Evik84 Evik84 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje první přečtená kniha od této autorky. Velmi zajímavý a poutavý příběh, moc hezky napsané. Nemohla jsem přestat číst, kniha se četla prakticky sama.

08.02.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další kniha o autorky, napínavá až do konce. Propletené vztahy mezi obyvateli ulice. Vyřešená vražda díky "lumpárně" jednoho mladíka. Pravda dříve nebo později vždy vyjde najevo.

25.02.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První kniha od autora, líbila se mi, budu pokračovat i v dalších knihách od autora

29.04.2020 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Super kniha, zatím asi nejlepší, co jsem od autorky četla, nemohla jsem se odtrhnout. Překvapivý závěr, pořád jsem přemýšlela, kdo by mohl být vrah... Už se těším na další knihu.

29.08.2019 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Hezká kniha, zajímavý příběh, určitě si přečtu i další knihy od autorky

23.07.2018 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knížku jsem četla ve škole jako povinnou četbu a musím říct, že mě zaujala a dobře se četla.

06.02.2017 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Moc hezký příběh, kniha se četla velmi dobře.

14.11.2018

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Příběh byl velmi zajímavý, propletený, ale i u první knihy mě trochu vadí docela dost postav, které v příběhu vystupují, pořád jsem si musela opakovat, kdo je kdo (a hlavně podobná jména). Ale jinak mě to neodradí přečíst si i další knihy od autorky.

07.08.2018 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

napínavá kniha od začátku do konce, když jsem přečetla, co vrah udělal první oběti, měla jsem trochu nutkání knihu přestat číst, abych se nebála. . . ale dočetla jsem ji, překvapil mě vrah, neměla jsem tušení, kdo to je. Super, jsem zvědavá na další knihy od autora

06.12.2017 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Četla se úplně sama.

05.02.2022 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka se mi líbila, stejně jako předchozí dvě od autorky. Popis malého hotelu, knihovna s krbem, zimní krajina. . ., úplně si dokážu představit jak tam sedím a čtu si.

05.02.2020

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Knížka přečtená za víkend, četla se sama.

04.11.2019

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Další zajímavý příběh, i když nějaké věci jsem brzy "odhalila". Těším se na další

18.10.2019 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Zajímavá kniha a velmi zajímavý konec, překvapilo mě, jaká vlastně hlavní hrdinka ve skutečnosti je. Závěr takový, že si každý může vymyslet, jak asi příběh pokračuje, kniha by mohla mít další díl.

24.07.2019

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Napínavá a zajímavá kniha od začátku do konce, jako všechny díla Chrise Cartera.
Ale co se stalo s tím chlapcem....

04.06.2018

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

napínavé od začátku do konce, nemohla jsem se od toho odtrhnout, i když byly momenty, kdy jsem chtěla přestat číst, bála jsem se, co bude. Ale jako vždy všechno dobře dopadlo (teda u hlavních hrdinů). těším se na další knihu.

06.03.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

napínavá kniha od začátku do konce, detailní popis všech skutečností

01.03.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

knížka plná zvratů, přišlo mi ale, že v první polovině se moc nedělo, jen se pořád opakovalo, jak a co se stalo a až později se začalo rýsovat řešení a to, co se vlastně stalo. Knížka se mi líbila, byla zajímavá. Překvapila mě poslední kapitola, která tam podle mě nemusela být.

14.08.2017 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Knížka se mi moc líbila, dobře se četla, příběh byl hezký.

19.04.2021

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Napínavá kniha, od konce jsem se nemohla odtrhnout.

14.10.2020 5 z 5