Daris Daris komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Příběh o tom, jak jedno úchylné hovado zničí životy mnoha lidi...dokonale napsáno, paní Morštajnová opět výtečná.

06.12.2023 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Smutné životní osudy. Každopádně kniha je napsána skvěle, nemohla jsem se odtrhnout.

21.02.2020 5 z 5

Koktejl štěstí Koktejl štěstí Iva Lecká

Moc hezky se čte. Kniha ukazuje, na čem záleží a jak být opravdu šťastný hned a pořád.

18.05.2019 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Jedna z nejlepsich knih, kterou jsem kdy cetla. Osobni pribeh Gabci koukalove ukazuje na veci, ktere my, bezni lide a fanousci biatlonu jinak videt nemuzeme. Klobou dolu pred Gabcou, ze svo pocity a tajemstvi vydala. Nechapu ty, co knihu kritizovali a zatracovali. Je skvela.

24.03.2019 5 z 5

Základní princip Základní princip Brian Tracy

Skvely Brian Tracy. Vse dulezite shrnuto, dobre se cte.

05.03.2019 5 z 5

Psychologie masových vrahů Psychologie masových vrahů Andrej Drbohlav

detailní popis ze světa masových vrahů

18.02.2019 5 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

čekala jsem něco jiného

18.02.2019 2 z 5

Protijed Protijed Oliver Burkeman

Autoru knih si obvykle velmi vazim a malokterou knihu nepochvalim. Ted jsem poprve odlozila nedoctenou knihu, kterou musim ohodnotit jako odpad. Autor nejspis nepochopil, co je to pozitivni mysleni. Pise o nem, jako o stalo radostnem pocitu. Skutecne pozitivni mysleni je vsak o tom videt na vecech to dobre, takove, jake jsou a take se v neprijemnostech poucit.

12.02.2019 odpad!

Můj miláček cizopasník Můj miláček cizopasník Blanka Svobodová

Oddechovka, dobre se cte

02.02.2019 5 z 5

Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Nastavení mysli – Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál Carol Dweck

Skvela kniha, doporucuji vsem. Nesouhlasim s kometari, ktere tvrdiy ze knihu staci shrnout na jeden papir. Naopak, je perfektne napsana, s priklady, rozdelena do oboru. Opravdu genialni kniha.

28.01.2019 5 z 5

Deník odbarvené blondýny Deník odbarvené blondýny Božena Svárovská (p)

Vtipna oddechovka :-)

21.01.2019 5 z 5

Hygge - Tajemství spokojeného života Hygge - Tajemství spokojeného života Louisa Thomsen Brits

Krasne cteni. Zprvu to sice vypadalo jako kniha o zivote Danu, ale postupem se mi zalibila vice. Kniha o tom dulezitem, co v zivote mame. Nadhera.

16.01.2019 5 z 5

Zn. blondýna hledá Zn. blondýna hledá Blanka Svobodová

Super oddechovka. Cetla se sama.

14.01.2019 4 z 5

Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým Simon Sinek

Opravdu dobré čtení na zamyšlení i vlastní rozvoj. Kniha je dělaná však jak pro jednotlivce, tak více firmy. Proto pro jednotlivce nepřináší tolik, jako právě pro firmu.

08.01.2019 4 z 5

Už žádné výmluvy! Už žádné výmluvy! Brian Tracy

Naprosto skvělá kniha. Knih o motivaci, úspěchu, štěstí atd. je mnoho, ale to je dobře. žádná není stejná a takového čtení také není nikdy dost.

04.01.2019

Průvodce přítomným životem Průvodce přítomným životem Dani DiPirro

skvělá, dobře se čte

28.11.2018 5 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Nijak zvlášť mě nenadchla, ale ani nezklamala. Milé počtení.

31.07.2018 4 z 5

Copywriting Copywriting Anna Sálová

Fajn kniha, pro ty, co píšou, chtějí psát.

14.04.2017 4 z 5

Jak si zlepšit paměť a koncentraci Jak si zlepšit paměť a koncentraci Lenka Šnajdrová

dobrý. vhodná kniha pro procvičení paměti.

14.04.2017 3 z 5

Sdílej... Sdílej... Hana Marksová

Moc mě nazaujala, takže jsem ji ani nedočetla. Možná pro někoho dobrá, ale mne styl psaní moc neseděl.

20.02.2017 1 z 5