Královna plesu přehled

Královna plesu https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/5484/kralovna-plesu-5484.jpg 4 131 131

Jarní noc… měkké měsíční světlo… pět krásných kandidátek na královnu školního plesu… tančící páry na plese Shadysideské střední školy – to by mohly být přísady pro romantický příběh. Jenže zamíchá se do toho jedna brutální vražda – pak další a další – a recept na romantický příběh se rychle změní v horor. Lizzie McVayová si uvědomí, že někdo vraždí kandidátky na královnu jednu po druhé – a že další na seznamu může být ona! Dokáže vraha zastavit dříve, než tanec skončí – navždy?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královna plesu. Přihlašte se a napište ho.

Petra-Nela
14.01.2024 5 z 5

Knížky od Stine mám ráda, stejně jako jiné Stopy Hrůzy.

uzivatel83509
02.08.2023 3 z 5

Stine má lepší příběhy, než je tento... děj se dost vlekl, příběh mi nepřišel vůbec strašidelný... zachránil to trošičku alespoň závěr knihy, kdy byl odhalen vrah (tipovala jsem někoho jiného)

Ayna
18.07.2023 3 z 5

Klasická béčková devadesátková vyvražďovačka. R. L. Stine umí určitě lépe, ale i tohle se dá číst, i když to utrpělo špatným překladem. Bohužel pro mě, po pár stránkách jsem si uvědomila, že si i po těch letech pamatuju vraha i motiv, takže tajemno vzalo za své. I tak, tři hvězdičky za nostalgii. A za Dawn, nejlepší postava.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Královna plesu v seznamech

v Právě čtených1x