bartosovic00 bartosovic00 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Podle mě má kniha buď přehnaně dobré nebo přehnaně špatné hodnocení. Kdyby nebyla takto známá, tak lidí tolik neuvažují nad tím, co čtou, ale prostě si to čtení užívají nebo knihu odloží s tím, že to neni nic pro ně. Mně se kniha tedy docela líbí, nemuselo by tam být tolik o té vnitřní bohyni, ale jinak jsem s knihou spokojená

23.04.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha se mi moc libila. Zajimava zapletka a napinavy dej. Zezacatku jsem ani nevedela na ci strane jsem. Doporucuji precist.

27.06.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jedna z nejkrásnějších knížek, co jsem kdy četla. Najdete v ní všechno. Patří k mým nejoblíbenějším knížkám a rozhodně se plánuju k ní vrátit.
Také se nemůžu dočkat na filmové zpracování, které má být v ČR tuším koncem července :)

24.04.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Měla zajímavý příběh a líbilo se mi, jak jednu kapitolu vyprávěla Tate v přítomnosti a druhou Miles v minulosti. Rozhodně doporučuju

10.06.2016 4 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Má nejoblíbenější kniha!! Nemohla jsem ji dát z ruky ani když jsem ji četla potřetí. Rozhodně doporučuji přečíst, vhodné pro kteroukoli generaci. 5*!!!

Easy? Easy? Tammara Webber

Kniha se mi moc libila. Je velmi ctiva, ale spise pro nizsi vekove Kategorie. Na trhu je takovychto knih mnoho, ale ja je mam Rada a proto si rozhodne nestezuji. Urcite splnila me ocekavani :)

27.06.2016 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha byla velice zajímavě napsaná, ale asi to prostě není můj styl. Po asi devadesáti stránkách jsem knihu odložila s tím, že si ji možná dočtu někdy později.

29.04.2016

Polibek Polibek Anna Todd

Dopředu musím říct, že jestli vám není pod 25 let tak knihu nemá cenu číst. Ale protože tohle není můj případ, tak dávám 5*. Kniha mě velice bavila. Měla jsem nji přečtenou během dvou dnů.
Jedna z mých nejoblíbenějších knih, už se moc těším až si přečtu 2, i když jsem slyšela, že není tak dobrá jako 1.
V knize jsem v některých chvílích brečela, jindy jsem se smála a jindy jsem měla dokonce i na Hardina vztek. Vážně zanechala dojem

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Naprosto dokonalá kniha! Četla jsem ji na dovolené a za 3 dny byla přečtena. Prvních asi 30 strámek mě moc nebavilo, protože tam bylo použito hodně odborných názvů. Ale zbytek knihy, to bylo něco! Příběh velice nápaditý a konec nepředvídatelný!
Velmi mne mrzí, že S. Larsson zemřel předtím než stihl vydat celou sérii deseti knih. Snad se je někdo další pokusí dopsat. Teď se jen těším na to až si přečtu Dívku v pavoučí síti. Uvidíme jestli to bude nějaká obrovská změna oproti Larssonovi

10.03.2016 5 z 5

Úžasná kniha, moc se mi líbila, stejně jako stařík a možná i víc!! Skvělý děj, chvílemi je kniha i vtipná a Hogler 1 a 2 jsou skvělí!!

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Skvělá triologie, kterou jsem získala díku bazaru, tady na databázi :)
Dobře se čte, všechny 3 díly jsem měla přečtené za 4 dny. Doporučuji, 5*

23.07.2016 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Úžasné pokračování

09.07.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila. Je to taková oddechovka spíš pro mladší čtenářky.

Alice:To jak se Nick k Alici choval po nehodě mě překvapilo. A ještě více mě překvapilo jak když se Alici no konci knihy vrátila paměť tak začala odsuzovat mladší Alici. Jako kdyby tím trochu znehodnocovala celou knihu, kterou vyprávěla mladší Alice. Ale konec se mi překvapivě velice líbil

Elisabeth: Elisabethiny dopisy Jeremymu byly zajímavé. Chvilkami mi jí bylo i líto, ale jsem ráda, že to s ní ke konci hezky dopadlo

Vznešené úvady jedné prababičky: Velice vtipný blog a komentáře uživatelů taky k nezaplacení!

Za mě 4*

15.03.2016 4 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Knihu mi půjčila teta a já si myslila bůh ví jaká to bude nuda. Omyl! Nádherná kniha u které jsem se chvíli bavila, chvíli byla napnutá a chvíli se mi chtělo brečet. Konec mě naprosto dostal. Rozhodně si od autora budu chtít přečíst i další knihy!

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Moc sem od knihy nečekala, ale strašně mě překvapila!! Naprosto úžasná. Komu se líbí knihy od Anny Todd, tak se mu bude určitě líbit i tato kniha. Za mě 5*

Ty Ty Caroline Kepnes

Je to uplně jiný druh knihy než znám. Nejen je napsán v jiné formě než obvykle čtu, ale i žánr. Ze začátku jsem si nemohla zvyknout, ale pak mne kniha vtáhla. Každý si v ní najde něco. Jak tady všichni píšou, že hlavní hrdina byl vyšinutý, tak já si to úplně nemyslím. Spíš žil v jiné realitě
Určitě doporučuji přečíst..

08.03.2016 3 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Příjemná oddychovka, velmi dobře se četla, ale mně osobně se moc nelíbil konec. Normálně mi otevřené konce nevadí, ale tento se mi zdál až moc zvláštní

08.03.2016 3 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Jedna z nejkrásnějších knížek co jsem kdy četla

30.09.2016 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Knizku jsem si chtela precist jen jako oddychovku a rozhodne splnila me ocekavani- Lehke cteni s predem jasnym koncem. Ale zapletky me take bavily a knizku jsem precetla velmi rychle

27.06.2016 5 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Nechci se moc opakovat, ale vážně to byl velce krásný a silný příběh...

10.06.2016 4 z 5