Artep071 Artep071 komentáře u knih

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

No do psí zádele ........ :)) já se u celé knihy tak nachechtala jako dlouho né .... Výborné, čtivé, lehké ,nenáročné a fakt praštěně vtipné a samozřejmě milé a sexy a sladce pohádkové ..no klidně bych si dala ještě 100 stran ... a doufám , že se dočkáme příběhu o druhé dvojici jenž se nám v závěru tak pěkně naservírovala ...fuuuuu ... bylo to moc fajn počteníčko a určitě doporučuji těm co nepotřebují nějakou krutěpřísnou zápletku :)

01.02.2022 5 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Čteno již několikrát a pořád patří mezi mé oblíbené. V knihovně má své právoplatné místo a určitě doporučuji všem.

10.08.2020 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Úžasný příběh plný vtipu ...strašně zábavné ...doporučuji

19.07.2020 5 z 5

Medúza Medúza Jarmila Loukotková

Loukotková ....je to pár let zpět co jsem si s ní vytvořila vztah :) její styl psaní se nedá okopírovat. Medúzu jsem si koupila náhodně v antikváči a když jsem si k ní sedla , nemohla jsem přestat číst. Opravdu fascinující a náhled na komplikovanost vztahů byl tak reálný .... fuuuu... těším se až se k ní zase vrátím .

17.06.2020 3 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Nenáročné, bez velkých dramat a určitě i zapomenutelné, ale velmi hezky se tento příběh čet a já se bavila, smála a užila jsem si jej. Oba hlavní hrdinové byli příjemní a sympatičtí a docela by mě bavilo sledovat jak žijí dál. Na Giselle si , ale raději počkám s než se do ní pustím, přečtu si jinou knihu.. docela mě ještě drží to nasrání , že mohla vlízt Elle na přítele. xi xi

12.11.2022 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Fuuuuuuu tak to bylo skvělé .. akční , dramatické a napínavé , spousta zvratů .. hodně postav se schopnostmi , skvěle popsáno rozdílné postavení totální formy vlády stříbrných a omezování a vykořisťováních rudých. Mare je další dospívající odvážná hrdinka a mě padla do oka od samého začátku. Dávám 4 * ..jelikož moje romantická duše postrádá v tomto příběhu lásku. Jo jo já vám, že jí cpát všude nemusí ..ale :)
Tenhle šíleně akční příběh je plný emocí a já se těším na další pokračování.

21.10.2022 4 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Uf ..dvě třetiny knihy byly strašně zdlouhavé a hrozně těžce se mi četly .. chemie mezi Nestou a Cassianem byla nucená a vůbec jsem jim nevěřila a nebavila jsem se při "jakože romantických" scénách, které působily docela na sílu. Ta snaha Autorky změnit Nestinu povahu brrrrrr ona to byla mrcha již když byla ( člověk ) takže se omlouvám , ale na mě ta změna charakteru působila jako by to Maas ani nepsala. Pořád jsem se chytala za hlavu ..jako že ..co že?? uf ble jsem strašně zklamaná, ale jsem zvědavá zda bude a kdy bude nějaké pokračování ..páč bych moc ráda věděla co se tenkrát v lese stalo MOR. :) a co Az ?? :)

17.10.2022 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Předpokládala jsem klasiku ..šéf a asistentka .. fajn bylo to něco podobného, ale byl to moc fajn příběh a docela zajímavá zápletka a skvělý závěr .. moc se mi to líbilo :)

01.09.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Moc jsem si oblíbila autorčin styl psaní ... 400 stran je vždy plný vtipu, sarkasmu, odvahy, poznávání až do neuvěřitelně krásného závěru ... určitě doporučuji všechny její knihy co u nás vydali .. :)

06.07.2022 4 z 5

King King T. M. Frazier

Velmi drsně podaný životní příběh několika postav který si nebere servítky a pro sprosté slovo nejde daleko. Pro citlivější povahy to zaručeně není , ale mě to tedy drželo v neustálém napětí. Knihu jsem přečetla během dne a hned jsem se začetla do dalšího dílu.
Za mě 5* jelikož jsem očekávala erotický román a byl to drsný příběh plný násilí , zoufalství, strachu, napětí a i v podstatě vášně a okouzlení mě tuze příjemně překvapil, že to nebyla klasická červená číčovina!
Mám rozečtené pokračování a můžu říct, že to opět pěkně šlape ... :)

