Daris Daris komentáře u knih

Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu Jak přelstít ďábla - Tajemství svobody a úspěchu Napoleon Hill

skvělá, famózní. Určitě si ji ještě někdy přečtu

02.05.2016 5 z 5

Fascinující, ohromující a dokonalá. Měla by patřit mezi povinnou četbu.

02.05.2016 5 z 5

Klub vášnivých botomanek Klub vášnivých botomanek Beth Harbison

super oddechovka, zábavná, dobře se čte.

27.03.2016

I Vy máte druhou šanci. Jde o vaše peníze, váš život a náš svět I Vy máte druhou šanci. Jde o vaše peníze, váš život a náš svět Robert T. Kiyosaki

Knihu jsem bohužel nedočetla. I když jsou myšlenky Kiyosakiho výtečné, tak tato kniha je reprezentována stylem nekonečného dialogu. Otázky a odpovědi, jedna za druhou, takřka bez přestání. Proto se mi kniha nečetla dobře, a tudíž ji i nepříliš kladně mohu zhodnotit.

24.03.2016

Orientální vzory - 70 antistresových omalovánek Orientální vzory - 70 antistresových omalovánek neznámý - neuveden

Naprosto skvělé, nejlepší antistresové omalovánky, které snad na momentálně přeplněném trhu jsou. Velkou výhodou oproti konkurenci mají i v tom, že se jednotlivé omalovánky mohou lehce vyndat, papír je tvrdší a tak si jednoduše můžete vytvořit senzační obrázky, dekoraci doma i v práci.

13.03.2016

Pekelně dobré plány Pekelně dobré plány Hugh MacLeod

Senzační kniha, doporučuji všem. Každý si v knize něčo najde. Čte se téměř sama.

11.03.2016

Objeví se nový Steve Jobs? Objeví se nový Steve Jobs? Gene Stone

skvělááááááááááá!!!!!!

15.12.2015 5 z 5

Objeví se nový Steve Jobs? Objeví se nový Steve Jobs? Gene Stone

Naprosto senzační kniha, kterou by měl povinně číst každý zaměstnavatel a personalista! Čte se sama a přinese nové pohledy na běžné činnosti.

27.10.2015 5 z 5

Pralinky Pralinky Barbara Nesvadbová

Kniha by měla udělat radost všem moderním ženám. Takovým, co jsou samy sebou. Mně se moc líbila a nesouhlasím s názory níže. Pro mě je to nejlepší kniha autorky :-)

02.05.2015

Byla jsem mužem Byla jsem mužem Alexandra

knihu jsem četla před více než deseti lety, ale do teď si některé pašáže pamatuji nazpaměť. Opravdu silný zážit.

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Úžasná. Tuto knihu miluju, dostala mě. Smutná, ale trefná. O tom, jak často uvěžume nad zbytečnostmi, aniž si uvědomuje, že to důležitější bereme jako samozřejmost a zanedbáváme.

Tajná kniha Tajná kniha Irena Obermannová

Katastrofa. Nemá to hlavu ani patu, alespoň co mohu soudit po prvních stránkách. Dál jsem se v knize nedostala, protože se to nedalo číst a to jsem se snažila, protože jsem o knihu dost stála.