Dandulka Dandulka komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Zajimavy pripad. Pro me asi jedwn z nejlepsich. Doslova jsem jej zhltla na jeden zatah.

21.07.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tento díl byl opravdu super. Mnohem lepší než předchozí. Klasická duchařina, ale skvěle napsaná.

20.07.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět senzační čtení, ovšem musím přiznat, že jen pro otrlé. To ale není u tohoto autora nic nového.

05.09.2020 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Další skvělá kniha! Příběh je plný zvratů a zajímavých odboček. Nabízí také několik "konců", které však konci ve skutečnosti nejsou. Mám horory moc ráda a tohle je opravdu skvělý příběh.

30.04.2022 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Typický Kotleta! Prostě paráda! Příběh má spád, je plný akce, lásky, nenávisti a klasického černého humoru. Klasická se asi tane hláška "... na rohu Kovidové a Prymulovy ulice...". Aspoň mně se tahle hláška moc líbila. Nemohla jsem se přestat smát!!!!! Prostě super paráda!

18.01.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Super! Zdá se, že jsem objevila opět skvělého autora, který se čte sám!

24.01.2020 5 z 5

Breviář pozitivní anarchie Breviář pozitivní anarchie Vlastimil Vondruška

Super! Paráda! Bomba! Už dlouho jsem nic tak skvělého nečetla!!!!! Opravdu, pozlatit každé jedno slovo!!!!!!! Naprosto souhlasím a velmi doporučuji k přečtení a hlavně k přemýšlení! Tahle kniha vám opravdu otevře oči, pokud jste byli až dosud slepí! Pro tuhle knihu je i 10 hvězdiček málo.

29.06.2017 5 z 5

Pán hor Pán hor Kristýna Sněgoňová

Opět další skvělý díl této série. Moc dobře se mi kniha četla a už teď se těším na další pokračování.

14.01.2023 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Kniha opět splnila moje očekávání a byla na 100% skvělá a velmi dobře se četla. Jako vždy, děj měl spád a zápletka byla perfektní.

01.12.2022 5 z 5

Aga Aga František Kotleta (p)

Opět skvělý koncert vtipů a ostravštiny! Rychlost a spád příběhu - to je celý Kotleta! I sci-fi příběh se dá napsat vtipně a s nadsázkou!

13.11.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Opět skvělá kniha! Zdá se, že autorka má potenciál. Tak uvidíme, co bude dál.

12.11.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Opět skvěle napsané. Mám ráda tyhle psychologické romány. Kdo ví, jak bychom zareagovali, kdyby se nám stalo něco podobného. Prostě parádní čtení!

22.07.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tady není opět co dodat! Skvělý příběh. Moc ráda čtu Bryndzovy knížky. I když jedna malá výtka by tady byla (u autora to ale chápu), příliš moc se v poslední době babrá v gay komunitě. Opět musím konstatovat, že se jedná o módní záležitost. Jinak moc fajn čtení.

07.02.2022 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Skvele cteni! Mam tuhle autorku moc rada,jeji knihy hltam na jedwn zatah.

13.07.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Super! Napsáno velmi lehce, přesto mě konec dostal. Dojal až k slzám. V některých chvílích jsem se poznávala v malé Báře, v jiných situacích zase v její matce. To podle toho jak člověk stárne a mění své priority, tužby a cíle.

04.07.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Perfektní čtení! Nebylo to až tak syrové jako "Odstíny", ale bylo to fajn. Je vidět, že se autorka posunula od doby "Odstínů". Tak si počkáme, co přijde dál.

24.04.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Super! Je vidět, že autor ví, o čem píše. Napínavé až do konce, to mám ráda.

01.11.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tak tuhle knihu jsem doslova zhltla na posezení! Jsem citlivá povaha, atak to se mnou trochu zamávalo. Prostě skvělá kniha, která se čte sama.

21.07.2019 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Skvěle napsané, děj má spád a nenudí. S radostí si přečtu další díl.

04.03.2024 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Opět jak je mým zvykem začínám číst sérii od posledního dílu. I tak se mi kniha moc líbila a moc se těším na další díly. Sice tuším, že zase budou na přeskáčku, ale i tak se do nich velice ráda začtu.

20.05.2022 5 z 5