AyameAkamatsu AyameAkamatsu komentáře u knih

Ano vím, že tohle nebyl pravý Harry Potter, ale já jsem prostě nadšená, protože jsem se vrátila do světa čar a kouzel. Bože, jak mi chyběl tento svět. Pro mě je Harry Potter prostě srdeční záležitost a na tom se nic nezmění. Když bych to tak nějak shrnula, ano nebylo to nějaké zářné, ale také záleží na tom jak se nám to poskládá v hlavě. Pro mě je od teď pevně dané, že tohle se stalo a že tohle už nemůžeme nijak vyvratit.Je to sice perfektně napsána fanfikce, ale tahle fanfikce je pevně dána a vyvrátit ji nemůžeme. A víte co? Mě se to strašně líbilo. A aspoň trochu to ukojilo me choutky po světě čar. Byl to prostě skvělý pocit to číst a být zase zpátky. Ten pocit je prostě nezaměnitelný.

06.12.2016 4 z 5

Kletba rodu Bardulfů Kletba rodu Bardulfů Gareth P. Jones

Náhodou, podle mě je to úžasná kniha a všem ji doporučuji. Nevím co se na ní Scrat nelíbí, ale podle mě je tato kniha úžasná a rozhodně není blbost. Kniha byla velmi napínavá a ani děj nebyl nijak složitý.

Když se něco nelíbí nám, hned každému nemusíme říkat , aby to nedělal ( nečetl ). To co se nelíbí nám, jiný může považovat za dobré.

30.12.2013 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Možná se mi to dokonce líbilo více jak první díl. Líbilo se mi jak se Adam s Miou vyvinuli. A obzvlášť se mi začal líbit Adam

20.11.2016 5 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Dobrý den, kniha se mi moc líbila, ale rovněž bych chtěla zhlédnout i film, bohužel ho nemohu nikde najít. Nemohl byste mi někdo poradit? Byla bych Vám moc vděčná. Děkuji a přeji pěkný den.

20.03.2014

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Líbí se mi úplně všechny knížky ze série, kdybych měla ke každý něco napsat. Chvilku by to zabralo.

06.02.2014 5 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

V podstatě to byla dobrá kniha, ale že by se k ní ještě vrátila to ne. Měla jsem hodně malé vydání a i přelouskat deset stránek mi trvalo půl hodiny. Na mě to bylo až moc filozofické, autor se očividně chtěl vypsat a na každou stránku (mého malého vydání!!) dal asi deset myšlenek.
Jinak to byla opravdu dobrá kniha. První, kterou jsem za rok 2016 přečetla, ale znovu po ní asi nesáhnu.

09.01.2016 3 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Líbilo se mi to více jak film. Už teď mám vypůjčený další díl :)

09.01.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Naprosto geniální kniha, John je geniální spisovatel. O malinko víc se mi líbilo Hledání Aljašky...

06.06.2015 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Už jsem sem sice jednou komentář psala, ale chystám se sem napsat znovu. Tajemství Lynburnů. Kniha naprosto jedinečná, která mě zvedla ze židle. Křičela jsem u ní, smála se a i brečela. Není to sice nějaký velký besceler, ale mě nadchla. Těšila jsem se už na další díly a i s kamarádkou jsme deno denně prohledávali knihkupectví jestli už ji nevydali. Musím však říct (a tím vás asi některé zklamu), že když jsem se pídila po pokračování, tak jsem se rozhodla napsat i do Levných knih, kde knihu vydali. Dostalo se mi negativního ohlasu. Další dva díly (!), které už kniha má v originále. Vydat nehodlají. Abych to tedy upřesnila. Pro zatím nebudou vydávat vůbec.

Zklamalo mě to a to dost. Nevím co budu ted dělat. Ta knížka potřebuje pokračování, potřebuje oficiální konec a to místo co jsem si na ostatní díly v mozku udělala potřebuje zacelit.

