Drahuš Drahuš komentáře u knih

Neuvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Perfektní kniha, smála jsem se jak trhlá. Neuvěřitelné příhody, které opravdu pobaví. Vřele doporučuji.

29.08.2019 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krásná kniha, emotivní, laskavá. Úplně letní dovolenková...

22.08.2019 5 z 5

V přestrojení V přestrojení Barbara Cartland

Červená knihovna se vším všudy...věděla jsem do čeho jdu, tak nebudu zbytečně kritizovat. A splnila jsem si jednu položku z výzvy...

25.07.2019 2 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Kniha velkých emocí, ale musím říct, že jsem nepřečetla jedním dechem. V některých pasážích se čtivost vytratila a já se trochu nudila. Ale určitě stojí za přečtení.

25.07.2019 4 z 5

Duben v Paříži Duben v Paříži Michael Wallner

Přečteno za dva večery. Styl psaní mi moc neseděl, ale příběh dobrý, ale znám i lepší knihy. Tři hvězdy musí této knize stačit.

20.07.2019 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět velmi vydařená detektivka, čtivá, napínavá, prostě super. Doporučuji!

18.07.2019 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Skvělý druhý díl, můžu jen doporučit.

06.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Povedená kniha, čtivá, přečtena za dva večery. Paní spisovatelka to prostě umí. Mohu jen doporučit.

27.06.2019 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Milá, laskavá oddechovka, kterou nebudete chtít odložit. A na pobavení je úplně dělaná...na dovču i mimo ni můžu jen a jen doporučit.

19.06.2019 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Perfektní, moc jsem si čtení užila, nenudila jsem se ani chvilku. Film jsem neviděla a ještě promyslím, jestli ho chci vůbec vidět. Určitě si přečtu další díly.

12.06.2019 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Taková sranda na deštivý večer, ale jelikož jsem se náramně pobavila, nemůžu jinak, než za pět hvězd:-D

22.05.2019 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Románek na odpočinkové čtení, nic víc jsem ani nečekala, takže za mě spokojenost.

20.05.2019 4 z 5

Hotel u jezera Hotel u jezera Anita Brookner

To je taková nuda, že to ani nedočtu!

18.05.2019 odpad!

Kniha – přítel člověka, člověk – přítel knihy Kniha – přítel člověka, člověk – přítel knihy Mirko Ryvola

Jsem se fakt pobavila:-D, k tomu hezké vtipné ilustrace, oddechovka, jak má být.

18.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak tuhle knihu dlouho z hlavy nevymažu. Velmi emotivní, krutý příběh s hříčkami osudu. Přečteno jedním dechem. Doporučuji a smekám.....

17.05.2019 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Tak za mě ne....Masterton je skvělý autor, miluji jeho knihy, ale tato mě vůbec nezaujala a musela jsem i přeskakovat stránky, abych se dobrala konce. Ale věřím, že další díl bude opět na pět hvězd.

14.05.2019 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Hartl mě prostě baví, kniha je zábavná, dobře se čte. Oddechovka jak má být. Za mě super!

21.04.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvělé, Bryndza mě baví, zatím všechny díly super. Kniha vtáhne do děje a nepustí. Těším se na další...

13.04.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá oddychovka, pobavila, typická Hartlovina. Určitě stojí za přečtení.

11.04.2019 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Není to úplně můj žánr, ale nelituji. Kniha je čtivá, lehce napínavá a dobře se čte. Bohužel je to jedna z těch knih, ke které se už nemusím vracet a o které na potkání nevypravuji.

30.03.2019 3 z 5