Sdílej...

Sdílej... https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298342/bmid_sdilej-ifd-298342.jpg 3 9 5

Útlá kniha s vnitřní sílou změnit svět. Jejím cílem je šíření lásky a vzájemného pochopení mezi lidmi. Autorka vnímá sdílení jako proces, který se děje, ať už si ho člověk uvědomuje nebo ne. Díky sdílení mění svět kolem sebe. My jsme ti, na kterých záleží. Svými sděleními posouváme sebe a okolí vpřed nebo vzad. Vybereme-li si sdílení lásky, posouváme ho jen vpřed. Člověk ale musí začít u sebe a nejdříve změnit k lepšímu svůj život. „Vyměňme iluze za skutečnost, smutek za radost, nenávist za úctu, lži za pravdu,“ radí autorka knihy Hana Marksová. „Nečekejte, až potkáte pravou lásku, až budete mít peněženku plnou peněz, až budete na dovolené. Buďte šťastní hned teď.“ V současné době vyhrocených emocí cítíme víc než kdy jindy potřebu šířit podobné pozitivní myšlenky, aby každý člověk měl svobodu vybrat si to, čemu bude věřit.... celý text

NiNo
NiNo
09.10.2019 odpad!

Po přečtení mám jen jednu otázku: Opravdu to autorka myslí vážně? Pozitivismus ano, tohle ne.

Kiyu
Kiyu
01.11.2018 4 z 5

Krásné resumé. Není nijak zdlouhavá, předá Vám to podstatné. Líbí se mi, že autorka pracuje s dětmi.

DeninkaK
DeninkaK
06.06.2018 3 z 5

Známé věci, které je ale dobré si připomínat.

Daris
Daris
20.02.2017 1 z 5

Moc mě nazaujala, takže jsem ji ani nedočetla. Možná pro někoho dobrá, ale mne styl psaní moc neseděl.

boza7
boza7
19.07.2016 5 z 5

Tato knížečka mi dnes v knihovně padla do rukou skoro sama, hned její název mi napovídal, že to bude přesně podle mého gusta. A nemýlil jsem se.
Já už svůj život takhle žiji delší dobu, takže jsem si to vše tak nějak hezky připomenul a musím s autorkou jen souhlasit... :-)

Autorovy knížky

2016  60%Sdílej...