DeniskaD DeniskaD komentáře u knih

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Seriál jsem viděla dříve a musím přiznat, že mě knižní předloha poprvé zklamala. Nelíbil se mi styl psaní autorky. Chyběly detaily, které čtenáře vtáhnou do děje. Bez shlédnutí seriálu bych nejspíš v mnoha věcech tápala..

01.01.2020 3 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Zajímavý příběh, ale celkem mě zklamalo asi posledních 50 stránek knihy, ve kterých se hlavní hrdinka chovala jak malá puberťačka - bylo to zdlouhavé a místy nudné.

24.07.2016 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

O něco slabší než první díl. Celkem mě štvala hlavní hrdinka, tím, jak neví co (koho) chce.

22.02.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásná kniha se zajímavým příběhem, hned se vrhám na další díl.

21.02.2016 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Musím přiznat, že po přečtení recenzí jsem měla trochu obavy z toho, jak celý příběh dopadne. Ale řekla bych, že si s tím autorka knihy celkem hezky poradila a milostný příběh Daniela a Lucindy skočil šťastně. :) Jen mě mrzí, že se nedozvíme, jak dopadli ostatní.

03.01.2016 4 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Některé kapitoly mi přišly zdlouhavé a tak trochu zbytečné.. jinak je kniha hezky zpracovaná.

29.12.2015 4 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Tento díl byl 100x lepší než první! Více akce, zajímavější děj. Knihu jsem přečetla jedním dechem a hned se vrhám na další díl.

27.12.2015 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Dávám 3,5 hvězdy. Zajímavý námět, ale špatně zpracovaný a byla tam spousta nezodpovězených otázek.

25.12.2015 3 z 5

Pád Pád Maya Banks

Pohodová kniha, která neurazí.

12.10.2015 3 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

První tři díly byly rozhodně záživnější, nicméně ani při tomto díle jsem se nenudila. Pohodové čtení k bazénu v těchto tropických dnech. :)

22.07.2015 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

První polovina knihy mě moc nenadchla a pořád jsem se divila, co je na ní tak zajímavého, že má tak vysoké hodnocení.. Ve druhé polovině jsem se od knihy nedokázala odtrhnout, vše začalo dávat smysl a závěr mě velice překvapil. Zajímavý příběh, který se moc dobře čte.

14.07.2015 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Očekávala jsem trochu jiný závěr. Druhá polovina knihy mě trochu zklamala, ale přesto to byl napínavý příhěh, který stojí za to přečíst.

07.07.2015 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Napínavější než první díl, lepší jak filmové zpracování. Těším se na další díl..

28.06.2015 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Knihu jsem přečetla až po shlédnutí filmového zpracování, ale jak se dalo čekat, kniha je 100x lepší a záživnější. :)

21.05.2015 4 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Kniha mě velmi nadchla. Neustále jsem si říkala: Jak to asi dopadne? Ale závěr mě trochu zklamal..představovala jsem si ukončení jinak. Ale i tak bych knihu doporučila dál. Je to skvělý příběh.

18.04.2015 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásný příběh, ale ukončila bych ho trochu jinak..

10.04.2015 4 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Perfektní čtení! Ani na chvíli jsem se u knihy nenudila! :)

06.03.2015 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Musím říct, že jsem zhruba v 1/3 knihy chtěla se čtením skončit. Knihu jsem dlouho odkládala a ke čtení se vrátila až po nějaké době. Když se autor zaměřil na jinou postavu, přišel mi příběh nezajímavý a zdlouhavý dokud se nespojily osudy obou žen. Zbytek knihy mě uchvátil a dočetla jsem ji doslova jedním dechem.

26.02.2015 5 z 5