Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Takové rychlé čtení. Nic složitého k přemýšlení. Děj je docela předvídatelný, ale nudit se nebudete. Jessica se ze všeho dostane a zdárně rozplete celý případ i svůj život

18.06.2021 4 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Líbila se mi první knížka s Maddie a bručounem Harrym a druhá byla stejně skvělá. Téma domácího násilí jako jedna z dějových linií Vás určitě nenechá bez emocí.

09.06.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

První díl se mi líbil o něco víc, ale knížka měla spád a přečetla jsem jí jedním dechem

23.04.2021 4 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Tenhle díl se mi líbil stejně jako ten předchozí. Děj byla jedna velká jízda, kde nebyl čas na oddech. Opravdu super čtení od začátku do konce

03.05.2024 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Tenhle díl se mi líbil trošku méně než dva předchozí. Děj byl opět super, nechybí napětí a překvapení nakonec, ale Lacey byla drobátko ukňouraná a to mi k ní úplně nesedí.

16.03.2024 5 z 5

Hřbitov Hřbitov Ed Warren

Čekala jsem trošku něco jiného, ne sbírku příběhů z druhé ruky. Ocenila bych spíš něco přímo ze zážitků od Warrenových

14.01.2024 3 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Proti zombie nic nemám, ale na potopené lodi bych je opravdu nečekala. Celkový dojem z knížky je spíš zklamání, místy byl děj docela zdlouhavý a překombinovaný

06.01.2024 3 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

Dějově opravdu super, přečetla jsem jedním dechem. Nečekejte žádné propletené důmyslnosti, ale dobrý příběh, kde strašák nemusí být jen sériový vrah a může se skrývat blíž než by vám bylo milé

17.12.2023 3 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Než jsem začala knížku číst, myslela jsem si, že to bude poslední díl. Chybka, ale i přesto čtvrtý díl nebyl špatný. Místy byl děj trošku zdlouhavý a konec pro změnu zase hodně rychlý. Vypustila bych zbytečná sprostá slova. I tak se mi knížka líbila a jsem zvědavá na další díl

19.11.2023 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Druhý díl se mi zdál o něco lepší než ten první. Líbí se mi posun Poppy z pasivní do aktivní hrdinky. Už si nenechá nic líbit a snaží se jít za svým. Jsem zvědavá, kam se bude děj dále posouvat

09.11.2023 4 z 5

Dvanáct měsíců Dvanáct měsíců Eleanor Corvin (p)

I druhý díl byl naprosto skvělý. Knížku jsem přečetla za dvě odpoledne a jsem zvědavá kam se bude děj dále posouvat. Ema, Eskar, Anna, Lucien a kdo čeká na Erika a Tessu?

27.09.2023 5 z 5

Myšlenky vraha Myšlenky vraha Romy Hausmann

Docela mi trvalo se knížkou prokousat. Úplně mě to nechytilo. Neochota Ann uvěřit ve vinu svého otce a její amatérské vyšetřování nemá úplně spád a chybí tomu náboj.

24.06.2023 3 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Key a Elliot vypadají jako nadějná dvojka i do dalších dílů. Knížka je čtivá a napínavá, žádné zbytečné průtahy. Nechybí ani temná tajemstvi takže ideální koktejl. Určitě si přečtu pokračování

09.06.2023 4 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Poslední díl je stejně skvělý jako ty předchozí. Tentokrát má Fabian trošku méně prostoru, ale knížka je stejně čtivá a napínavá.

13.05.2023 4 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Třetí díl byl zatím absolutně nejlepší. Děj má spád. Celou cestu jsem prožívala s Clare a Dorranem. Knížku jsem přečetla jedním dechem. Jsem moc zvědavá na závěrečný díl

30.04.2023 4 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Druhý díl byl zbytečně překombinovaný. Asi by stačila jedna vyšetřovací linie a navíc zůstává spousta nezodpovězených otázek. Lehce polepšený Timothy si stejně nemůže odpustit pár nechutnějších scén. Dojem z knížky je hodně rozpačitý

15.04.2023 4 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Moc se mi líbí prolínání děje z ostrova a pátrání v současnosti. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Čekalo mě i pár dějových překvapení. Nic nemusí být, jak se zdá

08.04.2023 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Josie má spoustu vlastních strašáků a problémů, ale i přesto se snaží rozplést zamotaný případ zmizelé dívky, která není jediná. A jak se ukazuje během vyšetřování, věřit nesmí nikomu

20.03.2023 4 z 5

Záblesk v zrcadle Záblesk v zrcadle Amanda Quick (p)

Závěrečný díl je stejně skvělý jako ty předešlé. Všechny nitky se postupně rozplétají a před námi je rozluštění tajemství skryté laboratoře.

27.11.2022 4 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Kate Youngová je klasická inspektorka této doby. Má spoustu vlastních problémů a strašáků, ale i přesto se odhodlaně pouští do vyšetřování. Čeká nás několik zajímavých dějových zvratů. Knížka se opravdu dobře čte a jsem zvědavá, kam se příběh bude dál vyvíjet

06.11.2022 4 z 5