Pralinky přehled

Pralinky https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223951/bmid_pralinky-UKy-223951.jpg 2 110 110

Existuje v našich životech ještě místo pro „opravdové muže“, a nebo jsme jim ho nechtěně sebraly? Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové o vášni, lásce, zklamání, nevěře, deziluzi, zášti, přátelství i žárlivosti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pralinky. Přihlašte se a napište ho.

Christeene
03.12.2023 4 z 5

Nemuzu si pomoct, ale mne se to libilo. Neni to zadne narocne cteni, ale to u BN snad nikdo neocekava, ne? Prijemna oddechovka. Jedine, co mi to kazilo bylo, ze za oknem nesplouchal ocean, ale padal snih.

Peyka
02.04.2021 2 z 5

No jo, Bára. Vždycky se nad jejími tituly pousměju. Měla jsem možnost si s ní popovídat před lety na autorském čtení, jako ženská se zdá sympatická, usměvavá, je ale hodně svá. Její knihy jsou výlevem zhrzené ženy, nadávající na chlapy, obecně bez výjimky. Ať sáhnete po jakékoliv z nich, vyjde to na stejno. Lepší jsou její ranější počiny jako Bestiář, Život nanečisto nebo Pohádkář.

nycol
27.01.2021 1 z 5

Ech, to se nedá :), ale není to literatura, kterou bych vyhledávala, své čtenáře si asi najde.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pralinky v seznamech

v Právě čtených2x