Cometka Cometka komentáře u knih

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Nebylo to špatné, ale není to úplně hit sezóny, aspoň podle dle mého názoru. Ani si nemyslím, že by byla Maddy nějak špatná nebo se nějak změnila její povaha po tom, co vyhrála loterii. Prostě se neuměla vyrovnat s takovou sumou, kdo z nás by to zvládl líp, ruku na srdce. Maddyino okolí (i reakci ostatních na výhru) naopak autorka vykreslila vážně dokonale. Knížku určitě doporučuji, zase je to trochu jiný pohled na svět.

07.10.2019 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Ani druhý díl nezklamal, ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že by se celý příběh vešel do jedné knihy. Mám ráda knížky o třístech a více stránkách a jedna 500 stránková by mně udělala radost :-) Knížka je krásná a má vše, co člověk hledá - vtip, lásku, napětí, slzy.. emocionální pračka na jeden večer a brzké ráno. Rozhodně doporučuji!

07.10.2019 5 z 5

Iko sama sebou Iko sama sebou Marissa Meyer

I druhý díl mě nadchl, i když byl lehce předvídatelný. Určitě doporučuji!

04.10.2019 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Knížka se rychle čte, ale těžko uvěřit, jak se na první pohled hned oba chtěli. Jako oddychovka ano, ale nějaké hlubší poselství v tom vážně nehledejte. Četla jsem mnohem lepší knížky, které jsou nazvané erotickou literaturou, tohle bylo tak přitažené za vlasy, že doufám v logičtejší druhý díl.

27.09.2019 3 z 5

Není to špatná kniha a strachy jsou vynikající nápad na zpracování. Ale knížka se nečte vůbec dobře, styl psaní je "divný", několikrát jsem četla odstavec víckrát, protože jsem nedokázala vstřebat jeho obsah. Hlavní hrdiny nelze nemilovat a lze se s nimi i ztotožnit, což je super, ale tak hrozně tomu škodí ta plynulost děje, že ubírám hvězdy. Dala bych i 4, protože nápad je vážně skvělý, ale četla jsem lepší knížky k zamyšlení a tato se jim bohužel nevyrovná. Autorku rozhodně doporučuji, protože třeba je chyba v překladu, co já vím.

09.09.2019 3 z 5

Ve znamení sovy Ve znamení sovy Tamara Tainová

Má druhá knížka autorky a.. nemám slov. Krásná a vtipná knížka, která řeší ne tak docela známou nemoc a proto ve vás prostě musí zanechat spoustu pocitů a věcí k zamyšlení. Autorka nezklamala, naopak - nadchla a já určitě doporučuji k přečtení!

04.09.2019 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knížku jsem četla před několika měsíci, ale chtěla jsem dát komentář, až po přečtení druhé strany příběhu. Sky se mi jako hlavní hrdinka moc líbila, nebyla to žádná "plochá nána" a její příběh mě donutil hodně přemýšlet o věcech, s kterými se člověk běžně nesetká. Takže děkuji autorce, že toto téma nadnesla a perfektně (aspoň z mého laického pohledu) zpracovala. Určitě doporučuji přečíst!

04.09.2019 5 z 5

29 vteřin 29 vteřin T. M. Logan

Skvělá knížka! Po dlouhé době jsem narazila na autora, u kterého čtu tři hodiny v kuse, abych rychle věděla jak to dopadne. I když je padouch znám od začátku, tak to nijak neubírá na napětí a atraktivitě. Do posledních stránek člověk neví, jak to dopadne. Rozhodně doporučuji!!

30.08.2019 5 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Pecka! Druhý díl opravdu lepší než první a nemůžu se dočkat třetího. Za den přečteno a je mi líto, že tak rychle, ale děj prostě ubíhal svým tempem. Rozhodně doporučuji!

28.08.2019 5 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Jedna hvězda za jedno slovo... celou knížku čtu "Džejdý" místo J. D. a neskutečně mě to vytáčí. Příště budeme číst příběh nějakýho Pýdžeje nebo jak?? Ztraceno v překladu, nebo jak si to mám vyložit? Děj sám o sobě je skvělý, jede na plný pecky a je vtipný, milý a rozhodně čtivý. Hlavní protagonisti baví a jsou sympaťáci a všechno tohle pozitivní kazí fonetický překlad jména, achjo.

28.08.2019 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Knížka je skvělá. Bavila mě a její přečtení netrvalo nijak dlouho, asi proto, že nešla tak úplně odložit. Těším se na pokračování!

23.08.2019 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Dávám plný počet, za mě skvělá YA fantasy. Autor si skvěle "pohrál" s příběhem a líbí se mi, že zde není jen jedna hlavní postava, ale rozvíjí se jich víc - jak padouši, tak klaďasové. Jsem zvědavá, jak vše dopadne a jdu hned na další díl. Rozhodně doporučuji!

19.08.2019 5 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Krásná a překvapivá knížka. Nádherná obálka a skvělý příběh plný slov a děj, který člověk nečeká. I když některé postavy a jejich vývoj, překvapením nebyly, rozhodně to příběhu neuškodilo. Doporučuji, Yoli opět ve výběru autora nezklamalo!

16.08.2019 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Jak začít, obálka je krásná, anotace mě málem odradila a s první stránkou mě příběh vtáhl tak, že jsem měla problém jít aspoň na pár hodin spát. Rozhodně doporučuji. Autorka vykreslila svět kmenů jako vždy bravurně a čtenář (já tedy rozhodně) má pocit, že je v centru dění. Těším se na další díl!

12.08.2019 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nebylo to úplně špatné, ale pár věcí by se našlo. Knížka se dobře četla, ale nejsem cílová skupina a některé věci mi tam přišly už dost přitažené za vlasy. Hlavní hrdinku jsem nepochopila asi vůbec.

08.08.2019 2 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Ještě lepší než první díl. Líbí se mi, že autor zapojil do příběhu víc než dvě hlavní postavy. Knížka se výborně četla a děj měl takový vývoj, že jsem se vždy nemohla dočkat další kapitoly. Škoda, že jsem ji tak rychle dočetla. Rozhodně se k ní zase vrátím, až mi bude chybět nějaký milý a vtipný příběh s nádechem melancholie. Určitě doporučuji přečíst, stojí za to!

04.08.2019 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Zatím nejlepší díl Měsíčních kronik. Skoro jsem chtěla přeskakovat odstavce, jen abych už byla na konci a věděla, jak to dopadne, ale nakonec jsem odolala. Určitě stojí za přečtení a nemůžu se dočkat Winter!

25.07.2019 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Super, z druhého dílu jsem nadšená. Víc mě bavil příběh z pohledu Scarlet, byl takový víc akční a všechny informace do sebe pěkně zapadaly. Určitě doporučuji přečíst.

24.07.2019 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Super knížka a ten konec! Rozhodně doporučuji a jdu se vrhnout na druhý díl Měsíčních kronik, snad bude stejně dobrý jako tento.

23.07.2019 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Tak tohle byla nádhera! Knížky jsem se hodně bála, protože od autorky jsem četla Bez srdce a nějak mě děj vůbec nevtáhl. Ale Renegáti je obrat o 180 stupňů - jsou Skvělí, čtiví, plní humoru (aspoň já se docela nasmála) i vážných věcí k přemýšlení. Líbí se mi růst Novo i Adriana a je tam spousta vedlejších postav, což mám ráda, když se děj netočí jen kolem hlavních hrdinů. Hned jdu na druhý díl, protože se nemůžu dočkat pokračování, jak jinak :-) Doporučuji!

16.07.2019 5 z 5