Spojeni osudem

Spojeni osudem https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194320/bmid_spojeni-osudem-194320.jpg 4 128 31

Znamení sedmi série

Layla umí číst v mysli druhých a Fox se ji snaží přesvědčit, aby se tuto schopnost naučila používat. Layla si moc nevěří, ale když mají oba stejný sen, který dojde naplnění, pochopí, jakou sílu její dar má. Je tu však jeden háček: Fox se do Layly zamiluje právě v okamžiku, kdy musí spolu s přáteli v Hawkinsi Hollow projít tajemným rituálem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Hollow , 2008

Kudík
23.07.2023 4 z 5

Navazuje a přesně odpovídá předchozímu dílu. Více prostoru dostali příbuzní, a to rodiče Cala a Foxe, v případě Foxe i sourozenci. Opět jsem se bavila u akcí kluka z temnot, hlavně co si připravil na každého sólo, když se hrdinové rozdělili. Z Anniných deníků jsem se moc nedozvěděla, a tak nezbývá, než se vrhnout na závěrečný díl.

MarŽak
19.05.2023 5 z 5

Napínavé od začátku až do konce. Nutí to člověka sáhnout po dalším díle.

Maky806
21.11.2022 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal, jdu hned na poslední díl.

pip11
23.09.2022 4 z 5

Každý z šesti vyvolených má schopnosti, které pomáhají přežít a bojovat. Příběh byl tajemný, napínavý a akční, prosycený mystičnem.

aliza
13.04.2022 5 z 5

Stejně jako první díl se četlo výborně, je to skvělá oddechovka v které nechybí romantika a Nořino oblíbené tajemno. Už se těším na poslední díl.

petraj30
02.03.2022 4 z 5

Ano, bylo to rozhodně lepší, než minule. Čtivější, napínavější, záživnější, i hlavní postavy se mi jevily jako barvitější.
Začátek byl poněkud nudnější, ale na konci jsem se nemohla odtrhnout. Bylo to sice o hromadu lepší, ale pořád mi na tom něco zásadního vadí.
Dám čtyři hvězdičky s odřenýma ušima. Není to ta pravá Nora Roberts, jak ji znám.

cukrovka
05.11.2020 4 z 5

Čtivé pokračování kde je opět příjemně nakombinovaná akce, romantika a mystika.

munka
21.10.2019 4 z 5

Boj s démonom pokračuje. Rozvíja sa aj láska medzi druhým párom Laylou a Foxom. Potešilo ma, že dostali priestor aj Calovi a Foxovi rodičia. Ešte som zvedavá, čo sa udeje medzi Gagom a Cybil, ako nájdu k sebe cestu.

moudivlacek
14.10.2019 5 z 5

Krásná romantika a pokračování prvního dílu. Zde ještě víc je kladen důraz na upřímnou a pravou lásku dvou srdcí a vzácného pevného přátelství. V boji s démonem tak pokračuje 6 lidí, kteří věří v sebe, a ještě víc v toho druhého a neváhají jej chránit. To se samozřejmě démonovi nelíbí. A to přece jde.
Moc se těším na poslední díl s Gagem a Cybil.

bekule
07.08.2019 4 z 5

Příjemná trochu romantická, trochu tajemná četba. Jen jsem postrádala trochu více napětí v momentech kdy se tajemno a zlo začalo projevovat.

Kory98
02.05.2019 3 z 5

Nevědouce, že jde o volnou trilogii jsem začala číst od druhého dílu. Ze začátku mě kniha moc nechytla, ale postupně jsem jí přicházela na chuť. Kromě lásky a romantiky velice zvláštní a méně rozvíjené téma v souvislosti s tím žánrem - boj s démony. Spisovatelku mám ráda, dokáže zaujmout. Kniha, která se trochu vymyká tomu, co očekáváte a tím pádem překvapí.

JancaMia
22.01.2019 3 z 5

nedalo se odtrhnout :) už proto že nevíte co se stane :)

JanaD1974
02.10.2018 4 z 5

Super autorka.

Laf
10.09.2018 4 z 5

Pěkně napsané. Nechybí napětí a pořád se něco děje nového. Teď už jen zbývá zjistit, jak to dopadne :)

princesse
02.10.2017 5 z 5

Souhlasím s Gi-Gi, také mám raději Noru bez duchařských a mystery věcí, ale v pohodě se i tento druhý díl dá přečíst. Mystery chvilky vyrovnává romantika a hezký popis míst kde se děj odehrává. A abych to měla kompletní, tak si určitě přečtu i závěrečný díl. Jdu se po něm poohlédnout.

Gi-Gi
09.05.2017 3 z 5

Mnohem radši mám Noru bez těch všemožných duchařských věcí, ale číst se to dá :-), nejdřív jsem samozřejmě přečetla třetí díl, takže jsem věděla jak to skončí, to ostatně jsme všichni věděli už když jsme začali číst ten třetí díl, ten se mi asi líbil víc, možná kvůli rozháranosti hlavní postavy, Fox je prostě moc velký slušňák. číst znovu to nebudu, ale oddechovka dobrý.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Povedené čtení. Oddychovka a zároveň napětí. Hezké pokračování.

lifeoptimist
19.01.2017 4 z 5

řekla bych, trošku lepší než první díl, nicméně z tvorby Nory mám opravdu raději ty NE-Fantasty..... ale dočtu i poslední díl, jak to dopadne, podle mého názoru jsou i "slabší" knížky od Nory dobré a stojí za přečtení, oproti jiným autorům :-)

angelbooks
11.09.2016 4 z 5

Původně jsem dala 5*, ale po menším uvážení jsem se rozmyslela, že 4* stačí. Není to kniha, na kterou bych vzpomínala, či kterou bych si přečetla dvakrát.
Příběh je moc krásný a poutavý ale jedno přečtení stačí :).
Určitě knihu doporučuju na nějaký letní víkend na zahradě nebo na zimní víkend v teple domova :).

Jessybelle
12.05.2016 4 z 5

zajímavá, čtivá, ale nebude patřit k těm, které bych si přečetla dvakrát...

romantika

Nora Roberts