Charming Charming komentáře u knih

Přečteno jedním dechem. Bál jsem se, že to bude slátanina, ale byl jsem velmi mile překvapen. Knížka se mi velmi líbila :)

18.03.2017 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Při čtení jsem byl spokojený jako u ostatních knih autora. :)

18.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha jako první díl, přečetl jsem tento díl již několikrát :)

18.03.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhé pokračování je více akčnější. Skupinu našich podivných záchrana slečny Peregrínové zavede do Londýna, kde potkávají další podivné děti a Jacob objevuje svoji novou schopnost. Těším se, až si přečtu další pokračování.

08.04.2024 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Příběh krásně navazoval na první dil. Opět to skončilo napínavé a těším se na další dil, abych zjistil, co se to Jace dozvěděl.

02.10.2023 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Za mě asi nejslabší dil. Jsem rad, že vím jak to dopadlo, ale první dil byl prostě nejlepší.

23.07.2023 3 z 5

Poslední Mona Lisa Poslední Mona Lisa Jonathan Santlofer

Kniha je velmi dobře a poutavě napsána. I když jsem občas předvídal, co se asi stane, tak stejně musím dat plný počet hvězdiček.

31.12.2022 5 z 5

Ve jménu Říše Ve jménu Říše Kat Niemiec (p)

Příběh se mi libil a libil se mi i styl psaní. Velmi mě bavil Bubi a potěšilo mě, ze se příběh odehrával ve Francii.

25.12.2022 4 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Abych řekl pravdu, mně se knížka líbila. Je to první knížka, kde jsem byl rád, že jsem nejdříve viděl film a potom jsem si přečetl knížku, takže jsem si vše představoval podle filmu a hledal jsem rodily. V knížce se mi daleko víc líbilo, jakým způsobem Andy ukončila pracovní poměr v Runway.

14.12.2022 4 z 5

Dárce Dárce Christiaan Barnard

Při čtení prvních 100 stran jsem myslel, že knihu nedočtu, ale poté se příběh rozjel a začal být velice zajímavý. Některé části mi přišly dost naivní, ale celkově bych knihu hodnotil jako velmi podařenou a díky odborným znalostem autora i velice zajímavou.

14.02.2022 4 z 5

Slepota Slepota Robin Cook

Neměl jsem žádná očekávání a kniha mě velice mile překvapila :) těším se na další díl.

03.11.2021 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Viděl jsem film, který se mi líbil a proto jsem se rozhodl přečíst i knížku. Knížka se čte velmi dobře a byl jsem velice nadšený. :)

18.03.2017 4 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Mám rád film, toto je první knížka, kterou jsem s Bridget četl. Nějak mě neuchvátila, ale je to tím, že to je čtení spíše pro dámy. :)

18.03.2017 3 z 5