BlankaHill BlankaHill komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

29.6. uplynulo 120 let od narození autora a já jsem si řekla, že musím konečně dohnat trestuhodný rest a přečíst si ho. No a co myslíte.... jasně, že jsem okouzlená jako většina z Vás (◍•ᴗ•◍)❤ Má averze z dětství, kdy jsem dílo nepochopila je pryč a já se vznáším na obláčku dojetí a jsem "ochočená" ( ◜‿◝ )♡

03.07.2020 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Mé mučení konečně skončilo. KOLOVRAT - tak se měla jmenovat tato kniha- pořád to samé dokola - vse OK, hádka, usmíření, vše OK, hádka, usmíření... Jestli kniha měla za úkol někoho naštvat, tak se jí to podařilo. Každopádně vyvolala emoce, což jí přikládám na vrub. Dočetla jsem ze zvědavosti, proč je Hardin takový vůl a čekala jsem teda větší trabl...potom by mi to dávalo trošku víc smysl...další díly rozhodně NE (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

09.06.2020 1 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tyhle příběhy asi neomrzí. Ano, je to podobné jako většina knih šéf x podřízena, ale mě se prostě líbí - to napětí, nevraživost, "nesnášenlivost",... Dost jsem se i bavila vzniklými situacemi, dialogy,... (✯ᴗ✯)

24.05.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Chvilku mi trvalo se začíst. Příběh se mi začal líbit vlastně až tehdy, kdy přišly maily, potom už jsem si ho užívala a byl moc fajn ◉‿◉

22.05.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Chci "Číst znovu" - krásné dílo. Líbilo se mi podobně jako první díl. Isaac je úplný miláček, Sawyer komplikovaná na začátku, sebepoznaná na konci a já pohlcená na začátku, pohlcená na konci. ƪ(˘⌣˘)ʃ Těším se na další díly:-) Přála bych si příběh profesora Nolana, toho mám v oblibě už teď, i když tady nebyl skoro vůbec :-!

19.05.2020 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Četla jsem na doporučení a nezklamala. Příběh mě pohltil hned na začátku a nepustil, je plný nečekaných zvratů, ale také krutosti 12.stoleti. Celkově se mi moc líbilo a těším se na další díly. ⁽⁽ଘ( ˊᵕˋ )ଓ⁾⁾

***Pozor možný SPOILER***

Jediné co mě trošku zklamalo byl konec. Na můj vkus až moc pohádkový na takový příběh, který je protkán mučením, znásilňováním, vraždami,... Vzhledem k tomu, že je to původně tetralogie, jsem čekala, že konec bude více otevřený a navnadí na další díly. Umím si představit, že i touto knihou to končí - samozřejmě Randolf až se vrátí ještě udělá určitě peklo.

16.05.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Čtu jako první ze série, někde jsem zahlédla super hodnocení, pak mrkla sem a vidím 90%, tak říkám fajn jdem na to. Čeká mě ovšem velké zklamání ಠ﹏ಠ Příšernou obálkou počínaje a nemastným neslaným příběhem konče. Mezitím postavy, které mě absolutně nezaujaly. Knížka mě trošku začala bavit cca v půlce, ale pak přišla opět klesající tendence ¯\_ಠ_ಠ_/¯

03.05.2020 1 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tohle byla pecka! Charlotte jsem si opravdu zamilovala. Její spontánní chování, důvtip, veselost... Konverzace mezi Reedem a Charlotte jsem si neskutečně užívala a musela jsem se nejednou smát. Knížka se dotkla i závažnějších témat a to jí i trošku odlišovalo od ostatních tohoto žánru. Opravdu stojí za přečtení (。•̀ᴗ-)✧

Úryvek, který se mi líbil:
„Moje babička vždycky říkala, že dáma ukazuje andělský úsměv a ďábelské myšlenky si nechává pro sebe.“

26.04.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Pěkná oddechovka. Trošku mě rušily Chaseovi vzpomínky, ale asi tam musely být...nebo ne a shrnout to až na to přijde řada a víc se věnovat jim dvěma? Asi by to už nebylo tak zajímavé pro někoho komu jako rušivý element nepřišly... Celkově se mi líbilo, více druhá polovina, ale nebyla jsem úplně zažraná ¯\_ʘ‿ʘ_/¯

26.04.2020 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

V tomto díle je ještě více ukázána zkaženost zazobanců a prohnilost elitní školy. Děj opět velmi čtivý a to i díky střídání pohledu Reeda a Elly a ten konec w(°o°)w Člověk se pomalu hned, ne HNED, musí pustit do dalšího dílu - ta zvědavost je obrovská \(◎o◎)/

