cicibajza cicibajza komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

smutno-krásne-veselo-ľudská. Proste excelentná!

09.11.2013 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Výborná kniha! Začiatok mi síce prišiel trochu chaotický, ale tak to asi malo byť :) Dobre napísané, napínavé, a pre mňa i s prekvapujúcim koncom.

07.08.2013 5 z 5

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

kniha ma vobec neoslovila, takýto štýl humoru asi nemusím. ako píšu ostatní - nuda, príliš sprosté a vobec nie vtipné. dostala som sa ani nie do polovice a skončila som. tak nejak to vyzerá, keď denník ženy píše chlap...

27.06.2014 1 z 5

Dítě moru Dítě moru Peter Ransley

Nemožem si pomoct, ale niečo mi na tej knihe vadilo - bolo to na mňa suché, ani som ju nedočítala. Vždy, keď som začala, zaspala som pri nej, takže som ju používala ako uspávací prostriedok. Úprimne - bola som sklamaná, čakala som asi niečo iné.

25.04.2014 2 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Kniha sa mi veľmi páčila - mám taký žáner rada + prostredie mojej obľúbenej Horní Bečvy, zhltla som ju raz dva. Krásne vykreslený život na dedine počas svetových vojen.

25.04.2014 5 z 5

Chuť soužení Chuť soužení Jude Morgan

Na knihu som sa tešila, ale nijak extra ma nenadchla. Striedali sa pasáže, keď ma to bavilo s tými, keď som preskakovala odseky... bohužiaľ, tých druhých bolo viac a musím sa priznať, že som knihu nedočítala. čakala som od nej viac.

13.10.2013 3 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

konečne som sa po dlhšej dobe dopracovala k pokračovaniu Mužov, ktorí nenávidia ženy... Excelentná kniha, vlastne celá trilógia! Keď som videla, aká je hrubá, mala som trochu obavy, aby som sa nenudila. Obavy našťastie zbytočné! Človek sa od nej nejde odpútať, veľmi čtivá kniha.

12.08.2013 5 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

výborná kniha, bola som milo prekvapená! nedá sa od nej odtrhnúť, mala som ju prečítanú za dva dni...

05.08.2013 5 z 5

Sladké zapomínání Sladké zapomínání Kristin Harmel

veľmi pekná knižka, nedalo sa od nej odtrhnúť, vrele doporučujem!

01.08.2014 5 z 5

Oltář z kostí Oltář z kostí Philip Carter

kniha sa mi veľmi páčila, vobec som sa pri nej nenudila. trochu histórie, romantiky, dobrodružstva - dobrá kombinácia. len niektoré akčné scény boli trochu ako z Jamesa Bonda :) ale rozhodne doporčujem!

06.07.2014 5 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Trojka nesklamala! Večný Taito a jeho dobrodružstvá má stále bavia a myslím, že i baviť budú...

25.04.2014 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Hypnotizér bol výborný, napínavý, prekvapivý... Paganini sa mi už tak nepáčil - prišiel mi nudný a vleklý... ale čítat sa to dalo :)

05.02.2014 3 z 5

milénium - to je pojem sám o sebe... čo viac dodať... snáď len to, že ma mrzí, že to skončilo

13.10.2013 5 z 5

Moje šílené století Moje šílené století Ivan Klíma

na začiatku to vyzeralo tak dobre (Terezín, gestapo) a potom... na moj vkus príliš veľa socializmu, politiky :) ale chápem, že to tak má byť... kniha ma po pár kapitolách prestala baviť, ale myslím si, že človek, ktorý v režime žil a vie, o čom autor píše, túto knihu ocení. ja som ešte na ňu nedozrela...

08.08.2013 2 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

túto knihu som čítala už 2x, je výborná a čtivá, prečítala som ju za pár hodín a bavila ma

30.01.2013 5 z 5

Zo začiatku som mala z knihy zmiešané pocity, nevedela som sa do nej zahryznúť, ale po príchode Jacoba na ostrov ma to začalo baviť a ani neviem ako, bola som na konci. Ako veľké plus hodnotím obrázkové prílohy a k nim vždy zaujímavý popis, takže za mna super :)

27.06.2014 5 z 5

Dámský mír Dámský mír Marie Cristen (p)

kniha nebola zlá ani extra dobrá, taký priemer, oddychovka .) niekedy som sa nudila, niekedy menej...

27.06.2014 3 z 5

Chuť jablečných jadýrek Chuť jablečných jadýrek Katharina Hagena

mne sa to páčilo, nebola to síce žiadna bomba, ale pohodové čítaníčko

13.02.2014 4 z 5

nádherná kniha! zo začiatku som mala trochu obavy, či nebude zbytočne rozvláčná, ale nebola! Mám strašne rada starý Egypt a v mnohých pasážach knihy (hlavne tých popisných) som sa priam vyžívala. Výborný príheh, zaujimavo spracovaný, teším sa na pokračovanie.

13.02.2014 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Príjemné prekvapenie, kniha je čtivá, napínavá, síce si človek musí zvyknút na iný štýl písania, ale za mňa rozhodne stojí za to!

05.02.2014 5 z 5