Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu

Jistě znáte oblíbený seriál Mentalista s Patrikem Janem v hlavní roli, který oslňuje přesnými dedukcemi a analýzami. Kniha Simona Winthropa vás pomůže odhalit tajemství, jak to dělá, a poradí vám, jak se to také naučit

https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88750/mentalista-rozlustete-tajemstvi-a-triky-z-popularniho-serialu-88750.jpg 4.159
Literatura světová, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , XYZ (ČR)

How to be a mentalist, 2011

Kniha Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu

Opatov

Knížka pro ty, kterým se líbil seriál a pro ty, co se okrajově zajímají o psychologii a hypnózu. Nebude se asi líbit všem, ale skalní fanoušky určitě potěší.

Waldhans
19.08.2021

Seriál mentalista mě díky schopnostem Patricka Janea vždy v dobrém smyslu udivoval. O psychologii jsem se zajímal od ranného věku, Patrick Jane byl dlouhou dobu jedním z mých vzorů a tahle knížka dokáže napovědět, jak na to.

Ešína
25.07.2021

Kniha mi přišla zajímavá, právě protože jsem velký fanoušek seriálu. A i když pořád nevím jestli jsem přesvědčená zda tyto triky fungují, přišlo mi to poučné. Doporučuji jak pro čtenáře, kteří se věnují psychologii tak i pro ostatní, kteří jsou zvědaví jak to Patrick Jane děla.

drakamena
14.02.2021

Celkově zklamání. Jako hrubý náčrt toho, co znamená být mentalista, možná. Jako příručka k tomu, jak se stát mentalistou, tedy rozhodně ne. Na můj vkus byla až příliš velká část věnovaná meditaci a pak také hypnóze. Nějak si neumím představit, že bych se na základě této knihy učila hypnotizovat ostatní. Myslím, že by to skončilo tak akorát ránou do ciferníku.

georginaa
13.11.2020

Určitě této knize pomohla reklama na film s Patrikem Janem. Jak přimět mysl, aby přemýšlela jinak, něco vidět víc, než jen povrchně to co je vidět. Zahloubat se do podvědomí a rozšířit tím vnímavost dle chování a pohnutků. Určitě má tato pomoc něco do sebe.

bigbabe
03.09.2020

V polovině knihy jsem začala přeskakovat odstavce a pak i kapitoly. Již jsem toho přečetla spousty o sebevzdělávání, meditaci, zdraví atd. a toto nebylo moc čtivé a spojení se seriálem bylo podle mě účelové, aby se kniha lépe prodávala.

lucie0134
11.07.2019

Super knížka, doporučuji všema deseti. Zjistila jsem tolik věcí a informací. Musím přečíst ještě jednou. Jestli se zajímáte o lidi a psychologii tak honem na ni.
Ps: všichni jsme svým způsobem stejně naivní

Zikus
09.02.2018

Noo, šlo to. Ale pro někoho, kdo má trochu průpravu z psychologie, to nebude nic extra.