Daduna Daduna komentáře u knih

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Podle mě klasický, erotický román. Rozhodně oddechové čtení.

24.03.2022 3 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Kniha se mi určitě líbila. Typická Kingovka. Nemám co vytknout, ale asi nebude patřit mezi moje "nejlepší knihy".

14.01.2022 4 z 5

Třetí díl a pořád stejně skvělý. Nemám co víc napsat...

25.06.2019 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Skvělá kniha, která Vás vtáhně do děje a už nepustí. Chcete číst dál a dál.

04.04.2019 4 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Brilantní. Už první díl pro mě byl skvělý. S druhého jsem trochu měla obavy ale po přečtení první kapitoly mě to přešlo. Druhý díl končí otevřeně a já měla chuť si doběhnout do knihovny pro třetí!

25.03.2019 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Na tuhle knihu jsem se těšila. Jsem skalní fanoušek S.Kinga a musím říct,že mě ani nějak moc nenadchla a ani neurazila. Příběh měl spád. Bohužel mi tam chyběl strach a spíš to na mě na konci knihy zanechalo pocit pohádky.

02.09.2018 3 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Nemůžu říct, že kniha byla úplně špatná, ale skvělá taky nebyla. Vzhledem k tomu, že to má být horor, tak jsem se tedy vůbec nebála a přišlo mi to spíše jako pohádka pro děti. Příběh byl předvídatelný a žádné super zápletky jsem taky nenašla. Kdybych se měla znovu rozhodnout, zda přečtu nebo ne, tak nepřečtu.

12.06.2023 2 z 5

Černý dům Černý dům Stephen King

Líbil se mi první díl a líbí se mi i druhý díl. Jako vždy nemám co vytknout. Otevřený konec nahrává samozřejmě pokračování, kterého se bohužel už zřejmě nedočkáme. Škoda.

30.05.2023 5 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Ani ve snu by mě nenapadlo,co vše se v knize dočtu. Ale jak sám autor uvedl,tak to beru. Někoho ta kniha může popudit,jiného potěšit. Já to brala objektivně.

29.10.2022 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Zajímavá kniha s tématikou, která mě zajímá. Od knihy jsem bohužel čekala trochu víc vzhledem k názvu. V knize toho bylo málo a občas se mi zdála táhlá. Třeba začátek a konec a už moc nezbylo na téma s Mengelem,ale chápu, že tam zřejmě nebylo víc co říct.

14.03.2022 4 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Kniha mi trochu postavami připomínala druhý díl Osvícení. Určitě neurazila, ale bohužel se nepřidá mezi moje oblíbené "kingovky". Asi pro mě nebyla až tak děsivá, jak to u jiných jeho knih bývá.Proto jen 4 hvězdičky. Samotné téma je na zamyšlení.

13.01.2021 4 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Příběh knihy je zajímavým tématem a jistě se už někdy odehrál i ve skutečném životě. Za to má u mě autorka určitě plus. Co mě na knize neskutečně iritovalo,byla hlavní postava. Asi to k tématu samozřejmě patřilo,ale já se nemůžu zbavit pocitu, že by hlavní postavě, této knihy patřilo, aby se jí stalo něco skutečně zlého. Celou knihu jsem se těšila, že jí její plán nevyjde a ona buď umře nebo jí konečně sbalí policie a posedí si do konce život ve vězení. Nejděsivější je, že ve skutečnosti takový lidé existují.

14.12.2020 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Oddechové čtení. Určitě se pustím i do dalších dvou dílů.

28.07.2020 4 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Brilantní kniha!! Co víc si přát od tohoto famózního autora strachu? Od začátku až do konce mě kniha nenechala spát! Mrazení v zádech a husí kůže při napínavých pasážích. Méně hvězd si kniha nezaslouží!

08.11.2019 5 z 5

Příběhy obyčejného šílenství Příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Moje první kniha od tohoto autora. Některé povídky byly slabší a zbytečně táhlé ale zbytek se mi líbil. Syrový styl psaní,bez servítek,což se mi líbí. Určitě se k tomuto autorovi ještě vrátím.

28.09.2018 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi četla snadno. Je to jedna z těch knih,které se vám nechce odložit protože je to tam věčně napnuté jak "kšandy". Musím ale říct,že pro mě tam prostě bohužel něco chybí a proto jen 4/5.

11.07.2018 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Jsem fanoušek Stephena Kinga. Kniha se mi líbila ale musím říct,že jiné knihy na mě působily děsivěji a i po skončení knihy jsem o nich přemýšlela. Tady je to takový,že nevím co si o tom po přečtení myslet.

04.05.2018 3 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Tyhle knihy vážně miluju.

18.07.2023 5 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Dávám 4 hvězdy za napínavý příběh, který mě bavil a chtěla jsem to prostě dočíst abych se dozvěděla, co se stane. Děsivé na tom je, že takový lidé žijí mezi námi běžně a každý z nás na ně může narazit. Oddechové čtení.

14.05.2023 4 z 5

Židovské jesle Židovské jesle Elle Van Rijn

Tak trochu jsem se musela do čtení nutit. Příběh byl sám o sobě zajímavý, ale přijde mi, že to bylo jen takové povrchové vyprávění. Nelíbilo se mi jak je čtení rozdělené do delších odstavců a občas mi přišlo, že vyprávění moc přeskakuje a celé mi to prostě přišlo dětsky vyprávěné.

06.03.2023 2 z 5