Sluneční drahokamy přehled

Sluneční drahokamy https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1073/bmid_slunecni-drahokamy-PlH-1073.jpg 4 221 221

Gallagherova hospoda série

Po nezdařeném manželství a náročné kariéře psycholožky odjíždí unavená Jude do Irska, země svých předků, aby dala svému životu nový směr. Usadí se v domě zesnulé pratety a brzy se spřátelí s Aidanem a jeho sourozenci, kteří vedou místní hostinec. June a Aidan jsou k sobě přitahováni magickou silou, ale mladá žena brzy vycítí, že mezi nimi stojí staré tajemství...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Jewels of the Sun , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sluneční drahokamy. Přihlašte se a napište ho.

Simi
26.07.2023 5 z 5

Jsou chvíle, kdy reálná romantika NR pohladí a ukáže, že žena má právo mít očekávání a ne se jen spokojovat s něčím co je, protože na víc přece nemá nárok. Silné hrdinky NR se jenom nespokojí s tím co dostávají, ale chtějí víc, aby byly tak nějak správně usazené a naplněné na místě, kam patří. NR je moje stálice pro určité chvíle, kdy právě toto potřebuji slyšet.

Luciska13
03.02.2023 4 z 5

Příjemný příběh, který jsem z nějakého jiného i četla jedním dechem. "Duchařské" vložky mi teda připadala trochu moc, ale i s nimi se mi knížka líbila. Co mi ale přišlo už opravdu přes čáru bylo konečné dohadování o svatbě, to bylo naprosto zbytečné a pro mě opravdu nepochopitelné.

Jiřina18
27.09.2022 5 z 5

Právě jsem dočetla další krásnou pohádku od Nory Roberts. Prvních pár stran jsem si říkala, že knížku odložím, ale jsem moc ráda, že jsem to neudělala. Je to krásné romantické čtení o krásném Irsku a hlavně je tam spousta lásky jak jsme tomu u Nory zvyklí

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sluneční drahokamy v seznamech

v Právě čtených1x