18.07.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Naprosto megabombastický konec. I když bych ráda zaspoilerovala , tak to neudelám. Všechno krásně obejdu :D
Na třetí díl jsem se nehorázně těšila. Nemohla jsem se dočkat doby kdy ho konečně vezmu do rukou a když jsem ho konečně měla. Za dva dny byl ve mě a já vstřebávala to co jsem přečetla. Nakonec jsem začala jásat - vše skončila podle mích představ, i když mě trošičku mrzelo že Tucker a Karotka tam spolu neměli tolik romantických chvil jak v 1.
A nakonec. Musím nesmírně ráda prohlásit, že až budu mít slabé chvilky, tak vím, kam s jistotou šáhnu :D

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Poslední díl série ... no prostě úžasný. Zatím co druhý díl mě moc nenadchl. " Jednou provždy " bylo super. Na spoustu postav jsem změnila názor ( Retha a Jacka ) . Konec no prostě úžasný. Akorát ta Arianne .. na konci mi jí bylo líto. Musela odejít, ale pro ni to bylo nejlepší.

Sérii jsem si v knihkupectví vybrala úplně náhodně. Nevěděla jsem jestli mě série nadchne nebo ne , ale naštěstí mě nadchla ( díky má kouzelná ručko ) :D . Zajisté se série u mě zařadila vysoko a ještě víc poslední díl :)

29.12.2013 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Kniha byla velice zajímavá. První stránky mě moc nebavili, ale poté to nabralo spád a já se od knížky nemohla odtrhnout. Občas jsem se i zasmála ( a to pěkně od srdce ) . Knihu samozřejmě doporučuji :D

29.12.2013 5 z 5

Klíč Klíč Marianne Curley

Takže i já napíšu své vyjádření k této knize, i když už je to pár let co jsem ji čela (ale re-reading plánuji).
Kniha se mi moc líbila. Je to asi můj druhý nejoblíbenější díl ze série (první je hned první díl). Když jsem knihu dočetla. Měla jsem chuť jí tehdy hodit do kouta, roztrhat a rozstříhat a poté vyhodit z okna. Tak moc mě konec zdrtil. Vím, že to bylo podle věštby, ale já mu tak moc přála, aby byl konečně štastný. No tak nic no.
A jen menší informace pro ty, co jsou také velkými fanoušky knihy. Našla jsem oficiální vyjádření autorky, že se chystá čtvrtý díl (vyjádření je staré cca staré osm měsíců. Bližší info prý podá později). Informace je k dohledání na jejím profilu na goodreads, kdyby si to chtěl někdo potvrdit :)

30.11.2016 5 z 5

Hra lží: Nikdy v životě Hra lží: Nikdy v životě Sara Shepard

Rozhodně chci číst další díly :)

06.06.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu už jsem četla je to docela dávno, ale pořád si ji pamatuju.
Ano, je to pěkná kniha.
Ano, brečela jsem u ní.
A ano, je to jedinečná kniha.
Ale ne, není u mě na prvním místě u Johna Greena.

Knihu jsem četla a ráda jsem se k ní vracela, ale nebylo to takovéto, že když jsem knihu odkládala měla jsem pocit, že přicházím o další díl seriálu. To ne prostě ano zasáhla mě, ale ne nezasáhla mě tak hluboce.

16.07.2014 3 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Naprosto boží knížka, strašně se mi líbila :D Párkrát, jsem uronila několik slz ( no hlavně na konci )

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Kniha úžasná a docela rychle jsem ji měla předčtenou.

SPOILER
Když jsem četla jak se Karotka s Tuckerem rozchází. Přísahala jsem si že jestli do konce knížky neskončí spolu, tak už nebudu dál pokračovat ( samozřejmě bych to nesplnila. )
Úžasné a zrovna čtu Zasvěcenou, tak uvidíme jak se to vyvine :D

08.01.2014 5 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

První díl byl super. Nepředvídatelný ( teda pro mě) , ale druhý díl mě nenadchl. Takřka jsem se jím musela prokousat. Asi až ke konci jsem se do knížky zažrala a byla jsem ráda že mám doma všechny tři díly.

29.12.2013 3 z 5