DariDerek DariDerek komentáře u knih

Palác lží Palác lží Erin Watt

Roaylové mě zničili. Potřetí a naprosto.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/palac-lzi-erin-watt.html

25.09.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tahle série je pro mě díl od dílu lepší a lepší. A to, jak mě dokážou autorky navnadit na další pokračování, je neskutečně účinné a dobré! :-) Více píšu tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/07/proklety-princ-erin-watt.html

30.07.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Naprosto perfektní pokračování série. I když je začátek vláčnější, od poloviny dostává příběh neskutečné grády!

08.07.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Kniha, která mě ohromila a způsobila mi závislost. Příběh, který mne uhranul. Více tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/07/dvur-trnu-ruzi-sarah-j-maas.html

05.07.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tato kniha mě dostala. Strhující příběh, kdy máte neskutečný pocit beznaděje a jen hltáte stránky, abyste došli k nějakému závěru .... více v recenzi v záložkách :-)

15.06.2017 5 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Kniha, která pro mě měla atmosféru. Dokázala jsem s hrdiny utíkat před padouchy, schovávala doličné předměty, měla strach, ale i cítila napětí a vzrušení z trezoru... Příběh, který se odehrává v bance. Velmi dobrá detektivka.

30.11.2016 4 z 5

Já se vrátím Já se vrátím Adriaan Van Dis

Pořád nad knihou přemýšlím. A to je jeden z důvodů, proč jsou pro mne knihy dobré. Nedají mi pokoj. :-)
Knihu doporučuji komukoliv, kdo už má „něco“ za sebou. Není to typická četba pro náctileté, protože si myslím, že ti by neocenili ani styl psaní, slova, které autor volil a možná ani to, co tím chtěl říci. Samozřejmě, pokud je někdo náctiletý sečtělý, může se mu to líbit, ale dle mého názoru je to kniha, která si najde své čtenáře a nebude to velký okruh. Budou to jen ti, kteří opravdu pochopí.

07.10.2016 4 z 5

Děti boží Děti boží David Hidden

Nic pro slabé povahy! Odporné, zvrhlé, nechutné, ale také záživné, dramatické, nervy drásající dílo. Napínavé do posledního písmena. Doporučuji ale těm otrlým povahám, se kterýma jen tak něco nezamává. :-)

08.09.2016 4 z 5

Případ Pegasus Případ Pegasus Gregg Loomis

Máte-li rádi špióny, střelné zbraně, templáře, tajemství, útěky, napětí, tak tahle kniha je to pravé. Užila jsem si čtení, templáři vždy měli pro mě kouzlo a teď mají zase o trochu více :-) Recenze bude psána pro portál Chrudimka.cz, kde ji i později naleznete, když budete chtít.

ale jednoduše, tohle dílo opravdu doporučuji :-)

25.06.2016 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Nádherná pohádka, při jejím čtení si každá holka, slečna či žena uvědomí, že láska dokáže být krutá, ale krásná zároveň a že s nadějí a vírou jde i nemožné. Já si čtení užila, odpočinula si a jen sama sobě potvrdila, že kde se mihne Jodi Picoult, tak je zaručeno pohlazení u srdce.

14.05.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Tohle byla opravdu povedená prvotina. Autorce se podařilo nahánět mi takový ten nepříjemný pocit, kdy jsem se za tmy odmítala zvednout a dojít si na záchod z postele. Vím, že tu někdo je a přitom není. Wow. :) Líbilo se mi to a více v recenzi v záložkách. :)

29.04.2016 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Opět jsem se přesvědčila, že tato autorka patří mezi mé oblíbené spisovatele YA literatury. Napínavý příběh, který mě vůbec nenudil a užívala jsem si to. Jednohubka co se týče rychlosti - jeden den, ale za to to bylo více strhující. Četla jsem dokud jsem nevěděla vše. Více v recenzi v záložkách nebo na blogu. :)

11.04.2016 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

S každým dalším dílem mne to baví víc a víc. :)

09.03.2016 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

vtipné, postřehy jsou luxusní :) něco neotřelého, něco co tu chybělo. Super. :)

01.01.2016 5 z 5

Dotek zla Dotek zla František Niedl

to byla jízda.. žůžo bájo :D více v recenzi v záložkách :)

06.11.2015 5 z 5

Nonstop Eufrat Nonstop Eufrat Veronika Bendová

Můj první komentář po přečtení na GR: Útlá knížka... Něco málo přes sto stran.. A přece jen velmi silný příběh.. Nějak mi hlava nebere, že už je konec. Nechce se mi opustit Tomáše s Annou a jejich vztah, jejich život. Asi chci být dál voyaer jejich životů.. Ovšem už to nejde. Už je konec. Kniha, příběh, stojí za to!
více v recenzi.

06.08.2015 5 z 5

Život po smrti Život po smrti Damien Echols

neskutečné...nemám slov. jak je jednoduché někomu jen tak zničit život...

28.07.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Jsem se tak moc zacetla do poslednich cca 20ti stranek,ze jsem se zhrozila, ze je konec?! Neskutecna kniha, bozi jako jednicka, vtahne do deje, je to slast cist neco takoveho!!:)

30.12.2014 5 z 5

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

Pecka! Mě by zajímalo, jestli mě nějaká její knížka někdy zklame :D ale vypadá to že ne!! :D skvělé :D

28.02.2014 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Tleskám, tleskám, série je to hezká, ale když to nepokračuje, tak si připadám jako nedochozená stezka :o))) Krásné ukončení, perfektní třetí díl a o tom, jak moc mě to bavilo svědčí i to, že jsem tři knihy přečetla za tři dny :D jsem dojatá, spokojená a je moooc fajn :) Strhující poslední díl, perfektum!!!! :D

28.08.2013 5 z 5