Artep071 Artep071 komentáře u knih

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Docela to šlapalo, užila jsem si obě dějové linky.
Jen mi prostě vadí, že si Ward nedělá poznámky a uvádí odlišné indície.. Ruhn měl být 15 let po proměně, což bylo řečeno v minulém díle a zde 20 let po proměně 10 let zápasí... Sakra asi to jsou drobnosti, ale mě to prostě ruší a snižuje celkový efekt.

27.04.2024 4 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Klasická Ward... Opět nezklamala, ubožejší love story a ostatní dějové linky byly prostě béčkové.
Minulý díl musel psát někdo jiný. Ona prostě nemá tah na hloubku děje a nemá ani smysl pro humor. Velká škoda.

26.04.2024 2 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Měl na sobě potápěčské brýle se šnorchlem, posunuté nad hezkou tvář… ploutve, které pleskaly o kluzkou podlahu, jak se blížil k okraji bazénu… ostře růžové tanga plavky s
kšandičkami… a kolem pasu dětský žluto-modrý nafukovací kruh.
Každý z promočených polomrtvých v bazénu na něj civěl jako na zjevení, setkání SpongeBoba a striptéra Magic Mikea z filmu Bez kalhot v paralelním vesmíru.
Já toho anděla fakt žeru :)
Fajn 1 díl :)

24.04.2024 4 z 5

Lassiter Lassiter J. R. Ward (p)

Těšila jsem se na jeho příběh a očekávala jsem vtipné hlášky ale nic takového se nedělo. Závěr byl zmatený a nesmyslný.
Nechápu kam Ward směřuje a proč z toho udělala takový brak.
Oficiální stránky Ward uvádějí další díl této série s příběhem Nally a Natea, očekává se další pokračování s bojem proti vyhlazovací společnosti.
Také byly napsané příběhy které u nás nevydaly, což je škoda, jelikož se týká bratrů které mám v oblibě.
Celkově se bratrstvo četlo jedním dechem i přes to že autorka to nemá zcela promyšlené a občas to působilo plytce a béčkově.
Pouštím se ještě do odkazu a vězeňského táboru, pořád nějak doufám že to změní můj názor na její talent psaní :)
Xi xi

24.04.2024 4 z 5

Procitlý milenec Procitlý milenec J. R. Ward (p)

Místo aby to gradovalo tak to celkově upadá. Jsem zklamaná.

Devina je slabej odvar démonky.. Čekala jsem víc, ale je vtipná :)

23.04.2024 3 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Jeden z nejslabších dílů. Ward ztrácí dech. Chybí mi pořádný padouch a akce kde by se bratrstvo zapotilo . Ženy z bratrstva včetně vyvolených se krom klinyky moc nezapojují v upírské komunitě. Za celou dobu vybudovali jen útulek pro ženy, ale dle mě chybí hloubka a vyšší cíle do budoucna . Vztahy jsou také slabší a ztrácí jiskru. Nějak jsem tomu prostě nevěřila.
Jsme skoro u konce této série a na mě padá zklamání z nevyužitého potenciálu.

21.04.2024 3 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Celkově to byl fajn příběh, místy se to vleklo ale závěr byl dobrej:)
Jen nechápu proč Ward odflákla souboj s Omegou... Neměl mít po celém světě bezduché? Nemá to šťávu a to v posledních dílech což je škoda.

20.04.2024 3 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Tento díl byl skvělý... :)

19.04.2024 4 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Hmm docela nuda, kde mohla bejt pořádná akce tak to vyhaslo jednou ránou :(
V a J ??? No tak to bylo úplně zbytečný drama:(

16.04.2024 3 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Celkově se to táhlo, Layla je nadržená a bez páteřní slípka i přes všechnu snahu autorky z ní udělat odvážnou hrdinku. Xcor je týpek, to už se ale jeví nějakou dobu.
Ostatní linky se však zajímavě odvíjí, takže se pokračuje dál :)

15.04.2024 3 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

:) těším se na pokračování :)

14.04.2024 4 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

No mě to así úplně nesedlo... Netvrdím že by se člověk neměl posunout dál, ale...

14.04.2024 3 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Fuuuu to je docela šílený gay porno :)
No jsou to slaďouši.. :)

Král Král J. R. Ward (p)

Výborně to graduje.

14.04.2024 4 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Tohle se povedlo :) Kdo je tady bobánek :)
Layla se v posledních dílech chová jako blbka. Jaj tuhle slípku fakt nemusím.

14.04.2024 4 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Teda tak to jsem ořvala.

14.04.2024 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Johnuv příběh byl pro mě trochu zklamáním, ale vysvětluje se to vyprávěním Dariuse. Celkově tento díl byl docela napínavý ale co ten náš padouch... Jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

07.04.2024 4 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Hezký závěr. Celkově je to slabší misteriozní příběh, ale bavila jsem se a docela jsem se zasmála. To oceňuji. Na druhou stranu bych, ale očekávala, že vztahy budou víc propracovanější a mezi Liv a Hennrym to bude jiskřit, nu škoda. Mohlo to být víc vzrušující a i strašidelnější.

03.04.2024 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Trošku slabší než první díl. Jsem ale zvědavá jak to dopadne.

02.04.2024 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Takové á milé a vtipné bloumání ve snech. :)

02.04.2024 4 z 5