bookmania bookmania komentáře u knih

Oheň Oheň Mats Strandberg

První díl byl super... ale tenhle? Do půlky knížky se tam skoro nic neděje.. Chápu, že holky řeší svoje problémy, ale i tak mi přijde, že děj je velmi natahovaný a to zbytečně... Třetí díl mám doma, ale číst ho nebudu, protože má 800 stran a bude to určitě ještě více natahované. Bohužel, tato kniha je por mě zklamání..

30.07.2016 2 z 5

Kruh Kruh Mats Strandberg

Já nikdy nečetla fantasy nebo knihy o čarodějnicích.. Ale tohle byla vážně jízda! Celý příběh byl tajemný a místy i strašidelný. Kniha měla skvělou atmosféru. Tím, že tam byli popsané i normální problémy holek, tak mě to velmi bavilo.

22.07.2016 4 z 5

Ledové hlubiny Ledové hlubiny Kerstin Signe Danielsson

Proč je to tak dlouhé? Polovina knihy tam byla zbytečně. Detailně popsané byly všechny činnosti postav, které tam byly zbytečně. Knihu jsem přečetla do půlky a potom jsem nemohla dál. Nebavilo mě to a kniha mi přišla nezajímavá. Čekala jsem mrazivou detektivku,ale moc se to nepovedlo. Škoda!!!!

17.07.2016 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tohle byla moje prvotina od Moyesové a musím říct, že to bylo super. Celá atmosféra je taková smutná a když jsem ji četla měla jsem pocit beznaděje. Jennifer měla hroznou smůlu. Najdete pravou lásku, ale všude jsou překážky, které vám brání spolu být. Moc povedená kniha!!!

17.07.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Podle mě skvělé ukončení celé série. Kniha byla jízda, úplně stejně jako dva předchozí díly.

17.07.2016 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Ze začátku to vypadalo jako obyčejný románek sedmnáctileté dívky. Ale časem se z toho vyklubalo něco neuvěřitelného. Musím se přiznat, že jsem i trošku plakala... Dílo plné emocí, lásky a výběrem mezi vlastní matkou a klukem. ❤

28.05.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Téhle knize není, co vytknout. Líbil se mi styl psaní autora, mělo to napínavé prvky, bylo to čtivé a hlavně se mi líbilo téma. Dlouho jsem nečetla, tak dobrou knížku a nečekala jsem, že dopadne tak, jak dopadla. Perfektní!!!!

26.05.2016 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Kevin O'Brien

Ano!!!!!!!!!!!!!!! Děkuji O'Briene! Tato kniha je úžasná, plná zvratů a emocí. Musím se přiznat, že po celou dobu čtení jsem měla strach. Neustále jsem se koukala, kdo se vedle mě pohybuje, nechtěla jsem nasednout ani k mamce do auta a panika mě pronásledovala na každém kroku. Hrůzou jsem nemohla usnout. Opravdu doporučuji, pokud se chcete bát.

20.05.2016 5 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Obálka je absolutně dokonalá, ale to co je uvnitř knihy už tak dokonalé není. Na oddech je to skvělá kniha. Ale žádnou hlubokou pointu v této knize nevidím. Ovšem nelituji, že jsem si ji přečetla. Líbila se mi,ale očekávala jsem víc.

16.05.2016 3 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Od této knihy jsem neměla žádné očekávání. Myslela jsem, že to bude obyčejná kniha o lásce. Ale tato kniha mě naprosto příjemně překvapila!!! Neustále se něco kazilo a s každým otočením stránky mi byla Brett sympatičtější! Z rozmazlené princezny se tak rázem stala skromná žena. Báječná kniha plná zvratů. Nevěděla jsem, jestli mám plakat nebo se usmívat.

04.05.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Po dočtení knihy jsem asi půl hodiny koukala do zdi a brečela. V hlavě jsem měla tolik myšlenek. Znovu a znovu jsem si v duchu četla ty nejsmutnější pasáže. Díky stylu psaní autorky jsem měla pocit, že prožívám všechno, co popisovala Minka i Josef. V běžném životě jsem nemohla fungovat. Mnohokrát se mi při čtení stalo, že jsem skoro přestala dýchat a knihu jsem musela na chvíli zavřít, abych si uvědomila, co se stalo. Tato kniha ve mě budí touhu přečíst si více knih od této autorky.

01.05.2016 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Z této knihy jsem opravdu zmatená. Anotace mě velmi upoutala. Čekala jsem myšlenky a pocity pedofila, ale spíš mi přišlo, že se obhajoval. Jako by bylo normální mít vztah s dvanáctkou. Ale nejvíc mi vadili ty strany, kde se nic nedělo. Přečetla jsem dvacet stran a nevěděla jsem o čem jsem četla, což se mi často nestává. Měla jsem velký problém se do knihy začíst a celkově jsem se do četby nutila.

29.04.2016 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Čekala jsem další sladkou knížku o věčné lásce. Ale spletla jsem se. Tato kniha má v sobě tolik bolestí. Bála jsem se. Bolelo mě to číst. Ale když jsem to dočetla, byla jsem spokojená. Colleen? Dobrá práce.

14.03.2016 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Hledáte nějakou příjemnou knihu plnou lásky? Tak nečtěte tuto knihu. Celou první polovinu knihy jsem plakala jako malé dítě. Druhou polovinu knihy jsem se bála nadechnout. Nevěděla jsem že vášeň a touha jdou tak skvěle popsat slovy. Nell je velmi sympatická dívka a do Coltona jsem se zamilovala už na pohřbu jeho bratra. Skvělá kniha!!!!

13.03.2016 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

U tohoto příběhu nešlo neplakat. Kniha mě vtáhla do děje a rozhodně jsem nečekala, že Theodor své trápení ukončí. Pořád jsem čekala, že se někde objeví a řekne, že si dělal legraci. Ale bohužel ne. Dokonalá kniha plná emocí a překvapení.

13.03.2016 5 z 5