EvikU. EvikU. komentáře u knih

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Opět jsem nadšená! Holt některé autorky jsou opravdu zárukou kvality. Čtivý, krásný, není co dodat.

Sykot Sykot Julie Garwood

Pěkná kniha. Sice je předvídatelná, že se zamiluje do svého ochránce, ale to neubírá nic na kráse knihy. Čte se pěkně, nechybí napětí.

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Moc pěkná napínavá kniha. Zase se ke mě dostala jako samostatná kniha. Podle databáze si přečtu i ostatní knihy ze série. Určitě budou všechny pěkné.

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Moc pěkné čtení. Opět jsem nevěděla, že je to série. Jsem ráda, za tenhle web, protože tu najdu vše o knihách. Ale nijak mi to poctit krásně napsaný knihy nezkazilo. Asi to navazuje jen volně.

06.04.2017 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

První kniha od této autorky, kterou jsem přečetla. Přišla mi hezká, ale pozdější knihy se mi líbily víc, tak nevím jestli jsem si nemusela nejdřív zvyknout na autorčin styl psaní.

Vane vítr z hor Vane vítr z hor Trygve Gulbranssen

Druhý díl je lepší než první. Někdy se mi to trochu hůř čte, jak je to psaný z dřívější doby. Ale kniha to je pěkná a určitě poučná. Člověk by se měl víc sžít s přírodou.

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Pěkný čtení. Tenhle díl se mi líbil nejmíň. Ale celkově je to moc hezká trilogie.

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

Povedené čtení. Oddychovka a zároveň napětí. Hezké pokračování.

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Kniha je hezká. Opět duchovno, napětí, má to grády. Doporučuji.

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Mě se moc líbila. Opět povedená série. Hodnotím určitě kladně. ☺

Klíč vědění Klíč vědění Nora Roberts

Hezké pokračování prvního dílu. Je to čtivý, píšu to samé, ale tajemno umí tahle autorka podat a číst to je zábava.

Klíč světla Klíč světla Nora Roberts

Moc hezky se četla. Souhlasím, že obálka by mohla leckoho odradit. Je ale super. Její knihy se mi prostě líbí.

Síla ohně Síla ohně Nora Roberts

Celou trilogii si znovu přečtu a kdo má rád tajemno a napětí, tak vřele doporučuji. Fakt super, tyhle knihy se fakt povedly.

Zakletá země Zakletá země Nora Roberts

Druhý díl mě také úplně pohltil. Věřím, že je něco mezi nebem a zemí a tuto tématiku prostě miluju. Velmi čtivé.

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Mnohdy jsem se fakt bála a to mám ráda. Super kniha. Přišlo mi zajímavý, že byla Nell tak trochu čarodějka a měla zvláštní schopnost a její dvě sestry zase jinou schopnost.

Závrať všedních dnů Závrať všedních dnů Nora Roberts

Opět hezká kniha. Sice je to zase slaďárna s dobrým koncem, ale komu to vadí? ☺

Srdce oceánu Srdce oceánu Nora Roberts

Moc krásná série, ani tahle kniha mě nezklamala. Opravdu super. Přečtu znovu.

Měsíční perly Měsíční perly Nora Roberts

I tento díl mě naprosto nadchnul. Tajemno, romantika, dobrodružství. Líbí se mi, líbí, líbí.

Sluneční drahokamy Sluneční drahokamy Nora Roberts

Líbí se mi, že je v knize tajemno. Je to zas trochu něco jinýho než jen obyčejná romantika. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Fakt super Kniha!

Kolotoč přání Kolotoč přání Nora Roberts

Kdo zná tuto autorku, tak ví co má čekat. Některé knihy jsou hezčí, některé míň, ale všechny jsou hezké a čtou se rychle. I tato kniha se mi líbila.