokračování. Jeiné co chválím je, že byl zachován zákon paradoxu.

08.10.2016 3 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Gallaxy
Co to, sakra..? To byla první myšlenka po dočtení knihy. A bohužel stále nevím co di o knize myslet. Hlavní myšlenka nebyla úplně zlá a autorka píše skvěle, takže jsem knihu přečetla za pár večerů. Ale celé mi to přišlo nedomyšlené a nedotažené. A občas jsem měla nutkání přemýšlet nad maličkostmi, které byl opomenuty, ale já se díky nim nemohla soustředit na další děj.

Hodnotím jako průměrnou knihu, která se dobře čte, ale neuvízne v hlavě na dlouho.

18.01.2021 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Po dlouhé době kniha, jtera ne chytla a bylo mi lito, ze konci. Plny pocet hvezdicek nedam, protoze zapletka ohledne vypovedi mi prisla kratka oproti uvodu.

21.10.2020 4 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Jsem nadšená. Přehledné prolínání příběhů několika posta ve dvou různých časových dobách. Citlivé přiblížení válečné a poválečné doby. Kniha se četla skvěle a těším se na další díly.

16.02.2020 5 z 5

Titáni Titáni Leila Meacham

Jsem nadšená, za mě nejlepší kniha autorky (což jsem sice psala už knihy Dlouhé stíny, ale tahle ji předčila). Jediné co mi autorčina stylu vadí jsou vždy rozvleklé úvody a pak velmi rychlé konce, kdy přeskakuje velmi rychle z jedné postavy na druhou a velmi stručně popisuje, co se událo. Ale to prostě k jejím knihám patří...

17.01.2020 5 z 5

Hraj mrtvého Hraj mrtvého Julia Heaberlin

Z knihy jsem poněkud rozpačitá. Příběh byl zajímavý a poutavý a konec překvapivý, což mám ráda. Jen mi nějak nesedl styl autorky. Jakoby myslela rychleji než psala a občas příběh poskočil bez vysvětlení.

24.08.2019 3 z 5

Hrdinka říká ano Hrdinka říká ano Meg Cabot

Asi nejsme úplně cílová skupina, ale v té knize se prostě nic nedělo. A když už, tak vše bylo natuknuté jen velmi okrajově.¨

Ty neustálé seznamy jsem ani nečetla.

25.07.2019 1 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Pro mě osobně velké zklamání. Knihu jsem přečetla během pár dnů, protože mě zajímalo jaký bude závěr. Vztahy v rodině byli popsány velmi povrchně a některé situace mi přišli už opravdu hodně vyhrocené. Otevřený závěr mě velmi zklamal. Ale nemohu autorce upřít, že píše poutavě.

13.05.2019 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ač mám doma čerstvé mimčo, tak přečeteno za dva dny :)

klady:
* děj promyšlený
* příběh odsejpá a kniha se skvěle čte

zápory:
* první polovina knihy poněkud prvoplánovaná
* občas jsem měla pocit, že autorka myslí rychleji než píše
* závěr

Nápad na knihu opravdu skvělý, ale občas mi to přišlo poněkud nedotažené. Některé věci i nedomyšlené. Kqždopádně styl psaní je u mě za jedna.

08.07.2017 3 z 5