bartosovic00 bartosovic00 komentáře u knih

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Jedna z nejkrásnějších knížek co jsem kdy četla

30.09.2016 5 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Skvělá triologie, kterou jsem získala díku bazaru, tady na databázi :)
Dobře se čte, všechny 3 díly jsem měla přečtené za 4 dny. Doporučuji, 5*

23.07.2016 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Úžasné pokračování

09.07.2016 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Knizku jsem si chtela precist jen jako oddychovku a rozhodne splnila me ocekavani- Lehke cteni s predem jasnym koncem. Ale zapletky me take bavily a knizku jsem precetla velmi rychle

27.06.2016 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Kniha se mi moc libila. Je velmi ctiva, ale spise pro nizsi vekove Kategorie. Na trhu je takovychto knih mnoho, ale ja je mam Rada a proto si rozhodne nestezuji. Urcite splnila me ocekavani :)

27.06.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha se mi moc libila. Zajimava zapletka a napinavy dej. Zezacatku jsem ani nevedela na ci strane jsem. Doporucuji precist.

27.06.2016 4 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Nechci se moc opakovat, ale vážně to byl velce krásný a silný příběh...

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Toto je nejoblíbenější knížka mojí nejlepší kamarádky. Pořád mě do ní nutila, ale já měla pořád co číst - a popravdě se mi nechtělo do ničeho fantasy, kde se dá cestovat v čase nebo se dát teleportovat. Nakonec jsem si knížku ale přečetla a byla jsem velice překvapená, jak moc se mi líbila. Měla krásný příběh a i konec se mi moc líbil- Za mě 4* a rozhodně ji doporučuju

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Měla zajímavý příběh a líbilo se mi, jak jednu kapitolu vyprávěla Tate v přítomnosti a druhou Miles v minulosti. Rozhodně doporučuju

Já nejsem neviditelná Já nejsem neviditelná Marcus Sedgwick

Kniha se mi vážně moc líbila, i když byla o něčem trochu jiném, než jsem si podle anotace myslela. Obálka je velice povedená a formát knihy je menší, takže se všude vejde:)

17.05.2016 4 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Kniha byla velice zajímavě napsaná, ale asi to prostě není můj styl. Po asi devadesáti stránkách jsem knihu odložila s tím, že si ji možná dočtu někdy později.

29.04.2016

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jedna z nejkrásnějších knížek, co jsem kdy četla. Najdete v ní všechno. Patří k mým nejoblíbenějším knížkám a rozhodně se plánuju k ní vrátit.
Také se nemůžu dočkat na filmové zpracování, které má být v ČR tuším koncem července :)

24.04.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Podle mě má kniha buď přehnaně dobré nebo přehnaně špatné hodnocení. Kdyby nebyla takto známá, tak lidí tolik neuvažují nad tím, co čtou, ale prostě si to čtení užívají nebo knihu odloží s tím, že to neni nic pro ně. Mně se kniha tedy docela líbí, nemuselo by tam být tolik o té vnitřní bohyni, ale jinak jsem s knihou spokojená

23.04.2016 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila. Je to taková oddechovka spíš pro mladší čtenářky.

Alice:To jak se Nick k Alici choval po nehodě mě překvapilo. A ještě více mě překvapilo jak když se Alici no konci knihy vrátila paměť tak začala odsuzovat mladší Alici. Jako kdyby tím trochu znehodnocovala celou knihu, kterou vyprávěla mladší Alice. Ale konec se mi překvapivě velice líbil

Elisabeth: Elisabethiny dopisy Jeremymu byly zajímavé. Chvilkami mi jí bylo i líto, ale jsem ráda, že to s ní ke konci hezky dopadlo

Vznešené úvady jedné prababičky: Velice vtipný blog a komentáře uživatelů taky k nezaplacení!

15.03.2016 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Všechny 3 knihy mě velice bavily. Jednička byla ovšem dle mého názoru nejlepší.
V knize se nachází mnoho "citátů" (autorčiných vět, které jsem si ihned musela napsat) např.: ,,Ky tuhle hru umí. Umí hrát všechny hry, včetně té, kterou právě prohrál. Ví přesně, jak hrát, a proto pokaždé prohraje"

10.03.2016

Polibek Polibek Anna Todd

Dopředu musím říct, že jestli vám není pod 25 let tak knihu nemá cenu číst. Ale protože tohle není můj případ, tak dávám 5*. Kniha mě velice bavila. Měla jsem nji přečtenou během dvou dnů.
Jedna z mých nejoblíbenějších knih, už se moc těším až si přečtu 2, i když jsem slyšela, že není tak dobrá jako 1.
V knize jsem v některých chvílích brečela, jindy jsem se smála a jindy jsem měla dokonce i na Hardina vztek. Vážně zanechala dojem

Jedenáct Jedenáct Mark Watson

Kniha se mi líbila. Četla jsem ji dříve než "Pouto" a bavila mne. Poté co jsem dočetla poslední stránku jsem asi 10 minut zírala do zdi a věřte, že se mi to často nestává. Sice byly nějaké části knihy trochu nudné (moc jich nebylo), ale kniha rozhodně stojí za přečtení

10.03.2016 4 z 5

Pouto Pouto Mark Watson

Příběh je velice zajímavý! Už dlouho mne nějaká kniha nechytila jako tato. Sice mne zprvu trochu odrazovala obálka, ale knihu jsem dostala darem a řekla jsem si, že si ji tedy přečtu. A rozhodně toho nelituji. Děj skvělý, kniha se dobře četla a i ukončení mi opravdu sedlo.
Za mě 5*

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Naprosto dokonalá kniha! Četla jsem ji na dovolené a za 3 dny byla přečtena. Prvních asi 30 strámek mě moc nebavilo, protože tam bylo použito hodně odborných názvů. Ale zbytek knihy, to bylo něco! Příběh velice nápaditý a konec nepředvídatelný!
Velmi mne mrzí, že S. Larsson zemřel předtím než stihl vydat celou sérii deseti knih. Snad se je někdo další pokusí dopsat. Teď se jen těším na to až si přečtu Dívku v pavoučí síti. Uvidíme jestli to bude nějaká obrovská změna oproti Larssonovi

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Má nejoblíbenější kniha!! Nemohla jsem ji dát z ruky ani když jsem ji četla potřetí. Rozhodně doporučuji přečíst, vhodné pro kteroukoli generaci. 5*!!!