Poslední výkřik

Poslední výkřik https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136347/bmid_posledni-vykrik-iPl-136347.jpg 4 85 19

Dvanáct žen zmizelo, aniž by po nich zůstala jediná stopa nebo jakýkoli záchytný bod… místo jejich pobytu zůstává i po jedenácti letech záhadou. Amelia Faradayová je krásná a chytrá devatenáctiletá dívka, ale zároveň je to chodící neštěstí. Trpí výpadky paměti a také ještě něčím horším – pocitem, že je zapletena do série vražd. Nyní, když dochází k řadě nových vražd a Ameliiny výpadky paměti jsou stále častější, klade sama sobě otázku, zda právě ona není tím chladnokrevným vrahem – nebo je snad ve vražedné hře, která nyní začíná, pouhým pěšcem?... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Baronet

One Last Scream , 2008

Lucka385
Lucka385
06.03.2020 5 z 5

Povedená a napínavá kniha. Velice dobrý námět a rozhodně nenudila.

zoubek69
zoubek69
25.12.2018 3 z 5

Velmi dobrá detektivka,opravdu jsem rád, že jsem s k ní dostal.děkuji.

allyce
allyce
07.06.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila zejména proto, že autor dokáže čtenáře udržovat ve strachu i ve chvílích, kdy víme, jak to s Amélií vlastně je.

bookmania
bookmania
20.05.2016 5 z 5

Ano!!!!!!!!!!!!!!! Děkuji O'Briene! Tato kniha je úžasná, plná zvratů a emocí. Musím se přiznat, že po celou dobu čtení jsem měla strach. Neustále jsem se koukala, kdo se vedle mě pohybuje, nechtěla jsem nasednout ani k mamce do auta a panika mě pronásledovala na každém kroku. Hrůzou jsem nemohla usnout. Opravdu doporučuji, pokud se chcete bát.

alexis818
alexis818
23.12.2015 5 z 5

Vynikající,moc se mi to líbilo.Napínavé od začátku do konce.Jen doporučuji.

dzucka
dzucka
17.09.2015 4 z 5

Přečetla jsem za čtyři dny, takže super..líbilo se mi promítání minulosti do přítomnosti i samotné téma..spokojenost :-)

jaste
jaste
12.09.2015 4 z 5

Nebylo to špatné, ale něco mi tam trošku chybělo. Ke konci knihy mi přišlo, jako by byl autor placený od počtu stránek a ujetých kilometrů hlavních hrdinů. Jinak velmi pozitivně hodnotím, že autor drží čtenáře v napětí, i když od třetiny knížky tušíte, jak to vlastně bylo. 80 %

Liduka
Liduka
20.08.2015 5 z 5

výborná kniha. Sice už člověk ví, kdo za vším stojí už asi od poloviny knihy, ale stejně vás to nutí číst dál.

maličkán
maličkán
22.06.2015 5 z 5

Úžasná kniha, chytla mě a držela v napětí od začátku až do konce. |Už se těším na další knihu od tohoto autora, kterou mám již koupenou.

Alka3
Alka3
21.06.2015 5 z 5

Velmi zajímavá a čtivá knížka, která rozhodně nenudí. Sice tak nějak od půlky knihy má člověk jasno, kdo za vším stojí, ale přesto autor dokázal v příběhu udržet napětí a touhu číst dál. Všem doporučuji!

Vladísek
Vladísek
28.05.2015 5 z 5

Tak tahle knížka se opravdu povedla a rozhodně ji řadím k těm lepším. Děj má spád, nenudí. Výborný psychothriller. Doporučuji!

Luca287
Luca287
01.02.2015 4 z 5

Skvěle napsáno, kniha měla spád..dobře se četla..ano, od třetiny je jasné o co jde...ale i tak.. doporučuji.

Dousabel
Dousabel
17.01.2015 4 z 5

Jasný případ, kdy za málo peněz je hodně muziky :) Koupeno ve výprodeji asi za 50,-, ale je to opravdu dost slušný psychothriller. Skvěle se to čte, zápletka je zajímavá, i když už tak od padesáté stránky člověku docvakne, o co v tom příběhu půjde, ale až do posledních stránek se vše pomalu rozmotává a vysvětluje.

abcbobo
abcbobo
27.11.2014

Kniha je dobře napsaná, škoda jen, že už ve třetině knihy člověk tuší, o co vlastně jde a kdo je vrahem. Ale čte se dobře a jako oddychovka určitě splní svůj úkol.

Falda
Falda
02.11.2014 5 z 5

Knížka byla čtivá. Některé scény byly krásně do detailu popsané, což mě u takových knih vyhovuje. Proto knihu hodnotím velmi kladně ;)

Boudika
Boudika
25.04.2014 5 z 5

Velmi napínavá detektivka,někdy až moc drsná,ale pěkně se čte. Doporučuji a ráda si přečtu od autora další knihy!!!

Adria Orici
Adria Orici
13.02.2014 5 z 5

Perfektní příběh, plný zvratů. Autor umí popsat pocity, což k psychothrilleru patří . Rozhodně doporučím . Četl jsem pomaleji a vychutnával . Jestli to někomu připadá zdlouhavé, mě rozhodně ne . Každý čtenář má svoje .......

Gabetka
Gabetka
19.08.2013 3 z 5

Začátek mi přišel trochu zmatený, nedokázala jsem se orientovat v postavách a čase, ale postupně se vše začalo rozmotávat a začínala jsem tušit, co se z toho vyvrbí. Napínavé, originální, místy až strašidelné a s rozumným rozuzlením. Doporučuji číst, když nejste sami doma :-)

bookcase
bookcase
08.04.2013 4 z 5

Dost dobrý psychothriller, četl se jedním dechem, i když ke konci mi ten dech už trochu docházel :-). Bylo to trochu zdlouhavé. Ale zápletka dobrá.

Kevin O'Brien
americká, 1955