cerna7151 cerna7151 komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Hodnocení pro mě není úplně lehké. Kniha se dobře četla, děj hezky plynul a přesto to vlastně bylo na jedno brdo. Nic moc se pořádně nedělo, hlavní hrdina se 15 let plácal pořád dokola v tom samém, žádný vývoj....Určitě nebyla kniha špatná, ale už jsem od spisovatel četla lepší.

22.08.2023 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Hezky, čtivě napsáno, bavily mě krátké kapitoly. Děj pěkný, první láska, velké přátelství, zajímavé, i když smutné rozuzlení. Možná mi trochu nesedělo, že se postavy na svůj věk chovají příliš dospěle. Každopádně druhý díl si přečtu moc ráda.

07.08.2023 4 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Milé, oddychové čtení.

13.07.2023 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Jsem z knihy na rozpacích. Téma Bohyní velmi zajímavé, část příběhu čtivá, druhá půlka, kde jsou popisy spisů z archivu apod. - to bylo trápení. Jak literatura faktu. Když to shrnu - téma super, zpracování už pro mě nic moc.

19.06.2023 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Kdyby kniha měla tak o 100 stran méně, bylo by to lepší....Takhle se děj, který byl víceméně stejný, táhl a ke konci už to bylo tak přeslazené...

31.05.2023 2 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Mám ráda tyhle "útěky" od Julie. Je to moc milé, oddychové čtení :-)

18.05.2023 4 z 5

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Asi mi tato kniha nezůstane v paměti a po pár přečtených knihách si ani nevzpomenu, o čem tato byla, přesto jsem se u ní nasmála...Některé části byly zbytečně zdlouhavé a kazily celkový dojem. Jako oddychovka to nebylo úplně špatné, přesto jsem ráda, že ji mám za sebou.

03.05.2023 3 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Nebyla to žádná velká literatura, přesto se příjemně četla a určitě zaslouží alespoň 3,5 hvězdy. Hodnocení mi zkazil spíše konec knihy, kdy už mě Símka vyloženě štvala. Je to smutný příběh o nelásce a snaze se zavděčit, ve kterém se ale najde i kus naděje. Každopádně každý svého štěstí strůjcem.

26.04.2023 3 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Chtěla jsem romantickou oddechovku s trochou sexu a šťastným koncem a přesně to jsem dostala :-)

24.04.2023 4 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Knihu hodnotím velice kladně, nebyla top, ale určitě pro mě patří k těm lepším. Příběhy čtivé, zápletky hezky promyšlené a dotažené do konce.

06.04.2023 4 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Po knize jsem sáhla na základě výzvy...Těžko se mi hodnotí...Je to smutné čtení a záleží na každém z nás, co si z něj vezme.

03.04.2023

Vítězové Vítězové Fredrik Backman

Tohle je prostě úžasný příběh! Už když jsem knihu začínala číst, věděla jsem, že to bude bomba, husí kůže hned od počátku. Jsou to emoce, smích, zlost, lítost, slzy, radost. Celá trilogie je skvělá, příběh, který si ponesu dlouho v sobě a věřím, že se k ní jednou vrátím. Tohle nechcete dočíst....A doufám, že se do Medvědína zase vrátíme.

29.03.2023 5 z 5

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

Určitě jsou v sérii lepší díly než tenhle. Přesto knihu hodnotím pozitivně.

20.03.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Tohle byla jízda...až mám chuť si knihu přečíst znova.

08.03.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Velmi hezké čtení. Začátek byl sice slabší, ale pak se kniha příjemně rozjela a nutila k zamyšlení.

22.02.2023 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Přibližně do poloviny byla kniha dějově taková nijaká, až jsem si říkala, nenadchne-neurazí, ale že ji dočtu, abych se dozvěděla, jak to bylo. Od půlky to dostalo správný šmrnc a kniha se četla v podstatě sama.

17.02.2023 4 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Oddechovka, od které jsem očekávala sladký šťastný konec :) a proto jsem to četla.

07.02.2023 3 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Jako vždy úžasné čtení s překvapivým koncem. Perfektně promyšlené.

03.02.2023 5 z 5

S devatenáctkou do Bernu S devatenáctkou do Bernu Lubomír Man

Takové milé čtení pro mládež o začínajícím hokejistovi, který prokázal vůli plnit si sny.

16.01.2023 4 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Velmi mile čtení, naplněné nadějí a kouzlem Vánoc. Někdy bych si ji moc ráda přečetla znova.

19.11.2022 5 z 5