Cometka Cometka komentáře u knih

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Hodnotím až po přečtení obou knih série, protože jsem myslela, že mi hodí ucelenejší pohled na všechny postavy. No nestalo se. Z knížky jsem měla dost rozporuplné pocity. Jak píše někdo pode mnou, občas jsem nechápala myšlenkové pochody hlavní hrdinky, buď někohi chci nebi nechci, všechna ta omáčka kolem to akorát kazila. Tři dávám proto, že mi první díl přijde horší než druhý a plný počet si nezaslouží ani jedna :-/ ale ke čtení rozhodně doporučuji, je to zase trochu jiné čtení, než klasické "slaďárny".

21.10.2019 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Nějak nevím, co k té knížce úplně napsat. Není vůbec špatná, ale není to něco, co bych chtěla mít doma v knihovně. Hlavní hrdinové na mě působí strašně nevyzrále na to, kolik jim je let. Doufám, že se v dalším díle dozvím proč.

04.10.2019 3 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Zase trošku slabší díl, ale nijak mi to nevadilo. Bavila jsem se a četlo se to samo, určitě doporučuji!

29.09.2019 4 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Moje první knížka od autorky. Jako odpočinkové čtení ideální. Trochu mi vadil styl psaní, protože mi nedokázal vtáhnout úplně do děje, ale účel kniha splnila. Pravděpodobně si přečtu i další knihy autorky.

23.09.2019 4 z 5

Iko Iko Marissa Meyer

Super komiks! I když nejsem zrovna fanda komiksů, tenhle se mi líbil.

09.09.2019 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tentokrát mě kniha mírně zklamala. Chyběla mi tam akce - detektivní zápletka a mluvení o investičních fondech bych úplně vyhodila. Nebylo tam ani tolik vtipných hlášek, jak jsem si u autorky navykla a nemélo to takový drive. Ale určitě doporučuji, čtivé to je rozhodně.

25.08.2019 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

"Nic není takové, jak se zdá", alespoň takový dojem ve mně kniha zanechala. Je to krásný vílí příběh a já se těším na druhý díl.

12.08.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Pro mě byla knížka dost psycho, asi taková i měla být, ale pak bych očekávala, že půjde víc do hloubky problému. Dlouho jsem jí nemohla dočíst, protože nemám ráda násilí a násilí na ženách, ať už v jakékoliv formě, už vůbec. Děj měl tak rychlý konec a rozuzlení, že by si zasloužil i víc jak posledních deset stran, aspoň dle mého názoru.

12.08.2019 3 z 5

Klub sebevrahů Klub sebevrahů Rachel Heng

První knížka, kterou jsem nedočetla. Příběh mě vůbec neoslovil. Nápad s dlouhověkostí dobrý, ale zpracování se podle mého moc nepovedlo. Fakt jsem se snažila a začátek knihy mě i navnadil, ale už v půlce knihy jsem měla tušení, že nedočtu. Hvězdu dávám za krásnou obálku.

22.07.2019 1 z 5

Pád Pád Maya Banks

Taková milá jednohubka, není nutné nad dějem moc přemýšlet a dá se přelousknout za jedno odpoledne.

11.07.2019 4 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Nemám slov. To, co začalo docela slibně se proměnilo ve spoustu sprostých slov a sex. Příběh nereálný, hlavní hrdinové mají myšlení náctiletých a pořád si něco "domýšlejí", než by spolu normálně komunikovali. Vůbec nechápu překlad "cucal jí ucho", nedá se napsat okusoval nebo něco vkusnějšího? Z toho slova, které je mimochodem popsané skoro v každé sexuální scéně, se mi tak v půlce knihy začal zvedat žaludek. Další knihy autorky radši ne :-)

03.07.2019 1 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Liviin příběh mě bavil o něco víc než příběh její sestry. Těším se na další díl a tento rozhodně doporučuji.

27.06.2019 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Super! Nezklamala a už se těším na další díl!

23.06.2019 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Knížka je skvělá! Četla jsem jí déle než ostatní, ale přičítám to víc nedostatku času než čemukoliv jinému. Hvězdu ubírám ze chybějící "wow efekt", který jsem měla po přečtení Dopisů ztraceným. Ale rozhodně doporučuji přečíst je to zase jiný náhled na svět fantasy.

16.06.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Knížka se čte rychle, to je jediné pozitivní. Celou dobu jsem měla pocit, že už jsem podobný příběh zpěváka a jeho chůvy četla. Autorka mě nenadchla, ale ani neurazila, i když některé postelové scény byly nedomyšlené, protože i při té nejlepší představivosti se mi zdály neproveditelné.

08.06.2019 3 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Druhý díl mě až tak nenadchnul, ale nebyl vyloženě špatný. Jen jednou jsem měla pocit, že čtu StarWars, ale to asi napadne kazdého, kdo tu jednu "památnou" větu přečte, byť v určité obměně :-) doporučuji a třetí díl bych prosila víc napětí a méně předvídatelnosti.

07.06.2019 4 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Stačí jen chtít - hm, marně premyslim, co napsat. Knizka je super, tema je super a konec byl taky super. Vytvorit socialni sit NEED je dobrej napad na pruzkum trhu toho, jak zbytecne nekdy nase prani byvaji a co jsme ochotni pro ne udelat.. ci neudelat.. za me 5*/5*

30.05.2019 5 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

Knížka a vůbec celá série je skvělá. Vlastně nejsem vůbec ráda, že jsem ji dočetla, protože... protože sakriš, co budu číst teď? :-D miluju tlusté knížky a občas se stane, že mě zklamou, ale Válečná smršť to není - krásný přebal, krásné čtení (usínání v 4 ráno, protože ještě tuhle kapitolu..), zajímavý děj a kupodivu se pořád něco dělo, i když má přes 600stran. Hlavní hrdiny a že jich není málo, nelze nemilovat. Takže DOPORUČUJI!

25.05.2019 5 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Knížka mě zklamala. Hlavní hrdinka mi přijde jak slepice z posilovny. Už úvod knihy mi přišel -popis toho, jak tatínkova holčička ke štěstí přišla - strašně únavný. Autorce přijde důležité zdůraznit, že má čerstvou manikúru a že si mohla zlomit pár nehtů, kdyby se poprala. Celé mi to přijde nereálné a dočtení knihy mi dalo zabrat. Znám od autorky mnohem lepší knihy s detektivní tématikou.

14.10.2017 odpad!