eliska-n eliska-n komentáře u knih

Zima světa Zima světa Ken Follett

Ken Follet je pro mě jeden z nejlepších světových autorů. Zima světa to jen dokazuje. Střípky z Československa zaujmou a potěší, ale události Československa by si zasloužily rozsáhlejší zmínky.

11.10.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Pro mě jedna z nejlepších od Stephena Kinga.

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Přesně tento styl psaní mi vyhovuje, kniha se mi moc líbila a určitě si přečtu následující díly.

29.01.2020

To To Stephen King

Výborná kniha, jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.

Nevinný bratrovrah Nevinný bratrovrah Jiří Dobrylovský

Kniha se mi velice líbila a překvapilo mě, jak je poutavě napsaná.

05.07.2018 4 z 5

Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Alena Křivánková

Kniha se mi moc líbila a dost jsem se do ní zabrala. Pěkné čtení na pláži u moře.

19.07.2018 4 z 5

Hranice věčnosti Hranice věčnosti Ken Follett

Byť jsem předchozí dva díly hltala, tento jsem přečetla jen proto, abych trilogii dokončila. Řekla bych, že z celé trilogie byl nejslabší. Přemíra nezazivne podaných historických faktů se ztrácela v dějových linkách. Ale alespoň jsem si přečetla zajímavosti o době, o kterou se moc nezajimam.

15.11.2020 2 z 5

Záludné zlo Záludné zlo Robert Lawrence Stine

Pro mě jedna z nejlepších z edice Stopy hrůzy.

27.08.2019 5 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Pokud máte doma puberťáka, tak doporučuji, abyste mu koupili z nějakých bazárků počáteční knihy Stopy hrůzy nebo podobnou knihu od Zuzany Černé Tajemství. Já sama jsem Stopy hrůzy hltala celou pubertu. Nyní jsem koupila tuto knihu puberťákovi z naší rodiny a celé prázdniny mě otravuje, že chce další. Dokonce se mi podařilo v antikvariátu zakoupit několik dalších knih, ale jsou již těžko k dostání. Díky tomu se přes léto dobrovolně četlo...a s jakým nadšením!

22.08.2019 5 z 5

Královna Viktorie Královna Viktorie Christopher Hibbert

Kniha se mi moc líbila a mohu ji doporučit.

Přemyslovci Přemyslovci Josef Žemlička

Výborná kniha.

19.07.2018

Zadání : jsi mrtvý Zadání : jsi mrtvý Nicholas Adams (p)

Pro mě jedna z nejlepších z edice Stopy hrůzy.

23.06.2018

Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Marie Terezie: mezi trůnem a láskou Gabriele Marie Cristen (p)

Je to opravdu výborná kniha.

16.09.2015 5 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Nesmrtelná klasika...

16.09.2015

Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí Zuzana Černá

Tuto knihu právě čtu a líbí se mi. Napsané je to hezky a poutavě. Smajlík na zadní straně by mě nenapadl, nijak mi to nevadí, ale asi to tam opravdu nezapadá. Koupila jsem si tuto knihu, protože mě právě že zaujal titulní obrázek, na první pohled mě v knihkupectví upoutal stejně tak jako pěkné křídové papíry. Dávám knize pěkných 80%. A budu se těšit na další.

16.09.2015 4 z 5

Za války, 1915: U domácího krbu Za války, 1915: U domácího krbu Cynthia Harrod-Eagles

Všechny 4 díly se mi moc líbily. Jen jsem měla problém zorientovat se v postavách. Ale příběh je poutavý a hned jsem se ponořila do děje.

24.04.2021 4 z 5

Prokletí rodiny Fearů Prokletí rodiny Fearů Robert Lawrence Stine

Moje oblíbená sága - Fear Street.

02.09.2019 3 z 5

Ďábelské kouzlo Ďábelské kouzlo Lynn Beach (p)

Napínavá kniha pro puberťáky.

27.08.2019 4 z 5

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Napínavá kniha z edice Stopy hrůzy.

27.08.2019 5 z 5

Hard rock Hard rock Nicholas Adams (p)

Výborná kniha, zlatá éra Stop hrůz.

23.06.2018