BaraO BaraO komentáře u knih

Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má pozitivní postoj Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má pozitivní postoj Jack Canfield

Velmi zajímavá působivá knížka,pojednávající o síle pozitivního myšlení a nadhledu nad věcí. Určitě stojí za přečtení

15.03.2014 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla

22.12.2013 5 z 5

Mapa času Mapa času Félix J. Palma

Úžasná kniha, psaná poutavým způsobem

20.09.2013 5 z 5

Dr. House: pravda a mýty o netradičních lékařských metodách v populárním seriálu Dr. House: pravda a mýty o netradičních lékařských metodách v populárním seriálu Andrew Holtz

Svělá knížka pro lidi, kteří se zajímají o medicínu, jsou zde nejrůznější nemoci, jejich léčba, ale i všeobecný přehled o chodu nemocnice a dnešním lékařství.

30.06.2013 4 z 5

Jak vidím svět Jak vidím svět Albert Einstein

Velmi zajímavá knih, která nabízí pohled do mysli jedné z největších osobností minulosti. Ukazuje jeho názory a postoje, zabývající se náboženstvím, pacifismem, židostvím a podobně. Poslední část- vědecké statě- je těžší na pochopení zvláště pro laiky a vyžaduje větší zamyšlení.

30.06.2013 4 z 5

Podivuhodný příběh Henryho Sugara a jiné povídky Podivuhodný příběh Henryho Sugara a jiné povídky Roald Dahl

Zajímavé čtivé povídky s originálním tématem.

11.05.2013 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Klasika, kterou by si měl každý aspoň jednou v životě přečíst

30.04.2013 4 z 5

Gottland Gottland Mariusz Szczygieł

Kvalitně napsaná kniha, která stojí za přečtení (hlavně pro ty, kteří postrádají komunistický režim v Česku).

30.04.2013 4 z 5

Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu Simon Winthrop

Zajímavá kniha, s které se může člověk i něco naučit, zároveň jsem ale čekala něco víc. :-(

24.04.2013 3 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Kniha se mi vcelku líbila. Je velmi čtivá a řadí se mezi ten typ knih, které vás chytí a nepustí, bohužel mě velmi zklamal její konec, který mi přišel absurní a naprosto nereálný. :-(

23.04.2013 4 z 5

Murphyho zákon Murphyho zákon Arthur Bloch

V této knize se nachází mnoho trefných postřehů.

16.04.2013 4 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Zajímavý příběh o vyjímečném muži. Úžasné grafické zpracování.

20.11.2012 5 z 5

Ohybač křížů Ohybač křížů Marek Epstein