Eviik Eviik komentáře u knih

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Úžasné zakončení série, úžasná kniha, snad se dočkáme nějaké další úžasné knihy od této spisovatelky:) po dlouhé době opravdu propracovaný příběh se zajímavými postavami.

15.06.2023 5 z 5

Vřele doporučuji. Nádherné ilustrace a příběhy nám o trochu víc odhalují Cardanovi pocity a vlastnosti, které jsme v samotné triologii přehlédli nebo neměli šanci vycítit. Za mě mohla být kniha klidně delší o další příběhy.

08.04.2023 5 z 5

Démon z lesů Démon z lesů Leigh Bardugo

Poutavý příběh putování Temnyje a Baghry, navíc krásně graficky zpracovaný. Určitě doporučuji, ikdyž je za hodinu přečtený :)

08.04.2023 5 z 5

Držte si své děti Držte si své děti Gordon Neufeld

Hlavní názor a myšlenka knihy super.
Za mě je ale kniha zbytečně obsáhlá, špatně se čte a vesměs se ve všech kapitolách píše pořád dokola to samé, takže jsem hodně přeskakovala….určitě pohla být o půlku kratší a na významu by neutrpěla.

24.01.2023 2 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Za mě 3 hvězdy z důvodu stále se opakujících trapných Poppyiných frází jako mám chuť tě bodnout, jsi zvrhlý atd. . Sexuálních scén už bylo zbytečně moc, takže by kniha mohla být poloviční, až posledních tak 50 stran stálo opravdu za to. Jinak vůbec nechápu, jak kniha může spadat do kategrie pro děti a mládež

14.12.2022 3 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Bylo pro mě težké se začíst, a silou vůle jsem se nutila, abych knihu dočetla do konce. Dokonce jsem pochybovala o srovnání se Sarah J. Maas, ale jak se příběh rozběhl a konečně se doslova hnul z místa, tak jsem v půlce knihy nestačila koukat. Všechny postavy sundali své masky a já jsem byla nadšená, že už to není jen romantická idylka no a těším se, jak budou probíhat následující díly. Za mě to na Sarah J. Maas teda nemá, ale slušně ji tato fantasy šlape na paty, takže určitě doporučuji.

28.11.2021 4 z 5

Bylinkář: Přírodní kouzla naší babičky Bylinkář: Přírodní kouzla naší babičky Monika Čechová Golasovská

Krásná kniha s pěknými ilustracemi, velice se povedla. Obsahuje základní vysvětlivky, nejběžnější byliny se kterými se setkáte a rady pro jejich zpracování. Doporučuji.

28.09.2020 5 z 5

Koncept kontinua Koncept kontinua Jean Liedloff

Měla by být povinnou četbou pro každého nastávajícího rodiče. Velice mi tato kniha otevřela oči.

16.09.2020 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Doporučuji, skvělý příběh, který na konci předčí všechna očekávání.

21.04.2020 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Začátek knihy dost pomalý rozjezd, ale zbytek knihy krásně napsaný, těším se na pokračování.

03.03.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Ani druhý díl můj názor nezměnil, a navíc mě celkem štvalo, že každou chvíli chtěla Mer někoho jiného, jednou Maxona, pak Aspena a pak zase Maxona.... Prostě nic moc

19.12.2019 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Za mě velice slabé, dost předvídatelný děj, a příběh mi přijde málo propracovaný...

19.12.2019 2 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Začátek nudný, ale pak se děj rozjede a chce to hned další díl.

19.06.2019 3 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Souhlasím, že druhý díl byl už zajímavější a Xemerius je božský.

19.06.2019 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Mám sérii Dvorů velmi ráda, ale tento díl byl zbytečný.

19.01.2019 3 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

"Žádný slzy. Žádnej funus." - vezmu si to k srdci.

06.12.2018 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Krásné pokračování, jen se člověk musí soustředit na větší množství postav, které jsou ale popsané (zopakované) na posledních stránkách knihy.

14.11.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Vřele doporučuji, skvělá fantasy kniha s úžasnými postavami a napínavým dějem, Kaz mě vždycky dokázal překvapit.

14.11.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Oddychové čtení. Však u pátého příběhu jsem měla co dělat, abych si pamatovala jaká postava je kdo a s kým je spojená.

12.11.2016 2 z 5

Isabelina pomsta Isabelina pomsta Mireille Calmel