Artep071 Artep071 komentáře u knih

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Bylo to dobré a napínavé. Já se od knihy neodtrhla a to závěrečné vyústění mě tedy překvapilo.

31.01.2024 4 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Já jsem tedy vážně zvědavá kam tento příběh směřuje :)

30.01.2024

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Závěrečný díl byl opět plný akce, zbrklosti a urputnosti Cat. Celkově jsem se bavila ale ten konec??? Uf no nevím nevím ..

29.01.2024 4 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Další akční pokračování, ale tak nějak to vázne i přes to, že v tomhle díle byl padouch opravdu hnusnej hajzlík.

28.01.2024 3 z 5

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Nevím čím to je, ale tento díl přes všechnu tu akci, byl docela zdlouhavá nuda. I Cat mi tu přišla tak nějak sobecky protivná. Asi jsem ještě v módu Kira, ta mě bavila a přišla mi víc opravdová a upřímná.
Uvidíme co přinese další díl, ale už teď mě mrzí, že si nepřečtu příběh o Vladovi a Ianovi :(

27.01.2024 3 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Tahle dvojice mě skutečně bavila, oba byli úžasní, féroví, vtipní a jiskřilo to mezi oběma :)

25.01.2024 4 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Xi xi tak to už bylo trošku víc přitažené za vlasy... Spade i Denise jsou fajn, ale bylo to celkově moc.

24.01.2024 3 z 5

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Začátek super.... Prostředek nuda a mišmaš..... Závěr super
:) jde se na další díl :)

22.01.2024 3 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

U toho se opravdu nemusí myslet :) je to akční a sem tam si to udrží sarkasmus a vtip, což oceňuji.

21.01.2024 4 z 5

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Četlo se to lehce a v podstatě bez přestávky.
Bohužel se mi nelíbí jak to autor pojal. Rhi mi nesedla od samého počátku. Takže jsem s ní nějak nedokázala soucítit.
A je super správňák a mrzí mě že nedostal svůj happy end. Ostatní postavy nedostali výrazný prostor což je za mě škoda.
Škoda, mělo to potenciál, ale Levithan to jednoduše podělal.

20.01.2024 3 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Druhý díl není pokračování ale jen pohled od Rhi... Bohužel mi ta holka moc nesedí.
Poslední kapitola, ale nabádá k dalšímu dílů...

20.01.2024 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Viděla jsem film, ale v knihovně na mě vypadl druhý díl a tak se mnou celá trilogie šupajdila domů.
Kniha se četla lehce, první díl jsem slupla abych se dostala do atmosféry a těším se na pokračování :)

19.01.2024 4 z 5

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Výborné a napínavé :) *****
Škoda že není pokračování..

18.01.2024 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Super napínavé misteriozní dobrodrůžo a Wes :) juuuuuuu
Těším se na pokračování :)

18.01.2024 4 z 5

Rekviem Rekviem Lauren Oliver

Já jsem velice spokojená s tímto otevřeným koncem. Vše mi do sebe zapadalo, celý třetí díl si dokázal udržet své tempo, v táhlo mě to. Lena a její vztahy byli tak realistické, fuuuu žádná přeslazená
pohádka klobouk dolů jak si s tím autorka prohrála. Ta
bezmoc, odevzdanost, utrpení, zoufalství, odvaha, síla, naděje, víra, přátelství a láska, láska, láska . Fuuu tolik druhů lásky :)
Jsem ráda že jsem měla to štěstí a dostala jsem do ruk tuto trilogii, protože je úžasná a zanechá ve mě svou stopu.
Výjimečné počteníčko :)

13.01.2024 4 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Skvělé čtivé, napínavé, smutné. Výborně to funguje! No a opět wuau závěr... Prostě vás to donutí vzít do ruk další díl.

13.01.2024 4 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Tak tohle mi sedlo..téma i styl psaní . Seznámení s postavami plyne pomalu a napětí příběhu narůstá..To postupné probouzení Leny je realistické. Nutí mě to číst bez přerušení ... Fuuuu ten závěr wuau... Těším se na pokračování

12.01.2024 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Uf ... Wendy tak to se ti podle mě moc nepovedlo ..chjo ...
Nevím proč autorka nesmyslně dopodrobna popisuje krajinu na dvě strany , ale charakteristiku postav a hloubku vynechá. Přijde mi to plytké a mrzí mě, že jsem 3 díl čekala víc propracovanější . Předpokládala jsem, že nám autorka představí Aniny spojence, že se víc seznámíme s Blakem, Ginger, Marnou ale i s knížaty.
Odchod několika tak důležitých postav přešla jednou větou, velká bitva byl průser a ten závěr ??? och to už jsem se chytla i za hlavu ...
Škoda.. sérii hodnotím celkově 4* nebylo to špatné, ale mohlo to být super , tímto dílem to docela zabila .

11.01.2024 3 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

xi xi trochu pomalejší a naivnější , ale funguje to :) Pořád si to drží svou dynamiku a nedovolí vám odložit knihu ..což je super ... :)

11.01.2024 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Zase jedna chuťovka, která se velmi lehce četla. Užila jsem si to :) Příběh má vše a baví mě i to jak se těším na další řádky. Na plný počet * to nemá, ale asi to bude tím, že už jsem věkově jinde.

11.01.2024 4 z 5