chriss074 chriss074 komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Dojemný, strhující příběh zachycující odporné činny spáchané v minulosti.
Příběh je silný a ne při jedné scéně mi běžel mráz po zádech. O to horší, že kniha vychází ze skutečných událostí.
DOPORUČUJI!

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

PECKA!
Ruta Sepetys je mojí nejoblíbenější autorkou a miluju od ní všechny knížky.
Sůl moře je za mě jednoznačně její nejlepší dílo. Nemůžu se dočkat, až vyjde její nová knížka The Fountains Of Silence. ❤

Polibek Polibek Anna Todd

Naprosto jsem si zamilovala celou knizni serii!!
Dusevne naruseny kluk,ktery si v dectvi prozil sve potka konecne sveho andela spasy v podobe Tessy. Kluk, ktery nezna nic jineho nez party,alkohol a sex....Takhle ho vidi jeho kamaradi. Ale Tessa ho pozna i z jeho druhe stranky a zmeni ho k nepoznani...
Doporucuji NEkoukat na film....totalni propadak a s knihou nema pomalu co delat.

16.10.2019 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Skvělá zamilovaná oddychovka:) DOPORUČUJI!

02.03.2019 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Za me pecka!! Konecne se pribeh netoci jen kolem Hardina a Tessy, ale zabloudi i do rodinnych vztahu... Treti dil opet nabral grady, ktere druhy dil postradal.

16.10.2019 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Kniha patří mezi moje oblíbené.
Hltala jsem stránku po stránce a nedokázala knihu odložit. I po jejím odložení jsem na ní neustále myslela a nemohla se dočkat, až budu zase pokračovat ve čtení.
Ač se kniha na první pohled může jevit jenom jako další nemastná neslaná slaďárna, opak je pravdou.
Příběh jsem hltala tak, jako kdybych byla já sama jednou z postav.
Mrzí mě, že jsem na tuto knihu narazila v levných knihách za 69Kc. Kniha má daleko ale daleko větší cenu. Je to poklad mojí knihovny.

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Ackoli sci-fi neni uplne muj zanr ke cteni, kniha Nyxia mne na prvni pohled natolik zaujala, ze jsem si ji z toho knihkupectvi zkratka musela odnest. A opravdu nelituji!
Zajimave tema, trochu jako Hunger Games ve vesmiru... Dej ma rychly spad a je plny neocekavanych zvratu. Po prectemi prvniho dilu jsem odpocitavala dny do vydani Nyxia Nespoutana!

16.10.2019 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Slabsi nez prvni dil...Ale naprosto miluji celou knizni serii!!

16.10.2019 4 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Více mne bavil první díl, ale i tak jsem tuto knihu přečetla jedním dechem. ❤

Nocte Nocte Courtney Cole

Před hodinou jsem knihu dočetla a teda....nemám slov. Takhle skvěle napsanou knížku jsem dlouho nečetla.
Ač začátek byl vcelku nudný, doporučuji zatnout zuby a číst dál. Slibuju, že tahle kniha vás dostane! Závěr naprosto nečekaný a překvapující. Nocte se stala jednou z mých nejoblíbenějších kniz. MOC DOPORUČUJI SI JI PŘEČÍST!

Láska podle návodu Láska podle návodu Melissa Pimentel

Za me prijemna oddechovka.

16.10.2019 3 z 5

Šprndy a košťata Šprndy a košťata Sarah Mlynowski

Knížka,která mi připomíná dětství. Četla jsem ji poprvé, když mi bylo 13let a úplně se do ní zamilovala. Stejně tak jako do jejich dalších třech dílů.
I teď, ve dvaceti letech, si jí ráda přečtu znova.

02.03.2019 4 z 5

Rozepnutá Rozepnutá Nicki Reed

Kniha není špatná, ale znám lepší.

02.03.2019 2 z 5