26.06.2022 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Bylo to nenáročné , romantické , sladké, snad možná i místy sexy , ale nějak mě to nepohltilo a s odstupem času si nejspíš ani nevzpomenu o čem tento příběh je .. Kdybych mohla tak dám 3 a 1/2 * .. přesto to bylo moc fajn napsané :)

03.04.2022 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Vzteklý pes xi xi ... bylo to dobréééé ... Madd je prostě frajer :) bylo to svižné, sexy a mělo to tu správnou šťávu ... :)

28.02.2022 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

juuuuuu
další pokračování společného života Richarda a Katy .... bylo to sladký i vtipný a vášnivý a taky i moc smutný a na konec zase moc pěkný ..juuuu ..dyť o tom to je chytnout do ruk fajn příběh ... usmívat se při něm jak měsíček na hnoji ... poplakat si ...a pak se zase vrátit k tomu culení ....a ....šťastně až na věky?? no jasněěěěě :)) to chceme že???
moc fajn pohádkový počteníčko a těším se na ostatní : šílenýho Maxe , velkýho Aidna, Bentleyho , Rieda a další jenž se v příběhu představili a těm našim cukrouškům tak moc pomohli...

30.01.2022 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Pěkný závěr této série , Grace a Logan byl moc fajn pár a já si jejich příběh užila :)

10.01.2022 4 z 5

Vtipná a čtivá , trošku jsem měla pocit, že se příběh zbytečně táhl, ale mám jí ve své knihovně a jednou se k ní vrátím. Některé pasáže byly tak vtipné, že jsem slzela smíchy. Kniha stojí za přečtení a za vlastní posouzení .

16.06.2020 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Tohle se neuvěřitelně dobře četlo a musím dát 5* jelikož jsem celý příběh přímo hltala .... v jeden okamžik mi skoro vynechalo srdce ..uf ... moc silný příběh a téma .....bravurně podaný touto autorkou a já se těším na další její kousky .... doporučuji !!!

03.09.2022 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Mě zaujalo téma tohoto příběhu a docela zajímavě si s ním autorka pohrála. Hanně nadělila do vínku pěknou ránu...fuj .... pro týnejdžerku nebo jakoukoliv ženu by to byla docela psycho rána dle mého holčičího vnímání :/ .... a jsem v úžasu, že tomu týpkovi dala tolik kladu a šťastný konec ..dle mého si to Marco nezasloužil a i přes Hannino tápání a snahu o odměřenost se mu otevřela poměrně rychle . I přes to, že jsem si jednoho z hrdinů neoblíbila, příběh se četl opravdu jedním dechem a docela ve mě vzbudil zvláštní pocity .. takže děkuji autorce a jsem ráda, že jsem si mohla prožít tuto vyostřenou cestu Hannah :)

30.08.2022 4 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Opět podařený příběh, který určitě pobaví a potěší čtenáře ... musím z vlastního pocitu, ale říct, že Idol a Jax mě bavili o hvězdičku víc :)

07.08.2022 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

xi xi jednoduchá číčovina, která byla docela žhavá :) Čtenář nemusí přemýšlet a občas kroutí hlavou nad nereálností, ale po celou dobu se culí jako měsíček na hnoji a sem tam se zardí ... tak komu tento žánr vyhovuje ..směle do toho :)

28.07.2022 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Páni ... wuau ... o proti prvnímu dílu jsem se tedy neuvěřitelně bavila. Malej terorista, štěk a pochcánek... xi xi brečela jsem smíchy... Claire byla občas pěkně nesnesitelná a ke konci bych jí s chutí propleskla , za to Tris .. wuau tak ten byl úžasný a celý příběh to táhl ... z rošťáku slaďouši ...xi xi byl to moc podařený příběh ..určitě doporučuji :)

19.07.2022 4 z 5