20.04.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

To bylo naprosto strhující. ᕙ(@°▽°@)ᕗ Nemohla jsem se odtrhnout. To napětí mezi Ellou a Reedem mě moc bavilo. Líbila se mi postava Eastona, má pěkný vývin. Hned se musím vrhnout na druhý díl, to jinak nejde (。•̀ᴗ-)✧

Úryvek, který se mi moc líbil:
„ My tu bydlíme,“ opraví mě. „Tohle je odteď i tvůj domov, Ello.“
Tohle nikdy nebude můj domov. Nepatřím do takového luxusu, patřím do špíny. To vím moc dobře. A cítím se tam dobře, protože špína nikdy nelže.
Není zabalená v hezkém balíčku s mašlí. Je taková, jaká je.

19.04.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Za mě musím říct -ne! Po šíleném začátku jsem myslela, že ji odložím, ale byla jsem zvědavá, jak se poperou se spolubydlením. Ano, některé pasáže se mi i líbily, ale převládaly ty, u kterých jsem se nudila a musela se do čtení nutit. 乁( . ര ʖ̯ ര . )ㄏ

08.04.2020 2 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

To bylo tak nádherné! ( ◜‿◝ )♡ Styl psaní opravdu bravurní - nemohla jsem se odtrhnout... Obě hlavní postavy mě vysloveně bavily. O vtipné, sarkastické dialogy nebyla nouze, krásně popsané prostředí knihovny, děj byl svižný, i když se jednalo o popisování dne za dnem. A navíc ta přenádherná obálka (*˘︶˘*).。*♡

07.04.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Krásné zakončení celého příběhu, od kterého jsem se nemohla celou dobu odtrhnout. Knížka vzbudila tolik emocí - zoufalství, smutek, radost, lásku,... Brilantně napsané (*˘︶˘*).。*♡ tak promyšlené w(°o°)w GENIÁLNÍ (◍•ᴗ•◍)❤

28.03.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Nemohu se vyhnout srovnání s prvním dílem série. Příběh Allie a Kadena mě bavil o něco více, ale zklamaná rozhodně nejsem. V této knize mi trošku nesedla Dawn, dej byl celkem táhlý a romantická linie nebyla dle mého tak dobrá jako u prvního dílu. To, co se mi zde moc líbilo, bylo vše kolem. Tím myslím Dawnino psaní, prohlubující se vztah se Sawyer, vrácení se k Allie a Kadenovi a hodiny ve škole - zvláště potom samozřejmě hodiny profesora Nolana ❤️ takže asi chápete, jak moc se těším na čtvrtý díl. Překvapivý byl příběh Spencera, který jsem rozhodně nečekala. Celkově další super romantická oddechová kniha, která se čte sama ( ◜‿◝ )♡

23.03.2020 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Že se mi to bude líbit jsem poznala po přečtení pár stránek a nemýlila jsem se. Když byly vysloveny pravidla spolubydlení, tak už jsem se nemohla dočkat všech situací, které určitě nastanou a nastaly. Napsáno velice čtivě a hlavně se člověk i zasměje. Moc pěkné (◍•ᴗ•◍)✧*。

11.03.2020 5 z 5

Hltám opět každé slovo. Jsem ráda za detaily, které nejsou ve filmu. Naprostá paráda se strhujícím závěrem
( ͡ᵔ ﹏ ͡ᵔ )/ (-_-メ)

06.03.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Opět vynikající. Pořád mě úžasně překvapuje dalšími a dalšími věcmi ze světa kouzel. Opravdu propracovaný svět. Já to prostě žeru... ( ◜‿◝ )♡
Edit: Ten samý den, co jsem dočetla knížku jsem se podívala na film... OMG - díky bohu, že jsem nedostala ťafku od manžela, jak jsem do toho kecala (◔‿◔) "Takhle to ale vůbec nebylo. Tohle úplně vypustili. Díky bohu, že jsem si to přečetla!" Opravdu už značný rozdíl...

23.02.2020 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Moje fanouškovské srdce plesá blahem
( ˘ ³˘)♥ tolik věcí, co se ve filmu neobjevily. Vysvětlení situací, událostí,... No myslím, že se ze mě stává zarputilý fanda. Už si začínám hledat věci do budoucí sbírky ᕙ( • ‿ • )ᕗ
No řekněte, je možné být opravdový fanoušek a nemít nějakou tu rekvizitku
¯\(◉‿◉)/¯

06.02.2020 5 z 5

( ˘ ³˘)♥ Opět krásné počtení. Prostě TOP (◍•ᴗ•◍)✧*。

25.01.2020 5 z 5