Fialka78 Fialka78 komentáře u knih

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Aňu Geislerovou mám prostě ráda. Knížka je milá a co zde píše, jí tak nějak "zlidšťuje". Má podobné starosti a úvahy jako jiné ženy a mámy :-)

07.01.2022 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Napínavý dej s mnoha zvraty a hodně zajímavých myšlenek. Některé pasáže mi připadaly zdlouhavé. Šifra mistra Leonarda a Andělé a démoni se mi líbily víc.

26.06.2021 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka mě bavila, byla čtiva a takové mám ráda. Ale jak tady někdo psal, ta poslední kapitola tam být nemusela asi mi trochu zkazila celkový dojem z knihy.

19.05.2021 3 z 5

První díl jsem nečetla. Knížku jsem dostala k narozeninám. Nejdřív se mi do ní nechtělo a pak jsem se začetla a už jsem jí neodlozila :) Je to taková fajn oddychovka. Místy je to i napínavé a vtipné.

20.01.2020 4 z 5

Bídníci Bídníci Victor Hugo

Má úplně nejvíc nejoblíbenější knížka ????

04.02.2019 5 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Opravdu velmi čtivý, napínavý a nevšední příběh. Jen poslední část mě trochu nudila.

08.11.2022 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Kniha je velmi čtiva, dobře napsaná, napínavá. Hodně se mi líbila.

25.03.2021 5 z 5

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Moje první knížka od Lucky. Docela jsem se bavila.

24.12.2023 4 z 5

Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Gabriele Marie Cristen (p)

Hezký napsané. Po shlédnutí seriálu na ČT si říkám, která tě verze je pravdivá?

16.03.2023 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Teda! Ten příběh jsem absolutně vdechla

17.05.2022 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Strhující a velmi dojemný příběh. Knihu nejde odložit, prostě ji čtěte, dokud ji nepřečte a jste toho příběhu plní ještě dlouho potom.

07.04.2022 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Tenhle žánr není úplně můj šálek kávy, ale přesto mě kniha docela bavila, byly v ní zajímavé momenty a psychologicky propracované myšlenky. Obzvlášť na popisu autismu bylo vidět, že s tím má autor zkušenosti :-(

24.03.2022 3 z 5

Skořápka Skořápka Ian McEwan

Hezky se četlo, zajímavý nápad a zajímavé některé myšlenky.

06.01.2022 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hezké, čtivé, knížka mě bavila ????

17.12.2020 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knížka mě bavila, je velmi čtiva a že současnosti.

26.04.2020 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kniha mne mile překvapila, dobře se četla. Už se těším na film ????

16.01.2020 4 z 5

Safa Safa Waris Dirie

Poutavý příběh, hezky napsané, knížka se dobře četla. Něco jsem o FGM už slyšelia, ale stejně mne to udivilo. Klobouk dolů, co už Waris dokázala...

08.10.2022 5 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Krásná, napínavá knížka. Ten závěr mě dostal, čekala jsem že to dopadne jinak.

16.08.2022 4 z 5

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Připadalo mi, že čtu opravdu Jane Austen. Čtivé, zábavné, propracované líčení postav.. Postav a jmen zde bylo docela hodně, chvílemi jsem se ztrácela a musela jsem se v knize vracet, abych se zorientovala kdo je kdo. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

07.04.2022 4 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Čtivé, knížka mě bavila, ten konec mi přišel malinko přitaženy za vlasy, ale jinak fajn čtení na dovcu..

09.09.2019 4 z 5