combatgirl combatgirl komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Vtipná oddechovka,jednoduše napsaná.

17.10.2022 3 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Knížka se mi moc líbila. O jednu hvězdičku víc bych dala filmovému zpracování. Knížka není tak obsáhlá jako film. Ale i tak tento příběh miluju️

22.11.2021 5 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Kniha mě mile překvapila.Příběh je hezky vymyšlený,kniha je velmi čtivá.Jedinou chybou je, že není příběh trochu více rozepsaný. Já osobně nemám ráda knížky, které jsou zdlouhavé, ale této by to jen prospělo. Hodnotím velmi kladně.

13.01.2021 5 z 5

Modrá mezi nebem a vodou Modrá mezi nebem a vodou Susan Abulhawa

Válka není ulně můj šálek kávy,ale příběh je pěkný a poutavý.Jen tam jen moc informací,jde to přes víc kolen rodiných příběhů.Občas zmatek,ale přesto pěkný příběh.

23.09.2017 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Docela vtipné a oddechové čtení.Musím vzít jednu hvězdičku za to,že film je mnohem lepší.

06.01.2017 4 z 5

Jak přežít těhotenství Jak přežít těhotenství Veronika Hájek Hurdová

Vtipné :-)

04.01.2017 3 z 5

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Tak tahle knížka mě vůbec nebavila.Na dobu kdy vyšla je hodně nadčasová,ale nenadchla,bohužel.

24.12.2016 1 z 5

Dlouho jsem váhala,jestli si tuto knihu přečíst a tím si nepokazit Harryho svět,který skončil vítěztvím.Musím ovšem říct,že mě kniha příjemně překvapila.Děj a pokračování mě nadchlo natolik,že jsem měla knihu přečtenou v rekordním čase.Vůbec by mě nevadilo,kdyby byl příběh napsán jako normální kniha a film by byl určitě super.Vím,že Harry je Harry,ale toto je moc povedená kniha.Za mě 6*

23.10.2016 5 z 5

Tři lásky Tři lásky Archibald Joseph Cronin

Hodně zajímavé čtení :-)

29.09.2016 4 z 5

Velmi pěkné zpracování Harryho Pottera.Člověk se vrací do dětských let,když četl knižku s obrázkama :-)

29.08.2016 5 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Pěkné kočičí příběhy jako vždy.

27.08.2016 5 z 5

Vábení krve Vábení krve Raven Hart (p)

Po dlouhé době jsem se vrátila k upírům a tento zatim první díl se mi velmi líbil.Tato upíří serié má uplně odlišný příběh od jiných serií.Příběhy Jacka a Wiliama hodnotím plným počtem hvězdiček.

13.08.2016 5 z 5

Sojčák Sojčák Jaakko Ahonen

Velmi zajímavý příběh o kterém člověk víc přemýšlí,když si jen prohlíží obrázky.Na to,že jsem to měla přečtené za pár minut,má to něco do sebe.

27.06.2016 5 z 5

Vlak z Paddingtonu Vlak z Paddingtonu Agatha Christie

Kniha byla pěkně psaná a čtivá.Do konce knihy jsem nevěděla kdo byl vrah! Pěkně zamotaný příběh.

10.06.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Opravdu úžasný příběh nad kterým by jsme se měli všichni zamyslet!!!

24.05.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Akorát jsem knížku dočetla a musím opravdu přiznat,že komentáře,které jsem tu četla jsou oprávněné.Knížka měla čtivý příběh a opravdu se mi moc líbila.Dlouho jsem nečetla,tak pěkný,ale i smutný příběh.Nedá se nic dělat,musím dát 6 hvězdiček !!!!

24.05.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Tahle knížka mě velmi potěšila.Se sexuálními scénkami je to trochu přehnané i v prvních dílech Padesáti odstínu,ale musím říct,že s pohledu Christiana mě série zatím baví víc než z pohledu Any.Jsem ráda,že vyšla a očekávám pokračování :-)

09.04.2016 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Na tuhle knížku jsem se těšila dlouho a musím bohužel říct,že mě zklamala.Četla se mi těžce a opravdu mě nebavila.Škoda :-(

22.03.2016 2 z 5

Město jménem Praha Město jménem Praha Karel Šiktanc

Pěkně citlivě napsáno.

13.03.2016 5 z 5

Ikaros Ikaros Svatopluk Čech

Knížka mě moc nebavila.Celý děj se odehrával o životě předtím a až tři stránky před koncem teprve skočil z věže.Příběh se mi zdal zdlouhavý a o ničem .Čekala jsem víc od této knížky.

13.02.2016 1 z 5