Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu

Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88750/mentalista-rozlustete-tajemstvi-a-triky-z-popularniho-serialu-88750.jpg 4 68 15

Jistě znáte oblíbený seriál Mentalista s Patrikem Janem v hlavní roli, který oslňuje přesnými dedukcemi a analýzami. Kniha Simona Winthropa vás pomůže odhalit tajemství, jak to dělá, a poradí vám, jak se to také naučit

Literatura světová Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , XYZ (ČR)

How to be a mentalist , 2011

Peter74
10.04.2022 4 z 5

Napriek tomu, že každý má svoje zmysly, väčšina ľudí vie predvídať, čo sa stane. Táto kniha ma povzbudila, podala možnosti, ako rozvíjať svoje schopnosti a nadobúdať cenné informácie,
budovaním mysle.

Opatov
08.01.2022 4 z 5

Knížka pro ty, kterým se líbil seriál a pro ty, co se okrajově zajímají o psychologii a hypnózu. Nebude se asi líbit všem, ale skalní fanoušky určitě potěší.

Waldhans
19.08.2021 4 z 5

Seriál mentalista mě díky schopnostem Patricka Janea vždy v dobrém smyslu udivoval. O psychologii jsem se zajímal od ranného věku, Patrick Jane byl dlouhou dobu jedním z mých vzorů a tahle knížka dokáže napovědět, jak na to.

Ešína
25.07.2021 5 z 5

Kniha mi přišla zajímavá, právě protože jsem velký fanoušek seriálu. A i když pořád nevím jestli jsem přesvědčená zda tyto triky fungují, přišlo mi to poučné. Doporučuji jak pro čtenáře, kteří se věnují psychologii tak i pro ostatní, kteří jsou zvědaví jak to Patrick Jane děla.

drakamena
14.02.2021 2 z 5

Celkově zklamání. Jako hrubý náčrt toho, co znamená být mentalista, možná. Jako příručka k tomu, jak se stát mentalistou, tedy rozhodně ne. Na můj vkus byla až příliš velká část věnovaná meditaci a pak také hypnóze. Nějak si neumím představit, že bych se na základě této knihy učila hypnotizovat ostatní. Myslím, že by to skončilo tak akorát ránou do ciferníku.

georginaa
13.11.2020 3 z 5

Určitě této knize pomohla reklama na film s Patrikem Janem. Jak přimět mysl, aby přemýšlela jinak, něco vidět víc, než jen povrchně to co je vidět. Zahloubat se do podvědomí a rozšířit tím vnímavost dle chování a pohnutků. Určitě má tato pomoc něco do sebe.

bigbabe
03.09.2020 2 z 5

V polovině knihy jsem začala přeskakovat odstavce a pak i kapitoly. Již jsem toho přečetla spousty o sebevzdělávání, meditaci, zdraví atd. a toto nebylo moc čtivé a spojení se seriálem bylo podle mě účelové, aby se kniha lépe prodávala.

lucie0134
11.07.2019 5 z 5

Super knížka, doporučuji všema deseti. Zjistila jsem tolik věcí a informací. Musím přečíst ještě jednou. Jestli se zajímáte o lidi a psychologii tak honem na ni.
Ps: všichni jsme svým způsobem stejně naivní

Zikus
09.02.2018 3 z 5

Noo, šlo to. Ale pro někoho, kdo má trochu průpravu z psychologie, to nebude nic extra.

Půca4
08.06.2016 5 z 5

Seriál Mentalista je snad můj nejoblíbenější seriál vůbec! Když jsem tuhle knížku našla, byla jsem štěstím bez sebe. K mojí smůle ale nikde nebyla ke koupi, dokonce ani na internetových obchodech ve skladech. Zklamání bylo ohromné. Dokud jsem vůbec poprvé v životě nejela na Svět knihy 2016. Knížka jako by na mě sama mávala z police. Radost neskutečná. Díky ní jsem mnohé pochopila - jak co funguje, že to nejsou žádná kouzla, ale vše je logicky vysvětleno. Teď, když jsem poučená, se kouknu na celý seriál znovu a snad už pro mě hlavní postava Patricka Janea nebude tak záhadná.

tess.de.veles
14.09.2015

.....líbila se mi....mentalismus a hypnoza....:)

markiza69
18.11.2014

Knihu jsem si koupila na základě seriálu, a chtěla jsem pochopit jak je možné že si Patrick všimne takových věcí, které já nevidím.

Na mé otázky se dostalo odpovědi.

Kniha se mi líbila, ale logicky nějake kapitoli více a některé méně

Márinka
10.12.2013 5 z 5

Jako dlouholetá trenérka paměti jásám! Skvělá kniha, která dá čtenáři spoustu užitečných rad, jak zdokonalit svůj mozek, myšlení, paměť. A trénování s Patrickem - to nemá chybu :).

Darcy
28.07.2013 4 z 5

Zajímavá kniha nejen pro fanoušky seriálu.

BaraO
24.04.2013 3 z 5

Zajímavá kniha, s které se může člověk i něco naučit, zároveň jsem ale čekala něco víc. :-(

psychologie sugesce verbální (slovní) komunikace hypnóza neverbální (mimoslovní) komunikace mentalismus

Autorovy knížky

2011  81%Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu